Matches With Appointed Referees

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team   Away Team
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 14A) Spring Hills FC Purple   vs   Western Eagles SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 15A) Spring Hills FC Navy   vs   Brimbank Stallions FC
Appt   27/04/14 (Sun) 17:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' North-West 17) Spring Hills FC   vs   Fawkner SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Anderson Park (Men's State League 1 South-East) Doncaster Rovers SC   vs   Morwell Pegasus SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 15A) Casey Panthers Junior SC   vs   Sandringham SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 16B) Casey Panthers Junior SC   vs   Sandringham SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 AW Bonds Reserve (Metropolitan League 1) Altona Lions FC   vs   Middle Park FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Reggio Calabria Club (Men's State League 3 North-West) Essendon Royals SC   vs   Whittlesea United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 09:00 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Westside Strikers Caroline Springs FC   vs   Spring Hills FC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 13B) Westside Strikers Caroline Springs FC   vs   Spring Hills FC Purple
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 14B) Westside Strikers Caroline Springs FC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt   07/06/14 (Sat) 15:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Northern Roosters FC   vs   Essendon United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Girls' South-East Red 12 Joeys) Ringwood City FC   vs   Brighton Bears
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 1 North-West) Fitzroy City SC   vs   Cairnlea FC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North Orange 12 Joeys) Mill Park SC   vs   Eltham Redbacks FC
Appt   27/04/14 (Sun) 14:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15C) Mill Park SC   vs   Alphington FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Findon Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 6 North-West) Mill Park SC   vs   Keon Park SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Mill Park SC   vs   Mitchell Rangers SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16A) Point Cook FC   vs   Cairnlea FC White
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 5 North-West) Point Cook FC   vs   Melbourne University SC Blue
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Esther Park Reserve (Sportsmart Boys' South-East 18B) Mooroolbark Senior SC   vs   Glen Waverley SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Esther Park Reserve (Metropolitan League 5 South-East) Mooroolbark Senior SC   vs   Old Trinity Grammarians SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC   vs   Caulfield United Cobras SC
Appt   27/04/14 (Sun) 14:00 Park Ridge Reserve (Metropolitan League 7 South-East) Rowville Eagles SC   vs   Knox United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Women's Premier League) Bundoora United FC   vs   FFV Under 17 Girls
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Gibb Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) Upfield SC   vs   Heidelberg Stars SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Paisley Park - Junior (Sportsmart Boys' North-West 17) Altona East Phoenix SC   vs   Heidelberg Stars SC
Appt   27/04/14 (Sun) 09:00 Jubilee Park - Junior (Sportsmart Boys' East Red 12 Wallabies) Ringwood City FC Blue   vs   Doncaster Rovers SC Blue
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Doveton SC   vs   Mooroolbark Senior SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 14B) Manningham United FC   vs   Ringwood City FC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 15B) Manningham United FC   vs   Ringwood City FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 7 South-East) Manningham United FC   vs   St Kevins Old Boys SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 JT Gray Reserve - Junior 3 (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Barnstoneworth United Junior FC   vs   Oak Park SC
Appt   27/04/14 (Sun) 14:00 JT Gray Reserve - Junior 3 (Sportsmart Girls' West 15-16B) Barnstoneworth United Junior FC   vs   Keilor Park SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 15B) Brighton SC   vs   Casey Comets FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 South) Lyndale United SC   vs   Skye United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Central Park - Pitch 1 (Metropolitan League 2 South-East) Central Park SC   vs   South Yarra SC Lions
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Central Park - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters Central) Central Park SC   vs   FC Clifton Hill
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Western Eagles SC   vs   Altona City SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Batesford Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South-East Red 12 Joeys) Ashburton United SC Yellow   vs   Manningham United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Batesford Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South-East Red 12 Joeys) Ashburton United SC   vs   Glen Waverley SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Batesford Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Ashburton Womens SC   vs   Beaumaris SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC   vs   Moreland City SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:15 Jack Grut Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 15C) Aspendale SC   vs   Noble Park SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:00 Truemans Road Recreation Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' South Red 12 Joeys) Rosebud Heart Junior SC   vs   Skye United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 3 (Junior) (Sportsmart Girls' South 15-16C) Chelsea FC Blue   vs   South Springvale SC
Appt   27/04/14 (Sun) 14:45 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 3 (Junior) (Sportsmart Girls' South 15-16C) Chelsea FC Red   vs   Brighton SC Dynamite
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC   vs   Heidelberg Stars SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Sandringham SC   vs   Monbulk Rangers SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) La Trobe University SC   vs   Geelong SC
Appt Assistant 19/04/14 (Sat) 13:00 Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (Dockerty Cup) Hume City FC   vs   Skye United FC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Hume United FC   vs   Westvale SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Hume United FC   vs   Westvale SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 State Football Centre - Pitch 3 (S) (Men's Metropolitan Masters Central) Middle Park FC   vs   Fitzroy City SC
Appt   27/04/14 (Sun) 09:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 12 Kangaroos/Wallabies) Waverley Victory Football Club   vs   Beaumaris SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East Blue 12 Wallabies) Waverley Victory Football Club   vs   Ashburton United SC Yellow
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Comets Stadium - Pitch 3 (Sportsmart Girls' South 13-14D) Casey Comets FC   vs   Beaumaris SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Comets Stadium - Junior 2 (Sportsmart Boys' South 14C) Casey Comets FC   vs   East Bentleigh Strikers
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Sandringham Secondary College - Beaumaris Campus Junior (Sportsmart Boys' South Blue 12 Wallabies) Beaumaris SC   vs   East Bentleigh Lightning
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' West 15-16B) Cairnlea FC   vs   Altona City SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:45 Cairnlea Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14A) Cairnlea FC   vs   Altona City SC
Appt   27/04/14 (Sun) 14:00 Cairnlea Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 15A) Cairnlea FC   vs   Keilor Park SC Red
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Ormond Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13A) Essendon Royals SC   vs   FC Clifton Hill
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Ormond Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) Essendon Royals SC   vs   Templestowe United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 14:00 Ormond Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16A) Essendon Royals SC Blue   vs   Eltham Redbacks FC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Truganina Hornets SC   vs   Oak Park SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Truganina Hornets SC   vs   Oak Park SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Fairfield Park - Senior (Women's State League 2 North-West) Yarra Jets FC   vs   Melbourne Knights FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Fairfield Park - Senior (Women's State League 4 East) Yarra Jets FC   vs   Brandon Park SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East) Croydon City Arrows SC   vs   Rowville Eagles SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 6 South-East) Old Scotch SC Golds   vs   Skye United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 South-East) Old Scotch SC Blues   vs   Old Camberwell Grammarians SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 1) Old Scotch SC Reds   vs   Harrisfield Hurricanes SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 5 South) Endeavour Hills SC   vs   Parkmore SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Cardinia Recreation Reserve (Metropolitan League 6 South-East) Pakenham Soccer Club   vs   Kings Domain FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Cardinia Recreation Reserve (Metropolitan League 4 South-East) Pakenham SC   vs   Knox City FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC   vs   Albert Park SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:00 Coomoora Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 15C) Keysborough SC U15C 1   vs   Seaford United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15C) Keysborough SC U15C 2   vs   Cardinia United JSC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14B) Hampton Park United Sparrows FC   vs   Berwick City SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14C) Hampton Park United Sparrows FC   vs   Sandringham SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:10 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13A) Point Cook FC   vs   Williamstown SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:10 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) Point Cook FC   vs   Barnstoneworth United Junior FC Red
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Women's State League 4 West) Point Cook FC   vs   Brimbank Stallions FC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 15C) Brighton SC   vs   Glen Eira (Impact)
Appt   27/04/14 (Sun) 09:00 Alphington Park Oval (Sportsmart Boys' North Orange 12 Joeys) Alphington FC Blue   vs   FC Clifton Hill
Appt   27/04/14 (Sun) 11:15 Alphington Park Oval (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Alphington FC Yellow   vs   Moreland Eagles FC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Lakeside Stadium (Sportsmart Women's Premier League Reserves) South Melbourne Womens FC   vs   Heidelberg United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Lakeside Stadium (Sportsmart Women's Premier League) South Melbourne Womens FC   vs   Heidelberg United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 Reserves) Berwick City SC Res   vs   Brighton SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1) Berwick City SC   vs   Brighton SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Royal Park Lawn 7 - Pitch 2 (Men's State League 2 North-West Reserves) Melbourne University SC   vs   Yarraville FC Reserves
