Matches With Appointed Referees

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team   Away Team
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East Blue 12 Wallabies) Knox City FC   vs   Whitehorse United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:00 JT Gray Reserve - Junior 3 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys) Barnstoneworth United Junior FC Red   vs   Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 JT Gray Reserve - Junior 3 (Sportsmart Girls' North-West 12 Joeys) Barnstoneworth United Junior FC   vs   Yarra Jets FC (Girls U12 Joeys)
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15A) Barnstoneworth United Junior FC   vs   Keilor Park SC Blue
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 14C) Ashburton United SC Yellow   vs   Boroondara Eagles FC Boys 14C
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West Reserves) Melbourne City FC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West) Melbourne City FC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 East Caulfield Recreation Reserve (Metropolitan League 4 South-East) Monash University SC (Caulfield)   vs   Doveton SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 East Caulfield Recreation Reserve (Metropolitan League 3 South-East) Monash University SC (Caulfield)   vs   Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Sycamore Reserve (Men's State League 4 North Reserves) Plenty Valley Lions FC   vs   Parkville Panthers FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Sycamore Reserve (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC   vs   Parkville Panthers FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 17:00 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 16B) East Kew JFC   vs   Boroondara Eagles FC Boys 16B Blue
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 1 North-West) Fitzroy City SC   vs   Western Suburbs SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 South-East) FC Clifton Hill   vs   Morwell Pegasus SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East Reserves) Peninsula Strikers Senior FC   vs   Berwick City SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC   vs   Berwick City SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Reema Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 3 South-East) Endeavour United SC   vs   Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16B) Berwick City SC   vs   Skye United FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 James Reserve (Men's State League 4 North) Heidelberg Eagles SC   vs   Watsonia Heights FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 JT Gray Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13C) Barnstoneworth United Junior FC   vs   Point Cook FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 13B) Williamstown SC   vs   Spring Hills FC Purple
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Men's State League 3 North-West) Williamstown SC   vs   Essendon Royals SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Sycamore Reserve (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC   vs   Parkville Panthers FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Sumner Park (Women's State League 2 North-West) Brunswick Zebras FC   vs   Yarra Jets FC (Senior Womens Div 2)
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Sumner Park (Sportsmart Boys' North 16B) Brunswick Zebras FC   vs   Greenvale United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:30 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East Blue 12 Wallabies) Glen Waverley u12 Wallabies   vs   Mazenod United FC
Appt Referee 12/09/14 (Fri) 20:30 Ardeer Reserve (Men's State League 1 North-West) Westgate FC   vs   Altona Magic SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Barkley Square - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Kyneton District SC   vs   Melbourne Lions SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Barkley Square - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Kyneton District SC   vs   Melbourne Lions SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Boys' West 15B) Spring Hills FC   vs   Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 17:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' North-West 18) Spring Hills FC   vs   Preston Lions FC - Boys U18
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:45 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 16B) Nunawading City FC   vs   Chisholm United FC Blue
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 16A) Nunawading City FC   vs   Ashburton United SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 South) St Kilda SC   vs   Sandown Lions FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:00 Quarries Park (Sportsmart Boys' North 14A) FC Clifton Hill   vs   Whittlesea United SC Blue
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:15 Quarries Park (Sportsmart Boys' South-East 20) FC Clifton Hill   vs   Collingwood City FC
Appt Assistant 14/09/14 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC   vs   Nunawading City FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:30 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 14B) Ashburton United SC   vs   South Yarra SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East Blue 12 Wallabies) South Yarra SC   vs   Waverley Victory Football Club
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Sportsmart Girls' East 13-14D) South Yarra SC Red   vs   NCJFC Girls U13/14 Gold 2014
Appt Referee 16/09/14 (Tue) 20:00 Olympic Village - Pitch 1 (Sportsmart Women's Premier League Reserves) Heidelberg United SC   vs   Sandringham SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 13:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Women's Premier League) Bundoora United FC   vs   Box Hill United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Progress Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15A) Light United SC   vs   Lalor United Junior SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Progress Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15C) Light United SC   vs   Mill Park SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Fawkner Blues FC   vs   Sunbury United FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:30 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 13C) Boroondara Eagles FC Boys 13C   vs   Glen Waverley u13 Fury
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 1 South-East) Diamond Valley United SC   vs   Mornington SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Terrara Park (Men's State League 4 East) Whitehorse United SC   vs   Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 12/09/14 (Fri) 18:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 3 North) Eltham Redbacks FC   vs   Watsonia Heights FC
Appt Referee 12/09/14 (Fri) 20:30 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 2 North-West) Eltham Redbacks FC   vs   Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:00 FORFEIT (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies) Thomastown Raiders FC   vs   Mill Park SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Duffy Street Reserve (Men's State League 4 North) Epping City SC   vs   Darebin United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Dixon Field Reserve (Women's State League 3 West) Gisborne SC   vs   Lara SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 FORFEIT (Women's State League 3 South) Beaumaris SC   vs   Seaford United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:15 Shipston Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 South) Bayside Argonauts FC   vs   Boroondara Eagles FC Women State 3 South
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Knights Stadium - Pitch 2 (Women's State League 2 North-West) Albert Park SC   vs   Melbourne Knights FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC   vs   Knox City FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15B) Endeavour United SC   vs   East Bentleigh Strikers
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 17) Endeavour United SC   vs   East Bentleigh Strikers
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Partingtons Flat (Men's State League 1 South-East Reserves) Diamond Valley United SC   vs   Mornington SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 1 South-East) Diamond Valley United SC   vs   Mornington SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies) Lalor United Junior SC   vs   Light United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:15 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16A) Lalor United Junior SC   vs   Light United SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Larissa Reserve (Men's State League 2 North-West) North Sunshine Eagles SC   vs   Geelong SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Metropolitan League 5 North-West) West Preston SC   vs   Darebin United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 14C) Doncaster Rovers SC   vs   NCJFC U14 Orange 2014
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 Anderson Park (Sportsmart Boys' East 15B) Doncaster Rovers SC   vs   Mazenod United FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 2 South-East Reserves) Warragul United SC   vs   Seaford United SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 2 North-West) Banyule City SC   vs   YarravilleFC Seniors
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 East Keilor Leisure Center - Pitch 1 (S) (Metropolitan League 2 North-West) FC Strathmore   vs   North Sunshine Eagles SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Beaumaris SC   vs   Frankston Pines FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 18A) Casey Panthers SC   vs   Caulfield United Cobras SC Yellow
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Fawkner Blues FC   vs   Sunbury United FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) South Springvale SC   vs   Langwarrin SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) South Springvale SC   vs   Langwarrin SC
Appt Referee 12/09/14 (Fri) 20:30 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Altona City SC   vs   Whittlesea United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:45 Capital Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Glen Waverley u16 Matildas   vs   Monash City SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 15C) Glen Waverley u15 B   vs   Monbulk Rangers SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Batesford Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South-East Red 12 Joeys) Ashburton United SC Green   vs   Ringwood City FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Anderson Park - Junior (Sportsmart Boys' East Red 12 Wallabies) Doncaster Rovers SC Blue   vs   Monbulk Rangers SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Dallas Brooks Park - Junior 2 (Sportsmart Boys' South 13A) Mornington SC Red   vs   Brighton SC Green
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Dallas Brooks Park - Junior 2 (Sportsmart Boys' South 14C) Mornington SC   vs   Casey Comets FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos) Manningham United FC   vs   Doncaster Rovers SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East Blue 12 Joeys) Knox United SC   vs   Middle Park FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 Terrara Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 15C) Whitehorse United SC   vs   Knox United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:45 Shipston Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Bayside Argonauts FC   vs   Boroondara Eagles FC Girls 14B
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:15 Shipston Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 4 South-East) Bayside Argonauts FC   vs   Riversdale SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Hellenic Community Centre - City of Moorabbin (Men's State League 5 South) Prahran City Football Club   vs   Chelsea FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:15 Shipston Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 South) Bayside Argonauts FC   vs   Boroondara Eagles FC Women State 3 South
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Shipston Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16A) Bayside Argonauts FC   vs   Brighton SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Noble Park SC   vs   Lyndale United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East Blue 12 Joeys) Ashburton United SC Yellow   vs   Ashburton United SC Green
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 WJ Turner Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Dandenong Wolves FC   vs   Brighton SC Seconds
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 WJ Turner Reserve (Men's State League 4 South) Dandenong Wolves FC   vs   Brighton SC Firsts
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Lemnos Club (Men's Metropolitan Masters South-East) Caulfield United Cobras SC   vs   Chisholm United FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC   vs   Monbulk Rangers SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Cardinia Recreation Reserve (Metropolitan League 6 South-East) Pakenham Soccer Club   vs   Beaumaris SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Cardinia Recreation Reserve (Metropolitan League 4 South-East) Pakenham SC   vs   Brighton SC Thirds
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 JT Gray Reserve - Junior 3 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Barnstoneworth United Junior FC   vs   Melbourne Knights FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:45 JT Gray Reserve - Junior 3 (Sportsmart Boys' West 14B) Barnstoneworth United Junior FC Red   vs   Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Heidelberg Stars SC   vs   Melbourne University SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:00 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos/Wallabies) Spring Hills FC Yellow   vs   Spring Hills FC 11K
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Girls' North-West 12 Kangaroos/Wallabies) Spring Hills FC   vs   Pascoe Vale SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos/Wallabies) Spring Hills FC   vs   Yarraville FC U12W