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Royal Park Lawn 7 - Pitch 2 (Men's State League 2 North-West) Melbourne University SC   vs   YarravilleFC Seniors
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Boys' South 13A) Brighton SC Green   vs   Sandringham SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Boys' South 14A) Brighton SC   vs   Sandringham SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 13B) Brighton SC Red   vs   Berwick City SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:30 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Boys' South 13D) Sandringham SC Blue   vs   Aspendale SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Women's State League 3 South) Sandringham SC   vs   Seaford United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Fawkner Blues FC   vs   Western Suburbs SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC   vs   Westgate FC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) White Star Dandenong SC   vs   Albert Park SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC   vs   Albert Park SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East Red 12 Joeys) Manningham United Football Club   vs   Ashburton United SC Yellow
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 14A) Doncaster Rovers SC   vs   Whitehorse United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 15B) Doncaster Rovers SC   vs   Aston Athletic FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Aberfeldie Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Essendon United FC   vs   Geelong Rangers SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:00 Scovell Reserve (Women's State League 4 West) Maidstone United SC   vs   Lara SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Beaumaris SC   vs   Nunawading City FC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13C) Brimbank Stallions FC   vs   Melton Phoenix FC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 15B) Brimbank Stallions FC   vs   Spring Hills FC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 3 (Junior) (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Chelsea FC Blue   vs   Hampton Junior SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 3 (Junior) (Sportsmart Boys' South 13B) Chelsea FC   vs   Casey Panthers Junior SC
Appt   25/04/14 (Fri) 18:30 Comets Stadium - Pitch 1 (Sportsmart Women's Premier League Reserves) Casey Comets FC   vs   Boroondara Eagles FC
Appt   25/04/14 (Fri) 20:30 Comets Stadium - Pitch 1 (Sportsmart Women's Premier League) Casey Comets FC   vs   Boroondara Eagles FC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Berwick City SC   vs   Peninsula Strikers Junior FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC   vs   Heatherton United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 2 (Metropolitan League 4 South-East) Monash University SC   vs   Bayside Argonauts FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Monash University SC   vs   South Springvale SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash University SC   vs   Ashburton United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Hume United FC   vs   Westvale SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Ashburton Park (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Ashburton Womens SC   vs   Heidelberg United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Preston Lions FC   vs   Moreland City SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC   vs   Moreland City SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 16A) Nunawading City FC   vs   Malvern City FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' South-East 20) Nunawading City FC   vs   Whitehorse United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 11:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Women's Premier League Reserves) Bundoora United FC   vs   FFV Under 15 Girls
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Women's Premier League) Bundoora United FC   vs   FFV Under 17 Girls
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Duffy Street Reserve (Men's State League 4 North Reserves) Epping City SC   vs   Plenty Valley Lions FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Duffy Street Reserve (Men's State League 4 North) Epping City SC   vs   Plenty Valley Lions FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Royal Park Lawn 7 - Pitch 1 (Metropolitan League 1) Melbourne University SC   vs   Cleeland United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Royal Park Lawn 7 - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) Melbourne University SC   vs   Coonans Hill SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Royal Park Lawn 7 - Pitch 1 (Metropolitan League 2 South-East) Melbourne University SC   vs   Old Melburnians SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Progress Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Light United SC   vs   Northern United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Progress Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Light United SC   vs   Northern United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys) Yarraville FC U12J   vs   Gisborne SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13B) Yarraville FC 13B   vs   Altona City SC Blue
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14A) Yarraville FC 14A   vs   Spring Hills FC Navy
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East 15C) Croydon City Arrows SC   vs   Knox United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East 17) Croydon City Arrows SC   vs   Knox City FC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Mentone Grammar Senior School (Men's State League 4 South Reserves) Old Mentonians SC   vs   Sandown Lions FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Mentone Grammar Senior School (Men's State League 4 South) Old Mentonians SC   vs   Sandown Lions FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Reema Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 15-16B) Endeavour United SC   vs   Brighton SC Vipers
Appt   27/04/14 (Sun) 14:30 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15C) Endeavour United SC   vs   Skye United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 WJ Turner Reserve (Sportsmart Boys' South 14D) Dandenong Wolves FC   vs   Heatherton United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:30 Green Gully Reserve 4 (Sportsmart Boys' West 15A) Keilor Wolves SC   vs   Altona East Phoenix SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Green Gully Reserve 4 (Men's Metropolitan Masters North-West) Keilor Wolves SC   vs   Thomastown Raiders FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Green Gully Reserve 4 (Women's State League 2 North-West) Keilor Wolves SC   vs   Albert Park SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Eltham Redbacks FC   vs   FC Bulleen Lions
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Eltham Redbacks FC   vs   Preston Lions FC - Girls U15/16C
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Doveton SC   vs   Mooroolbark Senior SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Mazenod College - Main Gate (Sportsmart Boys' East 15B) Mazenod United FC   vs   Riversdale SC
Appt   25/04/14 (Fri) 20:30 Comets Stadium - Pitch 1 (Sportsmart Women's Premier League) Casey Comets FC   vs   Boroondara Eagles FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 18A) Ashburton United SC   vs   Doncaster Rovers SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Sportsmart Girls' South-East 12 Kangaroos/Wallabies) Collingwood City FC   vs   Brighton Force
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Kurunjang Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 12 Joeys) Satellite City United SC   vs   Williamstown SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Kurunjang Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 13C) Satellite City United SC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Kurunjang Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' West 15A) Satellite City United SC   vs   Keilor Park SC Blue
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Lakeside Stadium (Sportsmart Women's Premier League) South Melbourne Womens FC   vs   Heidelberg United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West Reserves) Moreland United SC   vs   Heidelberg Stars SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC   vs   Heidelberg Stars SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Sandringham Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South Red 12 Joeys) Sandringham SC Yellow   vs   Berwick City SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Spring St Oval (Sportsmart Boys' South 15B) Sandringham SC   vs   Endeavour United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Fawkner Blues FC   vs   Western Suburbs SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Marlborough Reserve (Sportsmart Boys' South 13C) Caulfield United Cobras SC   vs   Rosebud Heart Junior SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South Blue 12 Joeys) Hampton Junior SC Maroon   vs   Keysborough SC U12
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East Blue 12 Wallabies) Knox City FC   vs   Ashburton United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13A) Knox City FC   vs   Boroondara Eagles FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Beaumaris SC   vs   Nunawading City FC
Appt   27/04/14 (Sun) 09:00 Jack Edwards Reserve - Junior (Sportsmart Girls' East 13-14D) Chisholm United FC   vs   Monbulk Rangers SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Victory Park - Pitch 1 (Women's State League 1) Caulfield United Cobras SC   vs   North Geelong Warriors SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (Men's State League 1 South-East Reserves) Southern Stars FC   vs   Malvern City FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Southern Stars FC   vs   Malvern City FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Royal Park Lawn 7 - Pitch 1 (Men's State League 4 East) University of Melbourne SC   vs   Collingwood City FC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South-East 18B) Eastern Lions SC   vs   Boroondara Eagles FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (Women's State League 3 East) Deakin Lions SC   vs   Seaford United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 17:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Women's State League 3 North) FC Bulleen Lions   vs   Fitzroy City SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 2 (Junior) (Sportsmart Boys' South Red 12 Joeys) Chelsea FC   vs   James Cook FC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Cairnlea Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies) Cairnlea FC   vs   Altona East Phoenix SC
Appt   26/04/14 (Sat) 12:45 Quarries Park (Men's State League 1 South-East Reserves) FC Clifton Hill   vs   South Springvale SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 South-East) FC Clifton Hill   vs   South Springvale SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Hampton Park United Sparrows FC   vs   Endeavour United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13A) Endeavour United SC   vs   Beaumaris SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Reema Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 South-East) Endeavour United SC   vs   Ashburton United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Keysborough SC   vs   Noble Park SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 14A) Brighton SC Seagulls   vs   Berwick City SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South Blue 12 Wallabies) Brighton Thunder   vs   Sandringham SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Grange Reserve - Pitch 2 (Junior) (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies) Hoppers Crossing SC   vs   Keilor Park SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Grange Reserve - Pitch 2 (Junior) (Sportsmart Boys' West 13A) Hoppers Crossing SC   vs   Keilor Park SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos) NCJFC U12 Kanga Blue 1 2014   vs   Eastern Lions SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 3 South-East) East Brighton United FC   vs   Middle Park FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Sandringham Secondary College - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 15-16B) Sandringham SC   vs   Caulfield United Cobras SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East Red 12 Joeys) Glen Eira (Mercury)   vs   Brighton Blue Birds
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 13-14D) Glen Eira (Yo-Chi)   vs   Chelsea FC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Doveton SC   vs   Mooroolbark Senior SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Doveton SC   vs   Mooroolbark Senior SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 15-16B) East Bentleigh SC   vs   Casey Panthers Junior SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:15 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 18A) East Bentleigh Sharks   vs   Casey Panthers Junior SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16A) East Bentleigh Strikers   vs   Berwick City SC Red
Appt   27/04/14 (Sun) 11:15 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' North-West 18A) Keilor Park SC   vs   Fawkner SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:15 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' North-West 17) Keilor Park SC   vs   Point Cook FC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Anderson Park (Men's State League 1 South-East Reserves) Doncaster Rovers SC   vs   Morwell Pegasus SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Anderson Park (Men's State League 1 South-East) Doncaster Rovers SC   vs   Morwell Pegasus SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Women's State League 4 East) Monash University SC   vs   Ringwood City FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 James Reserve (Men's State League 4 North) Heidelberg Eagles SC   vs   Bundoora United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:45 Bailey Reserve - Pitch 2 (Women's State League 4 South) East Bentleigh SC   vs   Elwood City SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15A) East Bentleigh Strikers   vs   Berwick City SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Royal Park Lawn 7 - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) University of Melbourne SC   vs   Collingwood City FC
Appt   27/04/14 (Sun) 09:45 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13C) Preston Lions FC - Boys U13 Yellow   vs   Epping City SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 4 North-West) Preston Lions FC   vs   North City Wolves FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Women's State League 1) Preston Lions FC   vs   University of Melbourne SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Reggio Calabria Club (Men's State League 3 North-West Reserves) Essendon Royals SC   vs   Whittlesea United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Reggio Calabria Club (Men's State League 3 North-West) Essendon Royals SC   vs   Whittlesea United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 13A) Bundoora United FC Blue   vs   Heidelberg Stars SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 13B) Bundoora United FC   vs   Greenvale United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North 15-16B) Bundoora United FC   vs   Northcote City FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 3 North) Bundoora United FC   vs   Darebin Falcons Womens SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Hampton Park United Sparrows FC   vs   Endeavour United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Keysborough SC   vs   Noble Park SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Keysborough SC   vs   Noble Park SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Lalor United FC   vs   Northern Roosters FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Beaumaris SC   vs   South Melbourne Womens FC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Dendy Park - Pitch 4 (White) (Sportsmart Boys' South 14C) Brighton SC Thunder   vs   Bayside Argonauts FC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Sportsmart Girls' East 13-14D) South Yarra SC Blue   vs   Whitehorse United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 14B) South Yarra SC   vs   Boroondara Eagles FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 13C) Glen Eira (Intensity)   vs   Mornington SC Blue
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 14D) Glen Eira (Odyssey)   vs   Mornington SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Hume United FC   vs   Westvale SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 2 (Soccer 8) (Women's State League 4 East) Kings Domain FC   vs   South Yarra SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 South-East) Old Scotch SC Cardinals   vs   Marcellin Old Collegians SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:00 Fairbairn Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys) Moonee Valley Knights FC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:30 Fairbairn Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13C) Moonee Valley Knights FC   vs   Melbourne Lions SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:00 Markham Reserve (Sportsmart Boys' East 15C) Ashburton United SC   vs   NCJFC U15 Boys 2014
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Macleay Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 16B) Boroondara Eagles FC Purple   vs   Ashburton United SC Yellow
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Markham Reserve (Sportsmart Boys' East 16B) Ashburton United SC Green   vs   Chisholm United FC Blue
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Waverley Wanderers SC   vs   Manningham United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 09:00 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Girls' North 15-16B) Yarra Jets FC   vs   Hume United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:45 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Yarra Jets FC   vs   Kensington Junior Girls SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:00 Fairfield Park - Junior (Sportsmart Girls' North-West 12 Joeys) Yarra Jets FC   vs   Thomastown Raiders FC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Victory Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13A) Caulfield United Cobras SC   vs   Glen Eira (Infinity)
Appt   27/04/14 (Sun) 11:45 Victory Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15A) Caulfield United Cobras SC Yellow   vs   Beaumaris SC
Appt   27/04/14 (Sun) 09:00 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos) Ashburton United SC Green   vs   Collingwood City FC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos) Ashburton United SC Yellow   vs   Waverley Victory FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Sportsmart Boys' North 13B) Templestowe United FC   vs   Brunswick Zebras FC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Sportsmart Boys' North 14B) Templestowe United FC   vs   Banyule City SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Brighton SC Blue Victory   vs   Glen Eira (Extreme)
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Lord Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Glen Eira (Velocity)   vs   Chelsea FC Red
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Brimbank Stallions FC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West) Melbourne City FC   vs   Point Cook FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) La Trobe University SC   vs   Geelong SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Berwick City SC   vs   Seaford United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:00 Kooyong Park (Sportsmart Boys' South-East 18B) Malvern City FC   vs   Manningham United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:15 Kooyong Park (Women's State League 4 East) Malvern City FC   vs   Healesville SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Kooyong Park (Metropolitan League 1) Malvern City FC   vs   Gisborne SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 South-East) FC Clifton Hill   vs   South Springvale SC
Appt   25/04/14 (Fri) 20:30 Comets Stadium - Pitch 1 (Sportsmart Women's Premier League) Casey Comets FC   vs   Boroondara Eagles FC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East Reserves) Peninsula Strikers Senior FC   vs   Heatherton United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC   vs   Heatherton United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Monbulk Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 17) Monbulk Rangers SC   vs   Ashburton United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 18:00 Monbulk Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' South-East 18B) Monbulk Rangers SC   vs   Southern Stars FC
Appt   25/04/14 (Fri) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 East) Boroondara Eagles FC   vs   Whitehorse United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Norman Luth Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South Green 12 Wallabies) Noble Park SC   vs   Mornington SC Blue
Appt   27/04/14 (Sun) 11:30 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Noble Park SC   vs   Dandenong Thunder SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Brimbank Stallions FC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) East Bentleigh SC   vs   Hampton Sparks
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 17) Beaumaris SC Yellow   vs   Sandringham SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Bayside Argonauts FC   vs   Brighton SC Seconds
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Bayside Argonauts FC   vs   Brighton SC Firsts
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 3 South-East Reserves) Elwood City SC   vs   Knox City FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 3 South-East) Elwood City SC   vs   Knox City FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 1 South-East) Diamond Valley United SC   vs   Casey Comets FC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East Reserves) North Caulfield Senior FC   vs   Warragul United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC   vs   Warragul United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East) Old Camberwell Grammarians SC   vs   Ringwood City FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Monash University Playing Fields - Pitch 2 (Metropolitan League 5 South-East) Monash University SC   vs   Glen Waverley SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Women's State League 3 South) Monash University SC   vs   Boroondara Eagles FC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 6 South-East) Beaumaris SC   vs   Old Xaverians SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 5 South-East) Beaumaris SC   vs   St Kilda SC
Appt   27/04/14 (Sun) 09:00 JT Gray Reserve - Junior 3 (Sportsmart Girls' North-West 12 Joeys) Barnstoneworth United Junior FC   vs   Kensington Junior Girls SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 JT Gray Reserve - Junior 3 (Sportsmart Boys' West 12 Wallabies) Barnstoneworth United Junior FC   vs   Point Cook FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 JT Gray Reserve - Junior 3 (Sportsmart Boys' West 13B) Barnstoneworth United Junior FC   vs   Keilor Park SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North Green 12 Joeys) Greenvale United SC Red   vs   Yarra Jets FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13C) Greenvale United SC   vs   Meadow Park Eagles SC
Appt   27/04/14 (Sun) 09:00 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East Blue 12 Wallabies) Glen Waverley SC   vs   Whitehorse United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 13C) Glen Waverley SC Green   vs   Glen Waverley SC Blue