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13A) Knox City FC   vs   Whitehorse United SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 11:00 Olympic Village - Pitch 1 (Sportsmart Women's Premier League Reserves) Heidelberg United SC   vs   Boroondara Eagles FC WPL Reserves
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 13:00 Olympic Village - Pitch 1 (Sportsmart Women's Premier League) Heidelberg United SC   vs   Boroondara Eagles FC WPL
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 15A) Spring Hills FC Navy   vs   Satellite City United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 16A) Spring Hills FC Purple   vs   Altona City SC Maroon
Appt Referee 12/09/14 (Fri) 20:30 Morrison Reserve (Men's State League 5 East) Lilydale Eagles SC   vs   Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 State Football Centre - Pitch 3 (S) (Sportsmart Women's Premier League) FFV Under 17 Girls   vs   FC Bulleen Lions
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Jack Edwards Reserve - Junior (Sportsmart Boys' East Blue 12 Joeys) Chisholm United FC   vs   Riversdale SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Parkfield Reserve (Men's State League 1 South-East) Noble Park United FC   vs   Southern Stars FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Meadow Park Eagles SC   vs   Northern Falcons SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Boys' South 13A) GSL   vs   Berwick City SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Paisley Park - Pitch 2 (Men's State League 1 North-West Reserves) Altona East Phoenix SC   vs   Sydenham Park SC-Reserves
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 2 (Men's State League 1 North-West) Altona East Phoenix SC   vs   Sydenham Park SC-Seniors
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:00 Jubilee Park - Junior (Sportsmart Boys' East 13B) Ringwood City FC   vs   Monash City SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC   vs   Preston Lions FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Bayside Argonauts FC   vs   Endeavour United SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Bayside Argonauts FC   vs   Endeavour United SC
Appt Referee 12/09/14 (Fri) 18:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 East Reserves) Boroondara Eagles FC   vs   University of Melbourne SC
Appt Assistant 12/09/14 (Fri) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 East) Boroondara Eagles FC   vs   University of Melbourne SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 George Andrews Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) Dandenong South SC   vs   Baxter SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 George Andrews Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Dandenong South SC   vs   Baxter SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Lalor United FC   vs   Brunswick Zebras FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Hume United FC   vs   Moreland United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 14B) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Casey Panthers SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 FORFEIT (Sportsmart Boys' South 15B) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Berwick City SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC   vs   Preston Lions FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 2 South-East) Warragul United SC   vs   Seaford United SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Men's State League 4 West) FC Strathmore   vs   Maribyrnong Greens SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 3 (Junior) (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Chelsea FC Blue   vs   Langwarrin SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 2 (Junior) (Sportsmart Boys' South 14D) Chelsea FC   vs   Heatherton United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:45 Marlborough Reserve (Sportsmart Boys' South 13C) Caulfield United Cobras SC   vs   Brighton SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 2 South-East) Warragul United SC   vs   Seaford United SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 13:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Sportsmart Women's Premier League) Casey Comets FC   vs   Ashburton Womens SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 2 South-East) Warragul United SC   vs   Seaford United SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 WJ Turner Reserve (Men's State League 4 South) Dandenong Wolves FC   vs   Brighton SC Firsts
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 2 (Metropolitan League 2 South-East) Monash University SC   vs   South Yarra SC Lions
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) North City Wolves FC   vs   Geelong Rangers SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:30 Olympic Village - Pitch 2 (Women's State League 3 North) Heidelberg United SC   vs   Darebin Falcons Womens SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Campbell Reserve - Junior (Sportsmart Boys' North 13C) Moreland City SC   vs   Watsonia Heights FC U13 Boys
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 14:00 Campbell Reserve - Junior (Sportsmart Boys' North 14A) Moreland City SC   vs   Light United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Shipston Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South Blue 12 Wallabies) Bayside Argonauts FC   vs   Brighton Beasts
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Heidelberg Stars SC   vs   Melbourne University SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Heidelberg Stars SC   vs   Melbourne University SC
Appt Referee 12/09/14 (Fri) 18:30 Anderson Park (Men's State League 1 South-East Reserves) Doncaster Rovers SC   vs   Eastern Lions SC
Appt Assistant 12/09/14 (Fri) 20:30 Anderson Park (Men's State League 1 South-East) Doncaster Rovers SC   vs   Eastern Lions SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 State Football Centre - Pitch 3 (S) (Men's State League 5 East) Swinburne FC Seniors   vs   Healesville SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 17:00 State Football Centre - Pitch 3 (S) (Men's State League 5 South Reserves) Kings Domain FC   vs   Albert Park SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 19:00 State Football Centre - Pitch 3 (S) (Men's State League 5 South) Kings Domain FC   vs   Albert Park SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Wallace Reserve - Pitch 4 (Metropolitan League 2 North-West) Glenroy Bears FC   vs   Keilor Park SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Keilor Park SC   vs   Preston Lions FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC   vs   Preston Lions FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Royal Park Lawn 7 - Pitch 2 (Women's State League 4 East) Melbourne University SC   vs   Healesville SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Royal Park Lawn 7 - Pitch 2 (Metropolitan League 5 North-West) Melbourne University SC Blue   vs   Melbourne University SC Masters
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Royal Park Lawn 7 - Pitch 2 (Women's State League 3 West) Melbourne University SC   vs   Essendon Royals SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 5 West Reserves) Spring Hills FC   vs   Truganina Hornets SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 5 West) Spring Hills FC   vs   Truganina Hornets SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Springside Recreational Reserve (S) (Sportsmart Boys' West 14A) Spring Hills FC Purple   vs   Yarraville FC 14A
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Sportsmart Boys' West 13B) Spring Hills FC Navy   vs   Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Chelsworth Park (Men's State League 5 East Reserves) Old Ivanhoe Grammarians SC   vs   Yarra Jets FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Chelsworth Park (Men's State League 5 East) Old Ivanhoe Grammarians SC   vs   Yarra Jets FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Henry Scott Oval 13 (Women's State League 2 South-East) South Melbourne Womens FC   vs   Ashburton Womens SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Henry Scott Oval 13 (Women's State League 3 East) South Melbourne Womens FC   vs   Seaford United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Henry Scott Oval 13 (Women's State League 4 East) South Melbourne Womens FC   vs   Kings Domain FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East Red 12 Joeys) Montrose SC   vs   NCJFC U12 East Red Blue 2 2014
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:15 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South Blue 12 Wallabies) Casey Panthers SC   vs   East Bentleigh Warriors
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:30 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 13B) Casey Panthers SC   vs   Mount Eliza Reds
Appt Referee 12/09/14 (Fri) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 East) Boroondara Eagles FC   vs   University of Melbourne SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Rowville Football Centre Rowville Secondary College Eastern Campus (S) (Sportsmart Boys' East 14A) Aston Athletic FC   vs   Whitehorse United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 Rowville Football Centre Rowville Secondary College Eastern Campus (S) (Sportsmart Boys' East 15B) Aston Athletic FC   vs   Mooroolbark Junior SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Larissa Reserve (Men's State League 2 North-West) North Sunshine Eagles SC   vs   Geelong SC
Appt Referee 16/09/14 (Tue) 20:00 Olympic Village - Pitch 1 (Sportsmart Women's Premier League Reserves) Heidelberg United SC   vs   Sandringham SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Beaumaris SC   vs   Frankston Pines FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 5 South) Endeavour Hills SC   vs   Springvale City SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:00 Barkley Square - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Kyneton District SC   vs   Watsonia Heights FC U14 Girls
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:15 Barkley Square - Pitch 1 (Metropolitan League 5 North-West) Kyneton District SC   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Barkley Square - Pitch 1 (Women's State League 4 West) Kyneton District SC   vs   Point Cook FC
Appt Assistant 14/09/14 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1) Preston Lions FC   vs   Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 11:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Women's Premier League Reserves) Bundoora United FC   vs   Box Hill United SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 13:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Women's Premier League) Bundoora United FC   vs   Box Hill United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North 15-16B) Northcote City FC   vs   Bundoora United FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:45 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 14C) Ashburton United SC Green   vs   East Kew JFC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC   vs   Berwick City SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Keysborough SC   vs   Old Mentonians SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Keysborough SC   vs   Old Mentonians SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 11:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Sportsmart Women's Premier League Reserves) Casey Comets FC   vs   Ashburton Womens SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 13:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Sportsmart Women's Premier League) Casey Comets FC   vs   Ashburton Womens SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 14C) Manningham United Football Club   vs   Montrose SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13B) Manningham United Football Club   vs   Croydon City Arrows SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Banyul Warri Reserve (S) (Men's State League 4 West) Surf Coast FC   vs   Melton Phoenix FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Reggio Calabria Club (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies) Essendon Royals SC Blue   vs   Yarra Jets FC (Boys U12 Wallabies)
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Reggio Calabria Club (Sportsmart Boys' North 14A) Essendon Royals SC   vs   Preston Lions FC - Boys U14A
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Hellenic Community Centre - City of Moorabbin (Men's State League 5 South Reserves) Prahran City Football Club   vs   Chelsea FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Hellenic Community Centre - City of Moorabbin (Men's State League 5 South) Prahran City Football Club   vs   Chelsea FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Victory Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13A) Caulfield United Cobras SC   vs   Casey Comets FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 Victory Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15A) Caulfield United Cobras SC Yellow   vs   GSL
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Victory Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 18A) Caulfield United Cobras SC Gold   vs   Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:00 Coulson Reserve - Junior (Sportsmart Girls' North-West 12 Joeys) FC Clifton Hill   vs   Thomastown Raiders FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Coulson Reserve - Junior (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) FC Clifton Hill   vs   Essendon Royals SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:15 Coulson Reserve - Junior (Sportsmart Boys' North 13A) FC Clifton Hill   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Brimbank Stallions FC   vs   Laverton Park SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Brimbank Stallions FC   vs   Laverton Park SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Churchill Reserve - Junior 1 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) St Albans Saints SC   vs   Kensington Junior Girls SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:30 Churchill Reserve - Junior 1 (Sportsmart Girls' West 15-16B) St Albans Saints SC   vs   Keilor Park SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 14:00 Churchill Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 West) St Albans Saints SC   vs   Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) South Springvale SC   vs   Langwarrin SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Esther Park Reserve (Sportsmart Boys' South-East 18B) Mooroolbark Senior SC   vs   Chisholm United FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Monbulk Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 18) Monbulk Rangers SC   vs   Casey Comets FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:00 Partingtons Flat (Sportsmart Boys' North 13C) Diamond Valley United SC   vs   Greenvale United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:15 Partingtons Flat (Sportsmart Boys' North 16B) Diamond Valley United SC   vs   Craigieburn City FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 7 South-East) Manningham United FC   vs   Waverley Wanderers FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 15B) Manningham United FC   vs   Boroondara Eagles FC Boys 15B