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Hislop Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 13C) East Kew Junior FC   vs   Wonga Park Wizards Junior FC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14B) Hampton Junior SC   vs   Warragul United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Keysborough SC   vs   Noble Park SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Mazenod College - Main Gate (Sportsmart Girls' East 15-16C) Mazenod United FC   vs   Montrose SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 1 North-West Reserves) Fitzroy City SC   vs   Cairnlea FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 1 North-West) Fitzroy City SC   vs   Cairnlea FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Ashburton Park (Sportsmart Women's Premier League) Ashburton Womens SC   vs   Sandringham SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Girls' South-East 13-14C) Ringwood City FC   vs   Ashburton United SC Green
Appt   27/04/14 (Sun) 13:15 Jubilee Park (S) (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Ringwood City FC   vs   Brighton SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Old Scotch SC   vs   Frankston Pines FC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East Reserves) Old Camberwell Grammarians SC   vs   Ringwood City FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East) Old Camberwell Grammarians SC   vs   Ringwood City FC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Ashburton Park (Sportsmart Women's Premier League Reserves) Ashburton Womens SC   vs   Sandringham SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Ashburton Park (Sportsmart Women's Premier League) Ashburton Womens SC   vs   Sandringham SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15A) Manningham United FC   vs   Ringwood City FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 16A) Manningham United FC   vs   Boroondara Eagles FC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South Blue 12 Joeys) Glen Eira (Eclipse)   vs   Brighton SC United
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 WJ Turner Reserve (Men's State League 4 South) Dandenong Wolves FC   vs   St Kilda SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Barkley Square - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Kyneton District SC   vs   Spring Hills FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Barkley Square - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Kyneton District SC   vs   Spring Hills FC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Elder Street Reserve - Junior (Sportsmart Boys' North 13C) Watsonia Heights FC U13   vs   Diamond Valley United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Elder Street Reserve - Junior (Sportsmart Boys' North 15B) Watsonia Heights FC   vs   Thomastown Raiders FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Monbulk Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 13C) Monbulk Rangers SC   vs   Boroondara Eagles FC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Monbulk Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 14B) Monbulk Rangers SC   vs   Ashburton United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Monbulk Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 15C) Monbulk Rangers SC   vs   Whitehorse United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Watson Park - Junior (Sportsmart Boys' East 14A) Ashburton United SC   vs   Riversdale SC
Appt   27/04/14 (Sun) 09:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South Blue 12 Wallabies) East Bentleigh Warriors   vs   Bayside Argonauts FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:30 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13B) East Bentleigh Aftershocks   vs   Mount Eliza Reds
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Old Scotch SC   vs   Frankston Pines FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC   vs   Warragul United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 13A) Diamond Valley United SC   vs   Light United SC Red
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Central Park Greensborough (Sportsmart Boys' North 15B) Diamond Valley United SC   vs   FC Birrarung
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Waratah Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' South 15A) Doveton SC   vs   Mornington SC
Appt   25/04/14 (Fri) 16:00 Monbulk Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Women's Premier League Reserves) Monbulk Rangers SC   vs   Box Hill United SC
Appt   25/04/14 (Fri) 18:00 Monbulk Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Women's Premier League) Monbulk Rangers SC   vs   Box Hill United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Esther Park Reserve (Women's State League 2 South-East) Mooroolbark Senior SC   vs   South Melbourne Womens FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Preston Lions FC   vs   Moreland City SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 17) Brighton SC The Sharks   vs   Endeavour United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 JT Gray Reserve - Junior 4 (Sportsmart Boys' West 15B) Barnstoneworth United Junior FC   vs   Yarraville FC U15B
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 South) Chelsea FC   vs   Langwarrin SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:15 Victory Park - Pitch 1 (Women's State League 1 Reserves) Caulfield United Cobras SC   vs   North Geelong Warriors SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Victory Park - Pitch 1 (Women's State League 1) Caulfield United Cobras SC   vs   North Geelong Warriors SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Dendy Park - Pitch 4 (White) (Sportsmart Boys' South 14B) Brighton SC Blue   vs   Casey Panthers Junior SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 3 South-East) Elwood City SC   vs   Knox City FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Corio SC   vs   Banyule City SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Mount Eliza Secondary College (Sportsmart Boys' South Green 12 Wallabies) Mount Eliza Reds   vs   Endeavour United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 09:00 Jack Edwards Reserve (Sportsmart Boys' East Blue 12 Joeys) Chisholm United FC   vs   Boroondara Eagles FC White
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Sandringham SC   vs   Monbulk Rangers SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Reggio Calabria Club (Men's State League 3 North-West) Essendon Royals SC   vs   Whittlesea United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Aberfeldie Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13C) Essendon United FC   vs   Barnstoneworth United Junior FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Aberfeldie Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) Essendon United FC   vs   Gisborne SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:30 Jack Edwards Reserve (Sportsmart Girls' South-East 13-14C) Chisholm United FC   vs   Sandringham SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:45 Jack Edwards Reserve (Sportsmart Boys' East 16B) Chisholm United FC Silver   vs   Boroondara Eagles FC Blue
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Duncan Mackinnon Reserve - Pitch 1 (South) (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) NCJFC Girls U13/14 Green 2014   vs   Ashburton United SC Gold
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Kooyong Park - Junior (Sportsmart Boys' East 15C) Malvern City FC   vs   Chisholm United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1) Berwick City SC   vs   Brighton SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Chelsea FC   vs   Baxter SC
Appt   27/04/14 (Sun) 09:00 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Girls' South-East 12 Kangaroos/Wallabies) Casey Panthers Junior SC   vs   Hampton Junior SC Blue
Appt   27/04/14 (Sun) 19:00 Prospect Hill Reserve (Women's State League 4 South) Casey Panthers Junior SC   vs   Springvale White Eagles FC
Appt   27/04/14 (Sun) 09:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13C) Lalor United Junior SC   vs   Mill Park SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Mill Park SC   vs   Mitchell Rangers SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Mill Park SC   vs   Mitchell Rangers SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Wallace Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14B) North City Wolves FC   vs   Coburg City FC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Wallace Reserve - Pitch 4 (Metropolitan League 2 North-West) Glenroy Bears FC   vs   FC Strathmore
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Keilor Park SC   vs   Westgate FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC   vs   Westgate FC
Appt   27/04/14 (Sun) 09:00 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Boys' East Red 12 Joeys) Glen Waverley SC   vs   Healesville SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Girls' South-East 13-14C) Glen Waverley SC   vs   NCJFC Girls U13/14 Gold 2014
Appt   27/04/14 (Sun) 09:00 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos) Nunawading City FC   vs   Manningham United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 13A) Nunawading City FC Blue   vs   Collingwood City FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 13B) Glen Waverley SC   vs   Doncaster Rovers SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 16A) Glen Waverley SC   vs   Whitehorse United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:00 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Girls' North-West 12 Joeys) Gisborne SC   vs   Epping City SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Dixon Field Reserve (Women's State League 3 West) Gisborne SC   vs   FC Clifton Hill
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Dixon Field Reserve (Metropolitan League 6 North-West) Gisborne Soccer Club   vs   Craigieburn City FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Berwick City SC   vs   Seaford United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:15 Wilson Rd Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Manningham United FC   vs   Casey Panthers Junior SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Wilson Rd Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' East 15-16B) Manningham United Football Club   vs   Monbulk Rangers SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Wilson Rd Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 East) Manningham United FC   vs   Old Xaverians SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 13A) Nunawading City FC Blue   vs   Collingwood City FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Nunawading City FC   vs   Croydon City Arrows SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Mayer Park (Men's State League 4 North) Darebin United SC   vs   Watsonia Heights FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:15 Hayes Park (Sportsmart Boys' North Orange 12 Joeys) Northern Falcons SC Blue   vs   Heidelberg Stars SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Rowville Football Centre Rowville Secondary College Eastern Campus (S) (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos) Aston Athletic FC   vs   Boroondara Eagles FC Purple
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Rowville Football Centre Rowville Secondary College Eastern Campus (S) (Sportsmart Boys' East 13A) Aston Athletic FC   vs   Whitehorse United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 18A) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Caulfield United Cobras SC Yellow
Appt   27/04/14 (Sun) 11:30 Hillsmeade Park - Junior (Sportsmart Boys' South 13C) Casey Panthers Junior SC   vs   Casey Comets FC
Appt   27/04/14 (Sun) 14:00 Hillsmeade Park - Junior (Sportsmart Girls' South 13-14D) Casey Panthers Junior SC   vs   Mornington SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Veneto Club - Junior Grass Pitch (Sportsmart Girls' North-West 12 Kangaroos/Wallabies) FC Bulleen Lions   vs   YarravilleFC U12K Girls