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Heidelberg Stars SC   vs   Melbourne University SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos/Wallabies) Point Cook FC Yellow   vs   Sydenham Park SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Point Cook FC   vs   Spring Hills FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' East Blue 12 Joeys) Monash City SC   vs   Boroondara Eagles FC Boys 12 Joeys White
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:00 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' East 15-16C) Montrose SC   vs   Ashburton Womens SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13C) Montrose SC   vs   Waverley Wanderers FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Beaumaris SC   vs   Frankston Pines FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Beaumaris SC   vs   Frankston Pines FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 18A) Ashburton United SC   vs   South Yarra SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Mazenod College - Main Gate (Men's State League 4 East) Mazenod United FC   vs   Ringwood City FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 13B) Brighton SC Red   vs   East Bentleigh Aftershocks
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:45 Dendy Park - Pitch 4 (White) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Brighton SC Boltz   vs   Heidelberg United SC
Appt Assistant 14/09/14 (Sun) 15:15 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Women's State League 1) Brighton SC   vs   Ballarat SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Parkfield Reserve (Men's State League 1 South-East Reserves) Noble Park United FC   vs   Southern Stars FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Parkfield Reserve (Men's State League 1 South-East) Noble Park United FC   vs   Southern Stars FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Hampton Park United Sparrows FC   vs   Skye United FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 3 South-East Reserves) Elwood City SC   vs   Riversdale SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 3 South-East) Elwood City SC   vs   Riversdale SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 George Andrews Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Dandenong South SC   vs   Baxter SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 6 South-East) Eastern Lions SC   vs   Kings Domain FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South-East 18B) Eastern Lions SC   vs   Monbulk Rangers SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 18A) Eastern Lions SC   vs   Fawkner Blues FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 17:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Women's State League 3 North) FC Bulleen Lions   vs   Moreland Zebras Senior Womens
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Ashburton Womens SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Ballam Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Peninsula Strikers Junior FC   vs   East Bentleigh SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 12:45 Quarries Park (Men's State League 1 South-East Reserves) FC Clifton Hill   vs   Morwell Pegasus SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Parkfield Reserve (Men's State League 1 South-East) Noble Park United FC   vs   Southern Stars FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 South-East) FC Clifton Hill   vs   Morwell Pegasus SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Lyndale Secondary College (Sportsmart Boys' South Red 12 Joeys) Cleeland United SC   vs   Rosebud Heart Junior SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 2 (Metropolitan League 4 South-East) Monash University SC   vs   East Brighton United FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Sycamore Reserve (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC   vs   Parkville Panthers FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13C) Meadow Park Eagles SC   vs   Preston Lions FC - Boys U13C Yellow
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:15 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14C) Meadow Park Eagles SC   vs   FC Birrarung
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:30 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 18) Meadow Park Eagles SC   vs   Kensington Junior Girls SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Chelsworth Park (Men's State League 5 East) Old Ivanhoe Grammarians SC   vs   Yarra Jets FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Spring St Oval (Sportsmart Boys' South 14A) Sandringham SC   vs   Beaumaris SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Brighton SC   vs   Croydon City Arrows SC
Appt Assistant 12/09/14 (Fri) 20:30 Morrison Reserve (Men's State League 5 East) Lilydale Eagles SC   vs   Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 11:00 Monbulk Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Women's Premier League Reserves) Monbulk Rangers SC   vs   Sandringham SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 13:00 Monbulk Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Women's Premier League) Monbulk Rangers SC   vs   Sandringham SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Point Cook FC   vs   Bell Park SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Men's State League 3 North-West) Williamstown SC   vs   Essendon Royals SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Point Cook FC   vs   Bell Park SC
Appt Assistant 17/09/14 (Wed) 20:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (Sportsmart Women's Premier League) Sandringham SC   vs   Heidelberg United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Hampton Junior SC   vs   Berwick City SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) Waverley Wanderers SC   vs   Croydon City Arrows SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Waverley Wanderers SC   vs   Croydon City Arrows SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South Green 12 Wallabies) Endeavour United SC   vs   Seaford United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Reema Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13A) Endeavour United SC   vs   Glen Eira (Infinity)
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:00 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Girls' South-East 12 Kangaroos/Wallabies) Sandringham SC   vs   Beaumaris SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East Green 12 Joeys) Hampton Junior SC Red   vs   Bayside Argonauts FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Ross Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 South Reserves) St Kilda SC   vs   Sandown Lions FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 South) St Kilda SC   vs   Sandown Lions FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South Blue 12 Joeys) East Bentleigh Lightning   vs   Brighton Rebels
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:15 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 18A) East Bentleigh Sharks   vs   Casey Comets FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Bailey Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16A) East Bentleigh Strikers   vs   Endeavour United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:00 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Casey Panthers SC   vs   Boroondara Eagles FC Girls 14A
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Fawkner Blues FC   vs   Sunbury United FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Green Gully Reserve 4 (Women's State League 2 North-West) Keilor Wolves SC   vs   Western Eagles SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Green Gully Reserve 4 (Men's Metropolitan Masters North-West) Keilor Wolves SC   vs   Spring Hills FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:00 AW Bonds Reserve (Metropolitan League 1) Altona Lions FC   vs   Harrisfield Hurricanes SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) Templestowe United FC   vs   FC Strathmore
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Keysborough SC   vs   Old Mentonians SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South Red 12 Joeys) Berwick City SC   vs   Skye United FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13B) Berwick City SC   vs   Casey Comets FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Brimbank Stallions FC   vs   Laverton Park SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) (Men's State League 4 North) Fawkner SC   vs   West Preston SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:00 Moomba Park (Sportsmart Boys' North 14C) Moreland United SC   vs   FC Strathmore
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:30 Moomba Park (Sportsmart Boys' North 15A) Moreland United SC   vs   Essendon Royals SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Moomba Park (Metropolitan League 3 North-West) Moreland United SC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Corio SC   vs   La Trobe University SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Banyul Warri Reserve (S) (Women's State League 3 West) Surf Coast FC   vs   Maribyrnong Swifts FC
Appt Referee 12/09/14 (Fri) 18:30 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Altona City SC   vs   Whittlesea United SC
Appt Assistant 12/09/14 (Fri) 20:30 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Altona City SC   vs   Whittlesea United SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Partingtons Flat (Men's State League 1 South-East Reserves) Diamond Valley United SC   vs   Mornington SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 1 South-East) Diamond Valley United SC   vs   Mornington SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Metropolitan League 6 North-West) La Trobe University SC   vs   North City Wolves FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Women's State League 2 North-West) La Trobe University SC   vs   Darebin Falcons Womens SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) La Trobe University SC Eagles   vs   Essendon United FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) East Bentleigh Strikers   vs   White Star Dandenong SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West) Melbourne City FC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:00 Henry Scott Oval 13 (Sportsmart Girls' East 15-16B) South Melbourne Womens FC   vs   Croydon City Arrows SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Heidelberg Stars SC   vs   Melbourne University SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Bailey Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 7 South-East) St Kevins Old Boys SC   vs   East Bentleigh SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:00 Coulson Reserve - Junior (Sportsmart Girls' North-West 12 Joeys) FC Clifton Hill   vs   Thomastown Raiders FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos) Collingwood City FC   vs   Boroondara Eagles FC Boys 12 Kangas Purple
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 13A) Collingwood City FC   vs   Boroondara Eagles FC Boys 13A
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Sandringham Secondary College - Beaumaris Campus Junior (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Beaumaris SC   vs   Glen Eira (Velocity)
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Sandringham Secondary College - Beaumaris Campus Junior (Sportsmart Boys' South 13A) Beaumaris SC   vs   Sandringham SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Kooyong Park - Junior (Sportsmart Boys' East 16A) Malvern City FC   vs   Boroondara Eagles FC Boys 16A
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:30 Fairbairn Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13C) Moonee Valley Knights FC   vs   Satellite City United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:45 Fairbairn Park - Pitch 1 (Boys' Sunday West Red 10 Joeys) Moonee Valley Knights FC   vs   Brimbank Stallions FC Blue
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East Red 12 Joeys) Glen Eira (Mercury)   vs   Collingwood City FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Lord Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 13-14D) Glen Eira (Yo-Chi)   vs   Dandenong City SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Veneto Club - Junior Grass Pitch (Sportsmart Girls' North-West 12 Kangaroos/Wallabies) FC Bulleen Lions   vs   Kensington Junior Girls SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Glen Eira (Extreme)   vs   Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Grange Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys) Hoppers Crossing SC   vs   Gisborne SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Grange Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos/Wallabies) Hoppers Crossing SC   vs   Cairnlea FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:45 Capital Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Glen Waverley u16 Matildas   vs   Monash City SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 Capital Reserve (Sportsmart Boys' East 15C) Glen Waverley u15 B   vs   Monbulk Rangers SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 FORFEIT (Sportsmart Boys' East 16A) Glen Waverley u16 A   vs   South Yarra SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 De Chene Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North Orange 12 Joeys) Coburg City FC   vs   Alphington FC Blue