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 13D) Brighton SC   vs   Cardinia United JSC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Victory Park - Pitch 1 (Women's State League 1) Caulfield United Cobras SC   vs   North Geelong Warriors SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East) St Kevins Old Boys SC   vs   Healesville SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:15 Capp Reserve (Sportsmart Girls' North-West 12 Joeys) Darebin Falcons Womens SC Red   vs   FC Clifton Hill
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Capp Reserve (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Darebin Falcons Womens SC   vs   Kyneton District SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Mill Park SC   vs   Mitchell Rangers SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Kalorama Memorial Reserve (Sportsmart Boys' East 16B) Montrose SC   vs   Nunawading City FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Frog Hollow Reserve (Men's State League 3 South-East) Riversdale SC   vs   Old Melburnians SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Cardinia Recreation Reserve (Women's State League 4 South) Pakenham Soccer Club   vs   Skye United FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Chelsea FC   vs   Baxter SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13C) Brandon Park SC   vs   Croydon City Arrows SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15C) South Springvale SC   vs   Casey Panthers Junior SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East 18A) Croydon City Arrows SC   vs   Fawkner Blues FC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 WJ Turner Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Dandenong Wolves FC   vs   St Kilda SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 WJ Turner Reserve (Men's State League 4 South) Dandenong Wolves FC   vs   St Kilda SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Duncan Mackinnon Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 18A) Caulfield United Cobras SC Gold   vs   Casey Comets FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:30 Jack Edwards Reserve (Sportsmart Girls' South-East 18) Chisholm United FC Blue   vs   Monbulk Rangers SC
Appt   27/04/14 (Sun) 17:30 Jack Edwards Reserve (Sportsmart Girls' South-East 18) Chisholm United FC Silver   vs   Hampton Junior SC
Appt   27/04/14 (Sun) 19:30 Jack Edwards Reserve (Men's Metropolitan Masters South-East) Chisholm United FC   vs   Juventus Old Boys SC
Appt   27/04/14 (Sun) 09:00 Campbell Reserve (Sportsmart Boys' North 13B) Moreland City SC Blue   vs   Meadow Park Eagles SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:00 Campbell Reserve (Metropolitan League 3 North-West) Moreland City SC   vs   Essendon United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 14:00 Campbell Reserve (Men's Metropolitan Masters North-West) Moreland City SC   vs   Williamstown SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15C) Greenvale United SC   vs   Coonans Hill SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Mazenod College - Main Gate (Men's State League 4 East Reserves) Mazenod United FC   vs   Brandon Park SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Mazenod College - Main Gate (Men's State League 4 East) Mazenod United FC   vs   Brandon Park SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14A) Manningham United FC   vs   Boroondara Eagles FC
Appt   27/04/14 (Sun) 17:45 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 18A) Ringwood City FC   vs   Malvern City FC
Appt   27/04/14 (Sun) 19:30 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' South-East 20) Ringwood City FC   vs   Brighton SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Mazenod College - Main Gate (Men's State League 4 East) Mazenod United FC   vs   Brandon Park SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Dendy Park - Pitch 4 (White) (Metropolitan League 4 South-East) Brighton SC Thirds   vs   Riversdale SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Sydenham Park SC   vs   Altona Magic SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Sydenham Park SC   vs   Altona Magic SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16B) Truganina SC   vs   Sunbury United Junior SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Arndell Park Reserve - Pitch 2 (Women's State League 4 West) Truganina Soccer Club Inc   vs   Gisborne SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 6 North-West) Truganina SC   vs   Banyule City SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Sydenham Park SC   vs   Altona Magic SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:30 Olympic Village - Pitch 3 (Women's State League 3 North) Heidelberg United SC   vs   Watsonia Heights FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 1 North-West) Fitzroy City SC   vs   Cairnlea FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Hartwell Reserve (Sportsmart Boys' East 13B) Riversdale SC   vs   Manningham United Football Club
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Macleay Park - Pitch 1 North (Sportsmart Boys' East 15C) Boroondara Eagles FC   vs   Healesville SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Macleay Park - Pitch 1 North (Women's State League 3 East) Boroondara Eagles FC   vs   Richmond FC (VIC) Open Womens
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13C) Waverley Victory FC   vs   Riversdale SC
Appt   27/04/14 (Sun) 14:30 Jubilee Park (S) (Sportsmart Girls' East 15-16C) Ringwood City FC   vs   Mooroolbark Junior SC
Appt   27/04/14 (Sun) 16:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Girls' East 15-16B) Ringwood City FC   vs   Knox United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC   vs   Caulfield United Cobras SC
Appt   27/04/14 (Sun) 09:00 Quarries Park (Sportsmart Boys' North 14A) FC Clifton Hill   vs   Bundoora United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:30 Quarries Park (Sportsmart Boys' North 15A) FC Clifton Hill   vs   Bundoora United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:15 Quarries Park (Sportsmart Girls' North 15-16B) FC Clifton Hill   vs   Brunswick Zebras FC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Sportsmart Girls' East 13-14D) South Yarra SC Red   vs   Ashburton United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East Blue 12 Joeys) South Yarra SC   vs   Eastern Lions SC
Appt   27/04/14 (Sun) 09:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) Thomastown Raiders FC   vs   Whittlesea United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14B) Thomastown Raiders FC   vs   Oak Park SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Paisley Park - Pitch 2 (Men's State League 1 North-West Reserves) Altona East Phoenix SC   vs   Sunbury United FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 2 (Men's State League 1 North-West) Altona East Phoenix SC   vs   Sunbury United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:15 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1) Keilor Park SC   vs   South Yarra SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Macleay Park - Junior 3 (Sportsmart Girls' South-East 12 Kangaroos/Wallabies) Boroondara Eagles FC Purple   vs   Sandringham SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Macleay Park - Junior 3 (Sportsmart Girls' South-East 12 Kangaroos/Wallabies) Boroondara Eagles FC Gold   vs   South Melbourne Womens FC
Appt   25/04/14 (Fri) 18:00 Monbulk Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Women's Premier League) Monbulk Rangers SC   vs   Box Hill United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:00 Terrara Park (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Whitehorse United SC   vs   Sandringham SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Terrara Park (Women's State League 2 South-East) Whitehorse United SC   vs   Ashburton Womens SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Women's State League 1 Reserves) Preston Lions FC   vs   University of Melbourne SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 2 (Women's State League 1) Preston Lions FC   vs   University of Melbourne SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Men's State League 3 North-West) Williamstown SC   vs   Brunswick Zebras FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Reddish Reserve (Men's State League 4 North) Fawkner SC   vs   Meadow Park Eagles SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:00 Reddish Reserve (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) Fawkner SC Blue   vs   FC Strathmore
Appt   27/04/14 (Sun) 13:30 Reddish Reserve (Sportsmart Boys' North 15A) Fawkner SC   vs   Flemington Eagles SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Reddish Reserve (Women's State League 3 North) Fawkner SC   vs   Mill Park SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 4 West) Altona North SC   vs   Laverton Park SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Johnson Reserve (Women's State League 4 West) Maribyrnong Swifts FC   vs   Kyneton District SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 3 South-East) East Brighton United FC   vs   Middle Park FC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:00 Marlborough Reserve (Sportsmart Boys' South 14A) Caulfield United Cobras SC   vs   Beaumaris SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:30 Marlborough Reserve (Sportsmart Boys' South 14B) Caulfield United Cobras SC Gold   vs   Skye United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Marlborough Reserve (Sportsmart Boys' South 15B) Caulfield United Cobras SC Gold   vs   James Cook FC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Beaumaris SC   vs   Nunawading City FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Beaumaris SC   vs   Nunawading City FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Women's Premier League) Cairnlea FC   vs   FC Bulleen Lions
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC   vs   Heidelberg Stars SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Westside Strikers Caroline Springs FC   vs   Fawkner SC Navy
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Brookside Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 3 West) Westside Strikers Caroline Springs FC   vs   Essendon Royals SC
Appt   25/04/14 (Fri) 20:00 Clifton Park (S) (Men's Metropolitan Masters Central) Caulfield United Cobras SC   vs   Ashburton United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara SC   vs   Keilor Wolves SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:15 Elder Street Reserve (Sportsmart Boys' North-West 17) Watsonia Heights FC   vs   Hume United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:15 Elder Street Reserve (Women's State League 4 North) Watsonia Heights FC   vs   Glenroy Bears FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Elder Street Reserve (Metropolitan League 6 North-West) Watsonia Heights SC   vs   Maidstone United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Aberfeldie Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Essendon United FC   vs   Geelong Rangers SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Lemnos Club (Men's Metropolitan Masters South-East) Caulfield United Cobras SC   vs   Bayside Argonauts FC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West Reserves) Melbourne City FC   vs   Point Cook FC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Debneys Park (Sportsmart Boys' North Orange 12 Joeys) Flemington Eagles SC   vs   FC Birrarung
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Kim Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) Altona City SC Red   vs   Truganina Hornets SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:30 Kim Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16B) Altona City SC   vs   Gisborne Soccer Club
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Kim Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16A) Altona City SC   vs   Spring Hills FC
Appt   27/04/14 (Sun) 17:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 North-West) Altona City SC   vs   La Trobe University SC Old Boys
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Women's Premier League) Bundoora United FC   vs   FFV Under 17 Girls
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Reddish Reserve (Men's State League 4 North) Fawkner SC   vs   Meadow Park Eagles SC
Appt   27/04/14 (Sun) 09:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East Red 12 Joeys) Ringwood City FC Orange   vs   Boroondara Eagles FC Gold
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Sandringham SC   vs   Monbulk Rangers SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Sandringham SC   vs   Monbulk Rangers SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 3 South-East Reserves) East Brighton United FC   vs   Middle Park FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 3 South-East) East Brighton United FC   vs   Middle Park FC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Old Scotch SC   vs   Frankston Pines FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Old Scotch SC   vs   Frankston Pines FC
Appt   27/04/14 (Sun) 09:00 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East Red 12 Wallabies) Croydon City Arrows SC   vs   Nunawading City FC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East 13B) Croydon City Arrows SC   vs   Mazenod United FC
Appt   25/04/14 (Fri) 18:00 Monbulk Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Women's Premier League) Monbulk Rangers SC   vs   Box Hill United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Hampton Park United Sparrows FC   vs   Endeavour United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Hampton Park United Sparrows FC   vs   Endeavour United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 South) Lyndale United SC   vs   Skye United FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 2 (Men's State League 1 North-West) Altona East Phoenix SC   vs   Sunbury United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:30 Langama Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14B) Sunbury United Junior SC   vs   Tarneit United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 14:30 Langama Park - Pitch 2 (Women's State League 4 West) Sunbury United Junior SC   vs   Castlemaine Goldfields FC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Lawton Park Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Langwarrin SC   vs   Springvale City SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Lawton Park Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13B) Langwarrin SC   vs   Hampton Junior SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Lawton Park Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 15C) Langwarrin SC   vs   Sandringham SC Maroon
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East Green 12 Joeys) Berwick City SC   vs   Cardinia United Junior SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Fotheringham Reserve (Metropolitan League 4 South-East) Dandenong South SC   vs   Doveton SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Anderson Park (Men's State League 1 South-East) Doncaster Rovers SC   vs   Morwell Pegasus SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Men's State League 3 North-West Reserves) Williamstown SC   vs   Brunswick Zebras FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Sumner Park (Sportsmart Boys' North 13A) Brunswick Zebras FC   vs   Yarra Jets FC Red
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Sumner Park (Women's State League 4 North) Brunswick Zebras FC   vs   Fitzroy City SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Sumner Park (Women's State League 2 North-West) Brunswick Zebras FC   vs   Darebin Falcons Womens SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 13A) Mornington SC Red   vs   Berwick City SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Dallas Brooks Park - Junior 2 (Sportsmart Girls' South-East 13-14C) Mornington SC   vs   Monbulk Rangers SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 16A) Mornington SC   vs   Berwick City SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 1 South-East) Diamond Valley United SC   vs   Casey Comets FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Eastern Lions SC   vs   Noble Park United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Bunyip Recreation Reserve (Sportsmart Boys' South 13D) Bunyip District SC   vs   Langwarrin SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Bunyip Recreation Reserve (Metropolitan League 6 South-East) Bunyip District SC   vs   Middle Park FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC   vs   Westgate FC
Appt Referee 19/04/14 (Sat) 13:00 Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (Dockerty Cup) Hume City FC   vs   Skye United FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Western Eagles SC   vs   Altona City SC
Appt   07/06/14 (Sat) 15:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Northern Roosters FC   vs   Essendon United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Campbell Reserve - Junior (Sportsmart Boys' North Green 12 Joeys) Moreland CIty SC Red   vs   North City Wolves FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Campbell Reserve - Junior (Sportsmart Boys' North 13C) Moreland City SC   vs   Fawkner SC Blue
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Campbell Reserve - Junior (Sportsmart Boys' North 14A) Moreland City SC   vs   Whittlesea United SC Blue
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Macleay Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 15B) Boroondara Eagles FC   vs   Ashburton United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Stradbroke North (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Boroondara Eagles FC   vs   Peninsula Strikers Junior FC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South Blue 12 Wallabies) Brighton Beasts   vs   Mornington SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 RGC Cook Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Sporting Whittlesea FC   vs   North Sunshine Eagles SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Reddish Reserve (Men's State League 4 North Reserves) Fawkner SC   vs   Meadow Park Eagles SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Reddish Reserve (Men's State League 4 North) Fawkner SC   vs   Meadow Park Eagles SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13C) Bundoora United FC   vs   Northern Falcons SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Bundoora United FC   vs   Boroondara Eagles FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16A) Bundoora United FC 1   vs   Light United SC
Appt   25/04/14 (Fri) 20:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's Metropolitan Masters North-West) Spring Hills FC   vs   Cairnlea FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Lakeside Stadium (Sportsmart Women's Premier League) South Melbourne Womens FC   vs   Heidelberg United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) North City Wolves FC   vs   Old Carey SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Partingtons Flat (Men's State League 1 South-East Reserves) Diamond Valley United SC   vs   Casey Comets FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 1 South-East) Diamond Valley United SC   vs   Casey Comets FC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Women's Premier League Reserves) Cairnlea FC   vs   FC Bulleen Lions
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Women's Premier League) Cairnlea FC   vs   FC Bulleen Lions
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14A) Heidelberg Stars SC   vs   Eltham Redbacks FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #4 (Metropolitan League 5 North-West) Melbourne University SC Masters   vs   Kyneton District SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Upfield SC   vs   Northern Falcons SC
Appt   28/04/14 (Mon) 19:30 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters South-East) Waverley Victory FC   vs   Monash City SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Macleay Park - Pitch 1 South (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos) Boroondara Eagles FC Gold   vs   Doncaster Rovers SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Macleay Park - Pitch 1 South (Sportsmart Boys' East 13B) Boroondara Eagles FC   vs   Ringwood City FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Capital Reserve (Men's State League 5 East) Glen Waverley SC   vs   Yarra Jets FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash University SC   vs   Ashburton United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 West) Laverton Park SC   vs   North Sunshine Eagles SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) Laverton Park SC   vs   Truganina Hornets SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:00 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Glen Waverley SC   vs   Richmond FC (VIC) U16 Girls
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Boys' East 15C) Glen Waverley SC   vs   Brandon Park SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Boys' East 16B) Glen Waverley SC   vs   East Kew JFC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) North City Wolves FC   vs   Old Carey SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Women's State League 4 North) La Trobe University SC   vs   RMIT FC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Women's State League 2 North-West) La Trobe University SC   vs   Plenty Valley Lions FC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) West Preston SC   vs   Parkville Panthers FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC   vs   Parkville Panthers FC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:00 Aurora Fields - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North Green 12 Joeys) Epping City SC Blue   vs   Fawkner SC Navy
Appt   27/04/14 (Sun) 11:15 Aurora Fields - Pitch 1 (Women's State League 4 North) Epping City SC   vs   North City Wolves FC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:15 Aurora Fields - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North-West) Epping City SC   vs   Western Eagles SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 12 Joeys) Greenvale United SC   vs   Watsonia Heights FC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:30 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Greenvale United SC   vs   Yarraville FC U15-16 Girls
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 15-16B) Greenvale United SC   vs   Watsonia Heights FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 17) Hampton Junior SC   vs   Aspendale SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Girls' South-East 13-14C) Brighton Unicorns   vs   Doncaster Rovers SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Boys' South 16A) Brighton SC   vs   Cleeland United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Eastern Lions SC   vs   Noble Park United FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Eastern Lions SC   vs   Noble Park United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 09:30 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Sportsmart Boys' South Blue 12 Joeys) South Springvale SC   vs   Casey Panthers Junior SC
Appt   25/04/14 (Fri) 19:30 De Chene Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 5 North-West) Coburg City FC   vs   Eltham Redbacks FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 RGC Cook Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Sporting Whittlesea FC   vs   North Sunshine Eagles SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Reggio Calabria Club (Sportsmart Boys' North 14A) Essendon Royals SC   vs   Light United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Reggio Calabria Club (Sportsmart Boys' North 15A) Essendon Royals SC   vs   Light United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Reggio Calabria Club (Sportsmart Boys' North-West 18A) Essendon Royals SC   vs   Brimbank Stallions FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Sandringham Secondary College - Beaumaris Campus Junior (Sportsmart Boys' South 13B) Beaumaris SC   vs   James Cook FC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Sandringham Secondary College - Beaumaris Campus Junior (Sportsmart Boys' South 14B) Beaumaris SC   vs   Aspendale SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Spring Hills FC   vs   FC Bulleen Lions