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:30 De Chene Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14C) Coburg City FC   vs   Watsonia Heights FC U14 Boys
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13A) Knox City FC   vs   Whitehorse United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 FORFEIT (Sportsmart Boys' East 16B) Montrose SC   vs   Ashburton United SC Yellow
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Greenvale United SC   vs   Mitchell Rangers SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 2 (Metropolitan League 1) La Trobe University SC YOB   vs   Melbourne University SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 14:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 2 (Women's State League 4 North) La Trobe University SC   vs   Epping City SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Anderson Reserve (Men's State League 5 North Reserves) Northern United SC   vs   Reservoir Yeti SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Anderson Reserve (Men's State League 5 North) Northern United SC   vs   Reservoir Yeti SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:00 Alphington Park Oval (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Alphington FC Yellow   vs   Spring Hills FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Royal Park Lawn 7 - Pitch 1 (Women's State League 1) University of Melbourne SC   vs   Doncaster Rovers SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC   vs   Preston Lions FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:15 Caloola Reserve (Sportsmart Boys' South-East 20) Monash City SC   vs   South Springvale SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Caloola Reserve (Men's Metropolitan Masters South-East) Monash City SC   vs   Clarinda United FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 South-East) FC Clifton Hill   vs   Morwell Pegasus SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Sportsmart Women's Premier League) Casey Comets FC   vs   Ashburton Womens SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Esther Park Reserve (Women's State League 2 South-East) Mooroolbark Senior SC   vs   South Springvale SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Reema Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 18) Endeavour United SC   vs   Lalor United Junior SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Men's State League 3 North-West Reserves) Williamstown SC   vs   Essendon Royals SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Men's State League 3 North-West) Williamstown SC   vs   Essendon Royals SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15C) Epping City SC   vs   Diamond Valley United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Aurora Fields - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North-West) Epping City SC   vs   Moreland City SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Victory Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13A) Caulfield United Cobras SC   vs   Casey Comets FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Victory Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14A) Caulfield United Cobras SC   vs   Glen Eira (Momentum)
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Kim Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13A) Altona City SC Red   vs   Keilor Park SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:30 Kim Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' West 15-16B) Altona City SC   vs   Melbourne Knights FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 19:00 State Football Centre - Pitch 3 (S) (Men's State League 5 South) Kings Domain FC   vs   Albert Park SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:00 Hayes Park (Sportsmart Boys' North Orange 12 Joeys) Northern Falcons SC Red   vs   FC Birrarung
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:15 Hayes Park (Sportsmart Boys' North Orange 12 Joeys) Northern Falcons SC Blue   vs   Nillumbik Junior SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 3 South-East) Elwood City SC   vs   Riversdale SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:20 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13C) Doveton SC   vs   Glen Eira (Intensity)
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Fotheringham Reserve (Metropolitan League 4 South-East) Dandenong South SC   vs   Knox City FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Hume United FC   vs   Moreland United SC
Appt Assistant 12/09/14 (Fri) 20:30 Anderson Park (Men's State League 1 South-East) Doncaster Rovers SC   vs   Eastern Lions SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Doveton SC   vs   Old Scotch SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:15 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Women's State League 1 Reserves) Brighton SC   vs   Ballarat SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Women's State League 1) Brighton SC   vs   Ballarat SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Ormond Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13B) Essendon Royals SC   vs   Greenvale United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Ormond Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16A) Essendon Royals SC Blue   vs   Bundoora United FC 2
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Keilor Park SC   vs   Brunswick Zebras FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 Reserves) Keilor Park SC   vs   Berwick City SC Res
Appt Assistant 14/09/14 (Sun) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1) Keilor Park SC   vs   Berwick City SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15C) Greenvale United SC   vs   Thomastown Raiders FC North 15C
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Greenvale United SC   vs   Westvale SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East Red 12 Wallabies) Wonga Park Wizards Junior FC   vs   East Kew Junior FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Girls' South-East 12 Kangaroos/Wallabies) Brighton Force   vs   Hampton Junior SC Blue
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Sandringham Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13D) Sandringham SC Red   vs   Bunyip District SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Terrara Park (Sportsmart Boys' East 14C) Riversdale SC   vs   Whitehorse United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Sandringham Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14C) Sandringham SC   vs   Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Hosken Reserve - Junior1 (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) Pascoe Vale SC   vs   Yarra Jets FC (Girls U14)
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 12 Wallabies) Upfield SC   vs   Watsonia Heights FC U 12 Boys
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:15 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14B) Upfield SC   vs   Banyule City SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Springers Leisure Centre - Court 1 (Wheelchair Football) Knox United SC Flames   vs   Glen Eira SC Falcons
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 George Andrews Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Dandenong South SC   vs   Baxter SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Mazenod College - Main Gate (Sportsmart Boys' East 13B) Mazenod United FC   vs   Glen Waverley u13 'The Crew'
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Women's Premier League) Bundoora United FC   vs   Box Hill United SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara SC   vs   Balmoral FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Waverley Wanderers SC   vs   Croydon City Arrows SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East 15C) Croydon City Arrows SC   vs   Ashburton United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 17:00 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East 18A) Croydon City Arrows SC   vs   Ringwood City FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) South Springvale SC   vs   Langwarrin SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14A) Eltham Redbacks FC   vs   Hume United FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 16A) Eltham Redbacks FC   vs   Heidelberg Stars SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Corio SC   vs   La Trobe University SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Johnson Reserve (Women's State League 4 West) Maribyrnong Swifts FC   vs   Truganina SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 JT Gray Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13B) Barnstoneworth United Junior FC   vs   Altona City SC Blue
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:45 JT Gray Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14A) Barnstoneworth United Junior FC   vs   Spring Hills FC Navy
Appt Referee 12/09/14 (Fri) 19:30 Jubilee Park (S) (Women's State League 4 East) Ringwood City FC   vs   South Yarra SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 Terrara Park (Sportsmart Boys' East 15A) Whitehorse United SC   vs   Knox United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Terrara Park (Sportsmart Boys' East 16B) Whitehorse United SC   vs   Boroondara Eagles FC Boys 16B Purple
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 11:00 Lakeside Stadium (Sportsmart Women's Premier League Reserves) South Melbourne Womens FC   vs   Cairnlea FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 13:00 Lakeside Stadium (Sportsmart Women's Premier League) South Melbourne Womens FC   vs   Cairnlea FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:15 Geoff Watt Oval (Warragul) (Sportsmart Boys' South 13D) Warragul United SC   vs   Brighton SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:30 Geoff Watt Oval (Warragul) (Sportsmart Boys' South 14A) Warragul United SC   vs   Berwick City SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) South Yarra SC   vs   Monbulk Rangers SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC   vs   Monbulk Rangers SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 George Andrews Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Dandenong South SC   vs   Baxter SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:15 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Boys' South 17) Casey Panthers SC   vs   Aspendale SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 16A) Manningham United FC   vs   Doncaster Rovers SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC   vs   Monbulk Rangers SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Clifton Park (S) (Men's State League 5 East) Old Xaverians SC   vs   St Kevins Old Boys SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15A) Bundoora United FC   vs   Fawkner SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:30 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Boroondara Eagles FC Girls 16A   vs   Bundoora United FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North-West 18) Bundoora United FC   vs   Essendon Royals SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Boys' South-East 18B) Glen Waverley u18   vs   Chelsea FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Boys' East 16B) Glen Waverley u16's   vs   Ashburton United SC Green
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:15 Langama Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys) Sunbury United Junior SC   vs   Spring Hills FC Green
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:15 Batesford Reserve - Junior (Sportsmart Girls' East 13-14D) Ashburton United SC   vs   Chisholm United FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:30 Batesford Reserve - Junior (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Ashburton United SC Gold   vs   Chisholm United FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Mazenod College - Main Gate (Men's State League 4 East Reserves) Mazenod United FC   vs   Ringwood City FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Mazenod College - Main Gate (Men's State League 4 East) Mazenod United FC   vs   Ringwood City FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Metropolitan League 5 South-East) St Kilda SC   vs   North Caulfield Senior FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Central Park - Pitch 2 (Metropolitan League 3 South-East) Old Melburnians SC   vs   Ashburton United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Bailey Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 7 South-East) St Kevins Old Boys SC   vs   East Bentleigh SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East Reserves) Middle Park FC   vs   Knox City FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC   vs   Knox City FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (Women's State League 3 East) Deakin Lions SC   vs   Boroondara Eagles FC Women State 3 East
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Langama Park - Pitch 2 (Metropolitan League 6 North-West) Sunbury United Junior SC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Banyul Warri Reserve (S) (Men's State League 4 West Reserves) Surf Coast FC   vs   Melton Phoenix FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Banyul Warri Reserve (S) (Men's State League 4 West) Surf Coast FC   vs   Melton Phoenix FC
Appt Referee 12/09/14 (Fri) 18:30 Comets Stadium - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Casey Comets FC   vs   Malvern City FC
Appt Assistant 12/09/14 (Fri) 20:30 Comets Stadium - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Casey Comets FC   vs   Malvern City FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 3 (Men's State League 3 North-West) Williamstown SC   vs   Essendon Royals SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC   vs   Nunawading City FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 19:00 State Football Centre - Pitch 3 (S) (Men's State League 5 South) Kings Domain FC   vs   Albert Park SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Sandringham SC   vs   Beaumaris SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Women's State League 3 South) Sandringham SC   vs   Dandenong City SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Duffy Street Reserve (Men's State League 4 North Reserves) Epping City SC   vs   Darebin United SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Duffy Street Reserve (Men's State League 4 North) Epping City SC   vs   Darebin United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Dixon Field Reserve (Women's State League 3 West) Gisborne SC   vs   Lara SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Dixon Field Reserve (Metropolitan League 1) Gisborne SC   vs   Old Scotch SC Reds
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 14D) Mornington SC   vs   Langwarrin SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Skye United FC   vs   Elwood City SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Brandon Park SC   vs   Rowville Eagles SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:15 Kooyong Park (Sportsmart Boys' South-East 18B) Malvern City FC   vs   Langwarrin SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:30 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 14B) Boroondara Eagles FC Boys 14B   vs   Malvern City FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 17) Beaumaris SC Blue   vs   Sandringham SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Caulfield Park - Pitch 5 (Sportsmart Boys' East 17) NCJFC U17 Boys 2014   vs   Monbulk Rangers SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Terrara Park (Men's State League 4 East) Whitehorse United SC   vs   Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 12/09/14 (Fri) 20:30 Comets Stadium - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Casey Comets FC   vs   Malvern City FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 RGC Cook Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Sporting Whittlesea FC   vs   Westvale SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 2 (Junior) (Sportsmart Boys' South 13B) Chelsea FC   vs   Hampton Junior SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Caulfield Park - Pitch 5 (Sportsmart Boys' East Red 12 Joeys) NCJFC U12 East Red Orange 2014   vs   Healesville SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 3 South-East Reserves) Elwood City SC   vs   Riversdale SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 3 South-East) Elwood City SC   vs   Riversdale SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Parkfield Reserve (Men's State League 1 South-East) Noble Park United FC   vs   Southern Stars FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Sycamore Reserve (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC   vs   Parkville Panthers FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Cairnlea Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13C) Cairnlea FC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Cairnlea Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13A) Cairnlea FC   vs   Brimbank Stallions FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:30 Cairnlea Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 16B) Cairnlea FC Red   vs   Gisborne Soccer Club
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Bayside Argonauts FC   vs   Endeavour United SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 19:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Heatherton United SC   vs   Mooroolbark Senior SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Knights Stadium - Pitch 2 (Women's State League 2 North-West) Albert Park SC   vs   Melbourne Knights FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Terrara Park (Men's State League 4 East Reserves) Whitehorse United SC   vs   Old Camberwell Grammarians SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Terrara Park (Men's State League 4 East) Whitehorse United SC   vs   Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 7 South-East) Waverley Wanderers FC 2   vs   Yarra Jets FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 12 Joeys) Greenvale United SC   vs   Kensington Junior Girls SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North Green 12 Joeys) Greenvale United SC Red   vs   Essendon Royals SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:45 Sumner Park (Sportsmart Girls' West 15-16B) Brunswick Zebras FC   vs   Barnstoneworth United Junior FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Sumner Park (Sportsmart Girls' North 15-16B) Brunswick Zebras FC   vs   Greenvale United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Lakeside Reserve - Junior Pitch 1 (Sportsmart Boys' South Red 12 Joeys) Cardinia United Junior SC   vs   Chelsea FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:20 Lakeside Reserve - Junior Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13D) Cardinia United JSC   vs   Mornington SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 1 North-West Reserves) Fitzroy City SC   vs   Western Suburbs SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 1 North-West) Fitzroy City SC   vs   Western Suburbs SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:00 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East Red 12 Wallabies) Nunawading City FC   vs   Ringwood City FC Blue
Appt Referee 12/09/14 (Fri) 18:30 Morrison Reserve (Men's State League 5 East Reserves) Lilydale Eagles SC   vs   Old Trinity Grammarians SC
Appt Assistant 12/09/14 (Fri) 20:30 Morrison Reserve (Men's State League 5 East) Lilydale Eagles SC   vs   Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Wilson Rd Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) Manningham United FC   vs   Collingwood City FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Wilson Rd Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Manningham United FC   vs   Collingwood City FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Wilson Rd Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 East) Manningham United FC   vs   Glen Waverley Senior Women
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Wilson Rd Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' East 15-16B) Manningham United Football Club   vs   Richmond FC (VIC) U16 Girls
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 13:00 State Football Centre - Pitch 3 (S) (Sportsmart Women's Premier League) FFV Under 17 Girls   vs   FC Bulleen Lions
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Knox Italian Community Club (Sportsmart Boys' East Blue 12 Joeys) Knox United SC   vs   Middle Park FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Jubilee Park - Junior (Sportsmart Girls' South-East 13-14C) Ringwood City FC   vs   Ashburton United SC Green
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:30 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 14B) Ringwood City FC   vs   Monbulk Rangers SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Aberfeldie Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 13C) Essendon United FC   vs   Melton Phoenix FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Centenary Park (Metropolitan League 5 South-East) Peninsula Strikers Senior FC   vs   Glen Waverley Thirds
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Girls' South-East Red 12 Joeys) Brighton Blue Birds   vs   Brighton Bears
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Trekardo Park (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Ballarat SC   vs   South Melbourne Womens FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:30 Esther Park Reserve (Sportsmart Boys' East 13C) East Kew Junior FC   vs   Mooroolbark Junior SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:00 Prospect Hill Reserve (Sportsmart Girls' South-East 13-14A) Casey Panthers SC   vs   Boroondara Eagles FC Girls 14A
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:30 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Noble Park SC   vs   Mornington SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) Templestowe United FC   vs   FC Strathmore
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Dendy Park - Pitch 4 (White) (Sportsmart Girls' South-East 13-14C) Brighton Unicorns   vs   Hampton Sparks
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:30 Dendy Park - Pitch 4 (White) (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Brighton SC The Bandits   vs   Sandringham SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:00 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East 12 Kangaroos/Wallabies) Waverley Victory Football Club   vs   Boroondara Eagles FC Girls 12 Kan/Wall Gold
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Wilson Rd Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Manningham United FC   vs   Collingwood City FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Point Cook FC   vs   Bell Park SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Point Cook FC   vs   Bell Park SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) Bundoora United FC Yellow   vs   Whittlesea United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) Bundoora United FC Gold   vs   Fawkner SC Blue
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Fairfield Park - Senior (Men's State League 1 North-West) Fitzroy City SC   vs   Western Suburbs SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 George Andrews Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South-East 20) Dandenong South SC   vs   Whitehorse United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South Blue 12 Joeys) Hampton Junior SC Maroon   vs   Glen Eira (Eclipse)
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 LaTrobe City Sports Stadium (Sportsmart Boys' South 13A) GSL   vs   Berwick City SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1) Keilor Park SC   vs   Berwick City SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 FORFEIT (Men's State League 5 South Reserves) East Bentleigh Strikers   vs   White Star Dandenong SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) East Bentleigh Strikers   vs   White Star Dandenong SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:30 Lakeside Reserve - Junior Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East Green 12 Joeys) Cardinia United Junior SC   vs   Casey Panthers SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Cardinia Recreation Reserve (Metropolitan League 6 South-East) Pakenham Soccer Club   vs   Beaumaris SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 FORFEIT (Metropolitan League 6 South-East) Bunyip District SC   vs   Skye United FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 13A) Knox City FC   vs   Whitehorse United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 17) Knox City FC   vs   Croydon City Arrows SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 18A) Knox City FC   vs   Malvern City FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 18) Richmond FC (VIC) U18 Girls   vs   Chisholm United FC Silver
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Women's State League 3 East) Richmond FC (VIC) Open Womens   vs   Old Xaverians SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North Green 12 Joeys) Epping City SC Blue   vs   North City Wolves FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Aurora Fields - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13C) Epping City SC   vs   Lalor United Junior SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Broadford Secondary College (Sportsmart Boys' North Green 12 Joeys) Mitchell Rangers SC   vs   Brunswick Zebras FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Broadford Secondary College (Men's Metropolitan Masters North-West) Mitchell Rangers SC   vs   Point Cook FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 14:30 Broadford Secondary College (Sportsmart Boys' North 16B) Mitchell Rangers SC   vs   Alphington FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East Blue 12 Wallabies) Ashburton United SC Green   vs   Ashburton United SC Yellow
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 13:00 Olympic Village - Pitch 1 (Sportsmart Women's Premier League) Heidelberg United SC   vs   Boroondara Eagles FC WPL
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) (Men's State League 4 North Reserves) Fawkner SC   vs   West Preston SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) (Men's State League 4 North) Fawkner SC   vs   West Preston SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 19:30 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Men's Metropolitan Masters Central) Templestowe United FC   vs   FC Clifton Hill
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 MacPherson Park - Junior (Sportsmart Boys' West 15B) Melton Phoenix FC   vs   Keilor Wolves SC
Appt Referee 12/09/14 (Fri) 18:15 Ardeer Reserve (Men's State League 1 North-West Reserves) Westgate FC   vs   Altona Magic SC
Appt Assistant 12/09/14 (Fri) 20:30 Ardeer Reserve (Men's State League 1 North-West) Westgate FC   vs   Altona Magic SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:30 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Seaford United SC   vs   Endeavour United SC
Appt Referee 12/09/14 (Fri) 19:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 5 (S) (Sportsmart Boys' West 16A) Sydenham Park SC   vs   Laverton Park SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 11:00 State Football Centre - Pitch 3 (S) (Sportsmart Women's Premier League Reserves) FFV Under 15 Girls   vs   FC Bulleen Lions
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 13:00 State Football Centre - Pitch 3 (S) (Sportsmart Women's Premier League) FFV Under 17 Girls   vs   FC Bulleen Lions
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:15 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 15A) Brimbank Stallions FC   vs   Keilor Park SC Red
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 15B) Brimbank Stallions FC   vs   Barnstoneworth United Junior FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 18) Brimbank Stallions FC   vs   Meadow Park Eagles SC
Appt Referee 12/09/14 (Fri) 20:30 Anderson Park (Men's State League 1 South-East) Doncaster Rovers SC   vs   Eastern Lions SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Corio SC   vs   La Trobe University SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Lakeside Stadium (Sportsmart Women's Premier League) South Melbourne Womens FC   vs   Cairnlea FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Cairnlea FC   vs   Moreland City SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) (Men's State League 4 North) Fawkner SC   vs   West Preston SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South Blue 12 Joeys) Hampton Junior SC Maroon   vs   Glen Eira (Eclipse)