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Comets Stadium - Junior 2 (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Casey Comets FC   vs   Beaumaris SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 18) Casey Comets FC   vs   Springvale White Eagles FC
Appt   25/04/14 (Fri) 18:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 East Reserves) Boroondara Eagles FC   vs   Whitehorse United SC
Appt   25/04/14 (Fri) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 East) Boroondara Eagles FC   vs   Whitehorse United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) Prahran City Football Club   vs   East Bentleigh Strikers
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Prahran City Football Club   vs   East Bentleigh Strikers
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Lyndale Secondary College (Sportsmart Boys' South Red 12 Joeys) Cleeland United SC   vs   Cardinia United Junior SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15B) Doveton SC   vs   Berwick City SC
Appt   25/04/14 (Fri) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 East) Boroondara Eagles FC   vs   Whitehorse United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) South Yarra SC   vs   Caulfield United Cobras SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC   vs   Caulfield United Cobras SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Ryder Oval (Sportsmart Boys' North 16A) Brunswick Zebras FC Red   vs   Heidelberg Stars SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Frog Hollow Reserve (Men's State League 3 South-East Reserves) Riversdale SC   vs   Old Melburnians SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Frog Hollow Reserve (Men's State League 3 South-East) Riversdale SC   vs   Old Melburnians SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 7 South-East) Waverley Wanderers FC   vs   Caulfield United Cobras SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15B) Heatherton United SC   vs   Chelsea FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Eastern Lions SC   vs   Noble Park United FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 South-East) FC Clifton Hill   vs   South Springvale SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Poplar Oval (Metropolitan League 4 North-West) RMIT FC   vs   Epping City SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Poplar Oval (Metropolitan League 2 North-West) RMIT FC   vs   Keilor Park SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Poplar Oval (Sportsmart Boys' North-West 18B) Parkville Panthers FC   vs   Meadow Park Eagles SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 North Seaford Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Seaford United SC   vs   Mornington SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC   vs   Heatherton United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14C) Seaford United SC   vs   Peninsula Strikers Junior FC
Appt Assistant 19/04/14 (Sat) 13:00 Broadmeadows Valley Park - Pitch 3 (Dockerty Cup) Hume City FC   vs   Skye United FC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 RGC Cook Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Sporting Whittlesea FC   vs   North Sunshine Eagles SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 RGC Cook Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Sporting Whittlesea FC   vs   North Sunshine Eagles SC
Appt   27/04/14 (Sun) 09:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Keilor Park SC   vs   Bundoora United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:15 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 Reserves) Keilor Park SC   vs   South Yarra SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:15 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1) Keilor Park SC   vs   South Yarra SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Berwick City SC   vs   Seaford United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Berwick City SC   vs   Seaford United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Truganina Hornets SC   vs   Point Cook FC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) Truganina Hornets SC Metro A   vs   Gisborne SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Arndell Park Reserve - Pitch 2 (Women's State League 3 West) Truganina Hornets W. SC   vs   Melbourne University SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 17) Doveton SC   vs   East Bentleigh Strikers
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 3 South-East) Elwood City SC   vs   Knox City FC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Mornington SC   vs   Langwarrin SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mornington SC   vs   Langwarrin SC
Appt   27/04/14 (Sun) 14:00 Monterey Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 South-East) Frankston Pines FC   vs   Bayside Argonauts FC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) La Trobe University SC   vs   Geelong SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) La Trobe University SC   vs   Geelong SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Kalorama Memorial Reserve (Sportsmart Boys' East Red 12 Joeys) Montrose SC   vs   Boroondara Eagles FC Purple
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Kalorama Memorial Reserve (Sportsmart Boys' East 13C) Montrose SC   vs   Ashburton United SC Yellow
Appt   27/04/14 (Sun) 10:00 Hayes Park (Sportsmart Boys' North Orange 12 Joeys) Northern Falcons SC Red   vs   Nillumbik Junior SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 2 (Men's State League 1 North-West) Altona East Phoenix SC   vs   Sunbury United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:00 Keilor Lodge Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos) Sydenham Park SC   vs   Keilor Park SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:00 Keilor Lodge Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 14A) Sydenham Park SC   vs   Keilor Park SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Keilor Lodge Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 16A) Sydenham Park SC Yellow   vs   Keilor Park SC Blue (Eagles)
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 16A) Spring Hills FC Purple   vs   Cairnlea FC Red
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Fawkner Blues - Reserves   vs   Western Suburbs SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Fawkner Blues FC   vs   Western Suburbs SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 East Caulfield Recreation Reserve (Metropolitan League 4 South-East) Monash University SC (Caulfield)   vs   East Brighton United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 East Caulfield Recreation Reserve (Metropolitan League 3 South-East) Monash University SC (Caulfield)   vs   Sandringham SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) Westvale SC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 6 North-West) Westvale SC   vs   Sunbury United Junior SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Moomba Park (Sportsmart Girls' North-West 18) Moreland United SC   vs   Bundoora United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 14:30 Moomba Park (Metropolitan League 3 North-West) Moreland United SC   vs   Point Cook FC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:15 Stradbroke North (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Boroondara Eagles FC   vs   Sandringham SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:30 Stradbroke North (Sportsmart Girls' East 15-16B) Boroondara Eagles FC   vs   Croydon City Arrows SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Poplar Oval (Men's State League 5 North) Sporting Carlton SC   vs   Keon Park SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Mornington SC   vs   Sandringham SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 14C) Mornington SC   vs   South Springvale SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Skye United FC   vs   Croydon City Arrows SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Lalor United FC   vs   Northern Roosters FC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:00 Paisley Park - Pitch 1 (Metropolitan League 2 North-West) Altona Magic SC   vs   Western Eagles SC
Appt   27/04/14 (Sun) 14:00 Paisley Park - Pitch 1 (Metropolitan League 5 North-West) Altona Magic SC   vs   Darebin United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 3 (Men's Metropolitan Masters North-West) Point Cook FC   vs   Whittlesea United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Lawton Park Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 14D) Langwarrin SC   vs   Chelsea FC
Appt   27/04/14 (Sun) 14:30 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Women's State League 4 South) Mornington SC   vs   Warragul United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South Green 12 Wallabies) Seaford United SC   vs   Peninsula Strikers Junior FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 North Seaford Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13D) Seaford United SC   vs   Mornington SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East Reserves) Croydon City Arrows SC   vs   Rowville Eagles SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East) Croydon City Arrows SC   vs   Rowville Eagles SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Howard Dawson Reserve (Women's State League 3 East) Swinburne University SC   vs   Glen Waverley SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Ashburton Park (Sportsmart Women's Premier League) Ashburton Womens SC   vs   Sandringham SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Bayside Argonauts FC   vs   Brighton SC Firsts
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 17) Hampton Park United Sparrows FC   vs   Casey Panthers Junior SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Bayside Argonauts FC   vs   Brighton SC Firsts
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Noble Park SC   vs   Elwood City SC
Appt   27/04/14 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 4 (White) (Sportsmart Boys' South Blue 12 Joeys) Brighton Rebels   vs   Sandringham SC Gold
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Monash University SC   vs   Ashburton United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash University SC   vs   Ashburton United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 09:00 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East Blue 12 Joeys) Monash City SC   vs   Middle Park FC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East Blue 12 Wallabies) Monash City SC   vs   Mazenod United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:30 Caloola Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Monash City SC   vs   Ashburton Womens SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:30 Jack Edwards Reserve (Sportsmart Boys' South-East 18B) Chisholm United FC   vs   Mornington SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Jack Edwards Reserve - Junior (Sportsmart Girls' East 15-16B) Chisholm United FC   vs   South Melbourne Womens FC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 James Reserve (Men's State League 4 North Reserves) Heidelberg Eagles SC   vs   Bundoora United FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 James Reserve (Men's State League 4 North) Heidelberg Eagles SC   vs   Bundoora United FC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 2 (Soccer 8) (Men's State League 5 South Reserves) Kings Domain FC   vs   Springvale City SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 2 (Soccer 8) (Men's State League 5 South) Kings Domain FC   vs   Springvale City SC
Appt   27/04/14 (Sun) 18:30 George Andrews Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South-East 20) Dandenong South SC   vs   Collingwood City FC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:00 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys) Point Cook FC   vs   Spring Hills FC Green
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Spring Hills FC   vs   Essendon Royals SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Spring Hills FC   vs   Fawkner SC Orange
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Chelsworth Park (Men's State League 5 East) Old Ivanhoe Grammarians SC   vs   Swinburne University SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:45 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East 15A) Knox United SC   vs   Mazenod United Football Club
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Waverley Wanderers SC   vs   Manningham United FC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) Waverley Wanderers SC   vs   Manningham United FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Waverley Wanderers SC   vs   Manningham United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 6 South-East) Eastern Lions SC   vs   Sandringham SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Hays Paddock (Men's State League 5 East) Old Xaverians SC   vs   Lilydale Eagles SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Power Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Endeavour Hills SC   vs   Parkmore SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 5 South) Endeavour Hills SC   vs   Parkmore SC
Appt   27/04/14 (Sun) 09:45 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 13-14D) Dandenong City SC   vs   Springvale White Eagles FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 1 (Women's State League 3 South) Dandenong City SC   vs   NCMJFC Senior Women 2014
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Royal Park Lawn 7 - Pitch 2 (Men's State League 2 North-West) Melbourne University SC   vs   YarravilleFC Seniors
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Women's Premier League) Cairnlea FC   vs   FC Bulleen Lions
Appt   27/04/14 (Sun) 14:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters South-East) White Star Dandenong SC   vs   Beaumaris SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Sportsmart Boys' South 16B) Brighton SC   vs   Skye United FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Southern Stars FC   vs   Malvern City FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 FORFEIT (Sportsmart Boys' South 13D) Baxter SC   vs   Sandringham SC Red
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15A) Langwarrin SC   vs   Peninsula Strikers Junior FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Lawton Park Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South-East 18B) Langwarrin SC   vs   Chelsea FC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 South Reserves) Lyndale United SC   vs   Skye United FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 South) Lyndale United SC   vs   Skye United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Grange Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 6 North-West) Hoppers Crossing SC   vs   North City Wolves FC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Grange Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15B) Hoppers Crossing SC Blue   vs   Melton Phoenix FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Grange Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16A) Hoppers Crossing SC   vs   Laverton Park SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Montrose SC   vs   Old Trinity Grammarians SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 MacPherson Park (Men's State League 4 West Reserves) Melton Phoenix FC   vs   Bell Park SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 MacPherson Park (Men's State League 4 West) Melton Phoenix FC   vs   Bell Park SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 B.T. Connor Reserve - Pitch 4 (Sportsmart Boys' North 14A) Preston Lions FC - Boys U14A   vs   Hume United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 B.T. Connor Reserve - Pitch 4 (Sportsmart Boys' North 15B) Preston Lions FC - Boys U15B   vs   Fawkner SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 B.T. Connor Reserve - Pitch 4 (Sportsmart Boys' North-West 18B) Preston Lions FC - Boys U18B   vs   Bundoora United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Hislop Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East Red 12 Wallabies) East Kew Junior FC   vs   Monbulk Rangers SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Mayer Park (Men's State League 4 North Reserves) Darebin United SC   vs   Watsonia Heights FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 James Reserve (Men's State League 4 North) Heidelberg Eagles SC   vs   Bundoora United FC
Appt   26/04/14 (Sat) 17:00 Balmoral Park (Men's State League 5 West Reserves) Balmoral FC   vs   Melbourne Lions SC
Appt   26/04/14 (Sat) 19:00 Balmoral Park (Men's State League 5 West) Balmoral FC   vs   Melbourne Lions SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Poplar Oval (Men's State League 5 North Reserves) Sporting Carlton SC   vs   Keon Park SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Poplar Oval (Men's State League 5 North) Sporting Carlton SC   vs   Keon Park SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Point Cook FC   vs   Essendon Royals SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 South) Beaumaris SC   vs   Kingston City FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16A) Bayside Argonauts FC   vs   Endeavour United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Frog Hollow Reserve (Men's State League 3 South-East) Riversdale SC   vs   Old Melburnians SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Lois Twohig Reserve (Sportsmart Boys' South Green 12 Wallabies) Dandenong Warriors FC   vs   Mount Eliza Maroons
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Lois Twohig Reserve (Sportsmart Boys' South 14A) Dandenong Warriors FC   vs   Glen Eira (Momentum)
Appt   27/04/14 (Sun) 13:15 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15C) Thomastown Raiders FC   vs   Heidelberg Stars SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters Central) Banyule City SC   vs   Juventus Old Boys SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Southern Stars FC   vs   Malvern City FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC   vs   Warragul United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Sydenham Park SC   vs   Altona Magic SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 12 Kangaroos/Wallabies) Eltham Redbacks FC   vs   Pascoe Vale SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North-West 18A) Eltham Redbacks FC   vs   Spring Hills FC
Appt   27/04/14 (Sun) 17:15 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Metropolitan League 2 North-West) Eltham Redbacks FC   vs   North Sunshine Eagles SC
Appt   27/04/14 (Sun) 19:15 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 2 North-West) Eltham Redbacks FC   vs   Western Eagles SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Anderson Park - Junior (Sportsmart Boys' East Red 12 Wallabies) Doncaster Rovers SC   vs   Wonga Park Wizards Junior FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 13A) Doncaster Rovers SC Blue   vs   Elwood City SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13C) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Doveton SC
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Brighton SC The Bandits
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Rowville Football Centre Rowville Secondary College Eastern Campus (S) (Sportsmart Boys' East 14A) Aston Athletic FC   vs   Doncaster Rovers SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:45 Rowville Football Centre Rowville Secondary College Eastern Campus (S) (Sportsmart Boys' East 15A) Aston Athletic FC   vs   Eastern Lions SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Mornington SC   vs   Langwarrin SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:15 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 2 (Junior) (Sportsmart Girls' South-East Green 12 Joeys) Chelsea FC   vs   Skye United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:00 Centenary Park (Women's State League 4 South) Peninsula Strikers Senior FC   vs   Baxter SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Centenary Park (Metropolitan League 5 South-East) Peninsula Strikers Senior FC   vs   North Caulfield Senior FC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) Chelsea FC   vs   Baxter SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Chelsea FC   vs   Baxter SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Sportsmart Boys' East 18A) NCJFC U18 Boys 2014   vs   Knox City FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Duncan Mackinnon Reserve - Pitch 1 (South) (Sportsmart Boys' East 17) NCJFC U17 Boys 2014   vs   Ringwood City FC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Royal Park Lawn 7 - Pitch 2 (Men's State League 2 North-West) Melbourne University SC   vs   YarravilleFC Seniors
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Mentone Grammar Senior School (Men's State League 4 South) Old Mentonians SC   vs   Sandown Lions FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Lyndale Secondary College (Sportsmart Boys' South 16A) Dandenong Warriors FC   vs   Beaumaris SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Caulfield Park - Pitch 5 (Sportsmart Boys' East Red 12 Joeys) NCJFC U12 East Red Orange 2014   vs   NCJFC U12 East Red Blue 2 2014
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Caulfield Park - Pitch 5 (Sportsmart Boys' East 14B) NCJFC U14 Blue 2014   vs   Chisholm United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 16A) NCJFC U16 Boys 2014   vs   Doncaster Rovers SC
Appt   27/04/14 (Sun) 09:00 Highfield Park - North East - Junior (Sportsmart Boys' East Blue 12 Joeys) Ashburton United SC Green   vs   Riversdale SC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 Highfield Park - North East - Junior (Sportsmart Boys' East 13C) Ashburton United SC Green   vs   Mooroolbark Junior SC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:20 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East Green 12 Joeys) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Hampton Junior SC Red
Appt   27/04/14 (Sun) 12:30 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14A) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Doveton SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:15 Ballam Park - Pitch 3 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Peninsula Strikers Junior FC   vs   FC Bulleen Lions
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Men's State League 4 East) Croydon City Arrows SC   vs   Rowville Eagles SC
Appt   26/04/14 (Sat) 13:00 IW Dole Reserve (Men's State League 5 North Reserves) Reservoir Yeti SC   vs   Greenvale United SC
Appt   26/04/14 (Sat) 15:00 IW Dole Reserve (Men's State League 5 North) Reservoir Yeti SC   vs   Greenvale United SC
Appt   27/04/14 (Sun) 15:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1) Berwick City SC   vs   Brighton SC
Appt   07/06/14 (Sat) 13:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Northern Roosters FC   vs   Essendon United FC
Appt   07/06/14 (Sat) 15:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Northern Roosters FC   vs   Essendon United FC
Appt   27/04/14 (Sun) 10:10 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Kensington Junior Girls SC   vs   Brunswick Zebras FC
Appt   27/04/14 (Sun) 11:15 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Kensington Junior Girls SC   vs   Lara SC
Appt   27/04/14 (Sun) 13:15 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1) Keilor Park SC   vs   South Yarra SC
Appt   27/04/14 (Sun) 14:00 Churchill Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 West) St Albans Saints SC   vs   Maribyrnong Swifts FC

Sign up to FFV Newsletter

New Season Starting Soon

Football Fives

Girls FC
Boys FC

FFV News