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East Green 12 Joeys) Hampton Junior SC Red   vs   Bayside Argonauts FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 2 North-West) Banyule City SC   vs   YarravilleFC Seniors
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 13C) Wonga Park Wizards Junior FC   vs   Ashburton United SC Green
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' East 14C) Wonga Park Wizards Junior FC   vs   Mazenod United Football Club
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' South-East 20) Nunawading City FC   vs   Ringwood City FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Balmoral Park - Junior (Sportsmart Boys' West 12 Joeys) Balmoral FC   vs   Point Cook FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 15A) Beaumaris SC   vs   Sandringham SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Beaumaris Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 16A) Beaumaris SC   vs   Cleeland United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) Beaumaris SC   vs   Sandringham SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Clifton Park (S) (Men's State League 5 East) Old Xaverians SC   vs   St Kevins Old Boys SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Monash University Playing Fields - Pitch 2 (Metropolitan League 5 South-East) Monash University SC   vs   Skye United FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:15 Keilor Lodge Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 14A) Sydenham Park SC   vs   Altona City SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:45 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Boys' West 12 Joeys) Bullengarook Rangers FC   vs   Sydenham Park SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 McIvor Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 12 Joeys) Yarraville FC U12J   vs   Truganina SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos) Eastern Lions SC   vs   Waverley Victory FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East Blue 12 Joeys) Eastern Lions SC   vs   Malvern City FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Gardiners Creek Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14C) Eastern Lions SC   vs   Ringwood City FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North Orange 12 Joeys) Eltham Redbacks FC   vs   FC Clifton Hill
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13C) Eltham Redbacks FC Blue   vs   Bundoora United FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Campbell Reserve - Junior (Sportsmart Boys' North Green 12 Joeys) Moreland CIty SC Red   vs   Yarra Jets FC (Boys U12 Joeys)
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Campbell Reserve - Junior (Sportsmart Boys' North 13B) Moreland City SC Blue   vs   Light United SC Red
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Campbell Reserve - Junior (Metropolitan League 3 North-West) Moreland City SC   vs   Melbourne University SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North-West) Brimbank Stallions FC   vs   Western Eagles SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Esther Park Reserve (Sportsmart Girls' East 15-16C) Mooroolbark Junior SC   vs   Mazenod United FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Men's State League 3 South-East) Elwood City SC   vs   Riversdale SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Bayside Argonauts FC   vs   Endeavour United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:45 Shipston Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) Bayside Argonauts FC   vs   Boroondara Eagles FC Girls 14B
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:15 Shipston Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 4 South-East) Bayside Argonauts FC   vs   Riversdale SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:30 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 15C) Malvern City FC   vs   Boroondara Eagles FC Boys 15C
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Kooyong Park - Junior (Sportsmart Boys' East 16A) Malvern City FC   vs   Boroondara Eagles FC Boys 16A
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Shipston Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 16A) Bayside Argonauts FC   vs   Brighton SC
Appt Assistant 12/09/14 (Fri) 20:30 Anderson Park (Men's State League 1 South-East) Doncaster Rovers SC   vs   Eastern Lions SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC   vs   Knox City FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Spring St Oval (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Sandringham SC   vs   Brighton SC Riptide
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:30 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 14B) Manningham United FC   vs   NCJFC U14 Blue 2014
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 Reserves) Preston Lions FC   vs   Caulfield United Cobras SC
Appt Assistant 14/09/14 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1) Preston Lions FC   vs   Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 12:45 Quarries Park (Men's State League 1 South-East Reserves) FC Clifton Hill   vs   Morwell Pegasus SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 South-East) FC Clifton Hill   vs   Morwell Pegasus SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1) Preston Lions FC   vs   Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 Princes Park Oval #4 (Sportsmart Boys' North 15B) FC Birrarung   vs   Watsonia Heights FC U15 Boys
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 James Reserve (Men's State League 4 North) Heidelberg Eagles SC   vs   Watsonia Heights FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 B.T. Connor Reserve - Pitch 4 (Sportsmart Boys' North 13A) Preston Lions FC - Boys U13A Red   vs   Diamond Valley United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 B.T. Connor Reserve - Pitch 4 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Preston Lions FC - Girls U15/16C   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 14:15 B.T. Connor Reserve - Pitch 4 (Metropolitan League 4 North-West) Preston Lions FC   vs   Melbourne University SC White
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:45 Langama Park - Pitch 3 (Sportsmart Boys' West 16B) Sunbury United Junior SC   vs   Sydenham Park SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 14:30 Langama Park - Pitch 3 (Women's State League 4 West) Sunbury United Junior SC   vs   Maidstone United SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Noble Park SC   vs   Lyndale United SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Noble Park SC   vs   Lyndale United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Sandringham Secondary College - Beaumaris Campus Junior (Sportsmart Boys' South 14B) Beaumaris SC   vs   Brighton SC Blue
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 Sandringham Secondary College - Beaumaris Campus Junior (Sportsmart Girls' South 13-14D) Beaumaris SC   vs   Springvale White Eagles FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Sandringham Secondary College - Beaumaris Campus Junior (Sportsmart Boys' South 16B) Beaumaris SC   vs   Casey Panthers SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Mazenod College - Main Gate (Men's State League 4 East) Mazenod United FC   vs   Ringwood City FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters Central) South Yarra SC   vs   Ashburton United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Kooyong Park (Metropolitan League 1) Malvern City FC   vs   South Yarra SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:00 Partingtons Flat (Sportsmart Boys' North 13C) Diamond Valley United SC   vs   Greenvale United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 Diamond Valley College (Sportsmart Boys' North 15C) Nillumbik Junior SC   vs   Alphington FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 North) Mill Park SC   vs   Fitzroy City SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 4 West) Altona North SC   vs   Sebastopol Vikings SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Lalor United FC   vs   Brunswick Zebras FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Campbell Reserve - Junior (Sportsmart Boys' North Green 12 Joeys) Moreland CIty SC Red   vs   Yarra Jets FC (Boys U12 Joeys)
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Campbell Reserve - Junior (Sportsmart Boys' North 13B) Moreland City SC Blue   vs   Light United SC Red
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Gabonia Avenue Reserve (Sportsmart Boys' North-West 17) Watsonia Heights FC U17 Boys   vs   Brimbank Stallions FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Metropolitan League 6 North-West) Watsonia Heights SC   vs   Truganina SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 FORFEIT (Men's State League 5 East Reserves) Swinburne FC Reserves   vs   Healesville SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 17:00 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 16B) East Kew JFC   vs   Boroondara Eagles FC Boys 16B Blue
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:00 Reddish Reserve (Sportsmart Boys' North Green 12 Joeys) Fawkner SC Navy   vs   Thomastown Raiders FC Green Joeys
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Reddish Reserve (Sportsmart Boys' North 13C) Fawkner SC Blue   vs   Light United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Reddish Reserve (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Fawkner SC Navy   vs   FC Bulleen Lions
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 14:10 Reddish Reserve (Sportsmart Boys' North 15B) Fawkner SC   vs   Preston Lions FC - Boys U15B
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Girls' South-East Red 12 Joeys) Croydon City Arrows SC   vs   Ashburton United SC Yellow
Appt Assistant 14/09/14 (Sun) 11:20 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East Red 12 Wallabies) Croydon City Arrows SC   vs   Doncaster Rovers SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Lalor United FC   vs   Brunswick Zebras FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Lalor United FC   vs   Brunswick Zebras FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Cairnlea FC   vs   Essendon Royals SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14A) Cairnlea FC   vs   Western Eagles SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Cairnlea Park - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16A) Cairnlea FC White   vs   Spring Hills FC
Appt Referee 12/09/14 (Fri) 19:30 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 3 North-West) Point Cook FC   vs   Coonans Hill SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) North City Wolves FC   vs   Geelong Rangers SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Paisley Park - Junior (Sportsmart Boys' West 15A) Altona East Phoenix SC   vs   Cairnlea FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 14:30 Paisley Park - Junior (Sportsmart Boys' North-West 17) Altona East Phoenix SC   vs   Fawkner SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 14C) Ashburton United SC Yellow   vs   Boroondara Eagles FC Boys 14C
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Olympic Village - Pitch 1 (Sportsmart Women's Premier League) Heidelberg United SC   vs   Boroondara Eagles FC WPL
Appt Referee 17/09/14 (Wed) 20:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (Sportsmart Women's Premier League) Sandringham SC   vs   Heidelberg United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 De Chene Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North Orange 12 Joeys) Coburg City FC   vs   Alphington FC Blue
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:30 De Chene Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14C) Coburg City FC   vs   Watsonia Heights FC U14 Boys
Appt Assistant 14/09/14 (Sun) 15:00 Royal Park Lawn 7 - Pitch 1 (Women's State League 1) University of Melbourne SC   vs   Doncaster Rovers SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Power Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Endeavour Hills SC   vs   Springvale City SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 5 South) Endeavour Hills SC   vs   Springvale City SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 17:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Heatherton United SC   vs   Mooroolbark Senior SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 19:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Heatherton United SC   vs   Mooroolbark Senior SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Robert Menzies Reserve (Men's State League 3 South-East Reserves) Old Melburnians SC   vs   Ashburton United SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Robert Menzies Reserve (Men's State League 3 South-East) Old Melburnians SC   vs   Ashburton United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Veneto Club - Junior Grass Pitch (Sportsmart Boys' North 13B) Templestowe United FC   vs   Yarra Jets FC Red (Boys U13 B)
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East Red 12 Joeys) Ashburton United SC Yellow   vs   Ringwood City FC Orange
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Girls' East 15-16C) Boroondara Eagles FC Girls 16C   vs   Ringwood City FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Spring St Oval (Men's State League 3 South-East Reserves) Sandringham SC   vs   Monash University SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Spring St Oval (Men's State League 3 South-East) Sandringham SC   vs   Monash University SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15A) Doveton SC   vs   Berwick City SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Waratah Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 17) Doveton SC   vs   Beaumaris SC Yellow
Appt Assistant 17/09/14 (Wed) 20:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (Sportsmart Women's Premier League) Sandringham SC   vs   Heidelberg United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 12 Kangaroos/Wallabies) Keilor Park SC   vs   Moreland Zebras U/12 Girls
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:45 JT Gray Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14A) Barnstoneworth United Junior FC   vs   Spring Hills FC Navy
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Centenary Park (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC   vs   Berwick City SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Dallas Brooks Park - Junior 2 (Sportsmart Boys' South Green 12 Wallabies) Mornington SC Blue   vs   Mount Eliza Maroons
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Dallas Brooks Park - Junior 3 (Sportsmart Boys' South Blue 12 Wallabies) Mornington SC 1   vs   Sandringham SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 12 Kangaroos/Wallabies) YarravilleFC U12K Girls   vs   Darebin Falcons Womens SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 McIvor Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 West) Yarraville FC Womens   vs   Lara SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Yarraville FC U15-16 Girls   vs   Fawkner SC Orange
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:00 Chewton Soldiers Memorial Park (Women's State League 4 West) Castlemaine Goldfields FC   vs   Laverton Park SC
Appt Referee 21/09/14 (Sun) 13:00 To Be Confirmed (Sportsmart Girls' Metropolitan 18) Mornington SC   vs   Endeavour United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Women's State League 3 South) Monash University SC   vs   Kingston City FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara SC   vs   Balmoral FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 2 (Men's State League 1 North-West) Altona East Phoenix SC   vs   Sydenham Park SC-Seniors
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Jack Edwards Reserve - Junior (Sportsmart Girls' East 15-16B) Chisholm United FC   vs   Knox United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos) NCJFC U12 Kanga Blue 1 2014   vs   Nunawading City FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:00 Dixon Field Reserve - Junior (Sportsmart Girls' North-West 12 Joeys) Gisborne SC   vs   Watsonia Heights FC U 12 Girls
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Jackson Reserve (Sportsmart Boys' North 16B) Moreland Eagles FC   vs   Yarra Jets FC (Boys U16)
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 James Reserve (Men's State League 4 North Reserves) Heidelberg Eagles SC   vs   Watsonia Heights FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 James Reserve (Men's State League 4 North) Heidelberg Eagles SC   vs   Watsonia Heights FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Royal Park Lawn 7 - Pitch 1 (Women's State League 4 North) Melbourne University SC   vs   Watsonia Heights FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Royal Park Lawn 7 - Pitch 1 (Women's State League 1 Reserves) University of Melbourne SC   vs   Doncaster Rovers SC
Appt Assistant 14/09/14 (Sun) 15:00 Royal Park Lawn 7 - Pitch 1 (Women's State League 1) University of Melbourne SC   vs   Doncaster Rovers SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South-East Green 12 Joeys) Skye United FC   vs   Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 East) Skye United FC   vs   Malvern City FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Hampton Park United Sparrows FC   vs   Skye United FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:15 Shipston Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 South-East) Bayside Argonauts FC   vs   Old Melburnians SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Cairnlea FC   vs   Moreland City SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC   vs   Monbulk Rangers SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East Reserves) North Caulfield Senior FC   vs   Nunawading City FC
Appt Assistant 14/09/14 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC   vs   Nunawading City FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Sportsmart Women's Premier League) Casey Comets FC   vs   Ashburton Womens SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) South Yarra SC   vs   Monbulk Rangers SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC   vs   Monbulk Rangers SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Lara SC   vs   Balmoral FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara SC   vs   Balmoral FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Robert Menzies Reserve (Men's State League 3 South-East) Old Melburnians SC   vs   Ashburton United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 Dunstan Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 15C) Coonans Hill SC   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 4 West) Altona North SC   vs   Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:00 Scovell Reserve (Metropolitan League 6 North-West) Maidstone United SC   vs   Darebin United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Kim Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 North-West) Altona City SC   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Fawkner Blues - Reserves   vs   Sunbury United FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Fawkner Blues FC   vs   Sunbury United FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:30 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 2 (Sportsmart Boys' East 14B) Ashburton United SC   vs   South Yarra SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Boys' South 16B) Brighton SC   vs   Warragul United SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Robert Menzies Reserve (Men's State League 3 South-East) Old Melburnians SC   vs   Ashburton United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 13A) Nunawading City FC Blue   vs   Ashburton United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Mahoneys Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Nunawading City FC   vs   Ashburton United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 South) East Bentleigh SC   vs   Peninsula Strikers Senior FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Bailey Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 7 South-East) St Kevins Old Boys SC   vs   East Bentleigh SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Arndell Park Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 13A) Truganina Hornets SC   vs   Hoppers Crossing SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Arndell Park Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 14B) Truganina Hornets SC   vs   Essendon United FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Arndell Park Reserve - Pitch 3 (S) (Sportsmart Boys' West 13C) Tarneit United SC   vs   Brimbank Stallions FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 RGC Cook Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Sporting Whittlesea FC   vs   Westvale SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Meadow Park Eagles SC   vs   Northern Falcons SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:30 Gibb Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 16B) Upfield SC   vs   North City Wolves FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Gibb Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) Upfield SC   vs   Old Xaverians SC
Appt Assistant 12/09/14 (Fri) 20:30 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Altona City SC   vs   Whittlesea United SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Western Eagles SC   vs   Essendon United FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Baxter Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 13D) Baxter SC   vs   Sandringham SC Blue
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:00 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Kensington Junior Girls SC   vs   Barnstoneworth United Junior FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:15 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Kensington Junior Girls SC   vs   Moreland United SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Western Eagles SC   vs   Essendon United FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 19:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Heatherton United SC   vs   Mooroolbark Senior SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' Metropolitan 18) Mornington SC   vs   Chisholm United FC Blue
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Dallas Brooks Park - Junior 2 (Sportsmart Boys' South-East 18B) Boroondara Eagles FC Boys 18B   vs   Mornington SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Men's State League 4 West Reserves) FC Strathmore   vs   Maribyrnong Greens SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Men's State League 4 West) FC Strathmore   vs   Maribyrnong Greens SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Monbulk Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' East 13-14D) Monbulk Rangers SC   vs   South Yarra SC Blue
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:45 Monbulk Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' South-East 13-14C) Monbulk Rangers SC   vs   Mornington SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Duffy Street Reserve (Men's State League 4 North) Epping City SC   vs   Darebin United SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Duane Reserve (Men's State League 4 West Reserves) Altona North SC   vs   Sebastopol Vikings SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 4 West) Altona North SC   vs   Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) Brandon Park SC   vs   Rowville Eagles SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Brandon Park SC   vs   Rowville Eagles SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 13:00 Lakeside Stadium (Sportsmart Women's Premier League) South Melbourne Womens FC   vs   Cairnlea FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Greenvale United SC   vs   Mitchell Rangers SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) East Bentleigh Strikers   vs   White Star Dandenong SC
Appt Assistant 14/09/14 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC   vs   Nunawading City FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 2 (Men's State League 1 North-West) Altona East Phoenix SC   vs   Sydenham Park SC-Seniors
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Clifton Park (S) (Men's State League 5 East) Old Xaverians SC   vs   St Kevins Old Boys SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Beaumaris SC   vs   Frankston Pines FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Clifton Park (S) (Women's State League 4 North) West Brunswick Wanderers FC   vs   Glenroy Bears FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Trinity Sports Ground (Metropolitan League 5 South-East) Old Trinity Grammarians SC   vs   Beaumaris SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Sandringham Secondary College - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 15-16B) Sandringham SC   vs   Endeavour United SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Greenvale United SC   vs   Mitchell Rangers SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Greenvale United SC   vs   Mitchell Rangers SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Mayer Park (Women's State League 4 North) Darebin United SC   vs   FC Strathmore
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Banyule Flats Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 6 North-West) Banyule City SC   vs   Mill Park SC
Appt Referee 12/09/14 (Fri) 20:00 Clifton Park (S) (Men's Metropolitan Masters Central) Caulfield United Cobras SC   vs   Banyule City SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Mill Park SC   vs   Sporting Carlton SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Mill Park SC   vs   Sporting Carlton SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North Orange 12 Joeys) Mill Park SC   vs   Heidelberg Stars SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 13C) Mill Park SC   vs   Northern Falcons SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Findon Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14B) Mill Park SC   vs   Oak Park SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 State Football Centre - Pitch 3 (S) (Sportsmart Boys' East 13B) Boroondara Eagles FC Boys 13B   vs   Riversdale SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 State Football Centre - Pitch 3 (S) (Women's State League 3 East) Swinburne FC Women   vs   Croydon City Arrows SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 State Football Centre - Pitch 3 (S) (Metropolitan League 2 South-East) Riversdale SC   vs   Melbourne University SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Capital Reserve (Men's State League 5 East) Glen Waverley Seniors   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Hellenic Community Centre - City of Moorabbin (Men's State League 5 South) Prahran City Football Club   vs   Chelsea FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:30 Victory Park - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 15-16B) Caulfield United Cobras SC   vs   East Bentleigh SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Sandringham Secondary College - Pitch 2 (Metropolitan League 3 South-East) Sandringham SC   vs   Old Scotch SC Cardinals
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Sandringham Secondary College - Pitch 2 (Metropolitan League 6 South-East) Sandringham SC   vs   Old Scotch SC Golds
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Doveton SC   vs   Old Scotch SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Doveton SC   vs   Old Scotch SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 James Cook Reserve (Sportsmart Boys' South Red 12 Joeys) James Cook FC   vs   Casey Panthers SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:45 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Boys' South 14A) Brighton SC Seagulls   vs   Brighton SC
Appt Assistant 14/09/14 (Sun) 15:15 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Women's State League 1) Brighton SC   vs   Ballarat SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Sandringham Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South Blue 12 Joeys) Sandringham SC Yellow   vs   Brighton SC United
Appt Referee 12/09/14 (Fri) 20:00 Clifton Park (S) (Men's Metropolitan Masters Central) Caulfield United Cobras SC   vs   Banyule City SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 RGC Cook Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Sporting Whittlesea FC   vs   Westvale SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Bundoora United FC   vs   Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:30 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' North 16A) Bundoora United FC 1   vs   Brunswick Zebras FC Red
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 3 North) Bundoora United FC   vs   Fawkner SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14A) Keilor Park SC   vs   Spring Hills FC
Appt Assistant 14/09/14 (Sun) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1) Keilor Park SC   vs   Berwick City SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14C) Hume United FC   vs   North City Wolves FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 14A) Manningham United FC   vs   Doncaster Rovers SC Orange
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15A) Manningham United FC   vs   Ashburton United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 16A) Manningham United FC   vs   Doncaster Rovers SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Capital Reserve (Men's State League 5 East) Glen Waverley Seniors   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Monash University SC   vs   Croydon City Arrows SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Larissa Reserve (Women's State League 4 West) North Sunshine Eagles SC   vs   Brimbank Stallions FC
Appt Assistant 12/09/14 (Fri) 20:30 Comets Stadium - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Casey Comets FC   vs   Malvern City FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 3 South-East) East Brighton United FC   vs   Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Ballam Park - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South Green 12 Wallabies) Peninsula Strikers Junior FC   vs   Noble Park SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:30 De Chene Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14C) Coburg City FC   vs   Watsonia Heights FC U14 Boys
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Sumner Park (Women's State League 2 North-West) Brunswick Zebras FC   vs   Yarra Jets FC (Senior Womens Div 2)
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Poplar Oval (Women's State League 4 North) RMIT FC   vs   Fitzroy City SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 3 South-East Reserves) East Brighton United FC   vs   Caulfield United Cobras SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 3 South-East) East Brighton United FC   vs   Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14B) Hampton Park United Sparrows FC   vs   Aspendale SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 17) Hampton Park United Sparrows FC   vs   Brighton SC The Sharks
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 1 South-East) Diamond Valley United SC   vs   Mornington SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Lakeside Stadium (Sportsmart Women's Premier League) South Melbourne Womens FC   vs   Cairnlea FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 16A) Mornington SC   vs   Berwick City SC Red
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Men's State League 4 West) FC Strathmore   vs   Maribyrnong Greens SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) Truganina Hornets SC Metro A   vs   North City Wolves FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 West) Truganina Hornets W. SC   vs   FC Clifton Hill
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 2 (Men's State League 1 North-West) Altona East Phoenix SC   vs   Sydenham Park SC-Seniors
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' North-West 12 Kangaroos/Wallabies) Keilor Park SC   vs   Moreland Zebras U/12 Girls
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos/Wallabies) Keilor Park SC Yellow   vs   Altona East Phoenix SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:15 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Sportsmart Boys' North-West 17) Keilor Park SC   vs   Spring Hills FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Larissa Reserve (Men's State League 2 North-West Reserves) North Sunshine Eagles SC   vs   Geelong SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Larissa Reserve (Men's State League 2 North-West) North Sunshine Eagles SC   vs   Geelong SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:30 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' West 15-16B) Point Cook FC   vs   Cairnlea FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' West 16A) Point Cook FC   vs   Keilor Park SC Blue (Eagles)
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:15 Freeway Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' East 15C) Brandon Park SC   vs   Healesville SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 7 South-East) Brandon Park SC   vs   Rowville Eagles SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Hume United FC   vs   Moreland United SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Hume United FC   vs   Moreland United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Dallas Brooks Park - Junior 1 (Sportsmart Boys' South Blue 12 Wallabies) Mornington SC New   vs   Brighton Thunder
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Rowville Football Centre Rowville Secondary College Eastern Campus (S) (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos) Aston Athletic FC   vs   Ashburton United SC Yellow
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Rowville Football Centre Rowville Secondary College Eastern Campus (S) (Sportsmart Boys' East 13A) Aston Athletic FC   vs   Elwood City SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 13:00 Lakeside Stadium (Sportsmart Women's Premier League) South Melbourne Womens FC   vs   Cairnlea FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:45 Sumner Park (Sportsmart Girls' West 15-16B) Brunswick Zebras FC   vs   Barnstoneworth United Junior FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Sumner Park (Sportsmart Girls' North 15-16B) Brunswick Zebras FC   vs   Greenvale United SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 South) St Kilda SC   vs   Sandown Lions FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:45 Marlborough Reserve (Sportsmart Boys' South 13C) Caulfield United Cobras SC   vs   Brighton SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Veneto Club - Junior Grass Pitch (Sportsmart Boys' North 14B) Templestowe United FC   vs   Nillumbik Junior SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Sportsmart Girls' Metropolitan 15-16A) FC Bulleen Lions   vs   Whitehorse United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:00 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Boys' East Red 12 Joeys) Glen Waverley u12 Joeys   vs   Manningham United Football Club
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Boys' East 14C) Glen Waverley u14 Knights   vs   Chisholm United FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:30 Glen Waverley North Reserve (Sportsmart Boys' East 13C) Ashburton United SC Yellow   vs   Glen Waverley u13 Warriors
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Lawton Park Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South Green 12 Wallabies) Langwarrin SC   vs   Dandenong Warriors FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Lawton Park Reserve - Junior (Sportsmart Boys' South 13B) Langwarrin SC   vs   James Cook FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Point Cook FC   vs   Bell Park SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Parkfield Reserve (Men's State League 1 South-East Reserves) Noble Park United FC   vs   Southern Stars FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Parkfield Reserve (Men's State League 1 South-East) Noble Park United FC   vs   Southern Stars FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Wilson Rd Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Manningham United FC   vs   Collingwood City FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) North City Wolves FC   vs   Geelong Rangers SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) North City Wolves FC   vs   Geelong Rangers SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Grange Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) Hoppers Crossing SC   vs   Laverton Park SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 Grange Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 15B) Hoppers Crossing SC Yellow   vs   Hoppers Crossing SC Blue
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Grange Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16A) Hoppers Crossing SC   vs   Altona City SC Yellow
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:00 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14C) Kensington Junior Girls SC   vs   Barnstoneworth United Junior FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:15 JJ Holland Park (S) (Sportsmart Girls' North-West 15-16C) Kensington Junior Girls SC   vs   Moreland United SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Spring St Oval (Men's State League 3 South-East) Sandringham SC   vs   Monash University SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Lawton Park Reserve - Pitch 2 (Women's State League 4 South) Langwarrin SC   vs   Warragul United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 2 (Junior) (Sportsmart Girls' South-East Green 12 Joeys) Chelsea FC   vs   Berwick City SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 3 (Junior) (Sportsmart Girls' South 13-14D) Chelsea FC   vs   Casey Panthers SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 17:00 State Football Centre - Pitch 3 (S) (Men's State League 5 South Reserves) Kings Domain FC   vs   Albert Park SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 19:00 State Football Centre - Pitch 3 (S) (Men's State League 5 South) Kings Domain FC   vs   Albert Park SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 WJ Turner Reserve (Men's State League 4 South) Dandenong Wolves FC   vs   Brighton SC Firsts
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 George Andrews Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 15-16B) Dandenong Thunder SC   vs   Brighton SC Vipers
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Sportsmart Girls' North-West 13-14B) FC Bulleen Lions   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Keysborough SC   vs   Old Mentonians SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Women's State League 4 East) Monash University SC   vs   Yarra Jets FC (Senior Womens Div 4)
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Sportsmart Girls' South-East 12 Kangaroos/Wallabies) Brighton Force   vs   Hampton Junior SC Blue
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 12 Kangaroos) Collingwood City FC   vs   Boroondara Eagles FC Boys 12 Kangas Purple
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Sportsmart Boys' East 13A) Collingwood City FC   vs   Boroondara Eagles FC Boys 13A
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Brandon Park SC   vs   Rowville Eagles SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 19:00 State Football Centre - Pitch 3 (S) (Men's State League 5 South) Kings Domain FC   vs   Albert Park SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 14C) Brighton SC Patriots   vs   Berwick City SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Boys' South 14D) Brighton SC   vs   Glen Eira (Odyssey)
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Sportsmart Girls' Metropolitan 18) Brighton SC   vs   Hampton Junior SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Duncan Mackinnon Reserve - Pitch 1 (South) (Sportsmart Girls' South-East 13-14B) NCJFC Girls U13/14 Green 2014   vs   Ringwood City FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Duncan Mackinnon Reserve - Pitch 1 (South) (Sportsmart Boys' East 16A) NCJFC U16 Boys 2014   vs   Whitehorse United SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Cairnlea FC   vs   Moreland City SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) (Men's State League 4 North) Fawkner SC   vs   West Preston SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:15 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North-West 18) Heidelberg Stars SC   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) Heidelberg Stars SC   vs   Epping City SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 5 South) Endeavour Hills SC   vs   Springvale City SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Chadwick Reserve (Sportsmart Boys' South-East 18B) Southern Stars FC   vs   Manningham United FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos/Wallabies) Keilor Park SC   vs   Truganina Hornets SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Clifton Park (S) (Men's State League 5 East Reserves) Old Xaverians SC   vs   St Kevins Old Boys SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Clifton Park (S) (Men's State League 5 East) Old Xaverians SC   vs   St Kevins Old Boys SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Hampton Park United Sparrows FC   vs   Skye United FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Jubilee Park (S) (Men's Metropolitan Masters South-East) Ringwood City FC   vs   Croydon City Arrows SC Old Boys
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:30 Jubilee Park (S) (Sportsmart Girls' East 15-16B) Ashburton Womens SC   vs   Ringwood City FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 17:00 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 17) Ringwood City FC   vs   Ashburton United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 19:00 FORFEIT (Metropolitan League 5 South-East) Ringwood City FC   vs   Mooroolbark Senior SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Hampton Park United Sparrows FC   vs   Skye United FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Hampton Park United Sparrows FC   vs   Skye United FC
Appt Assistant 12/09/14 (Fri) 20:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 East) Boroondara Eagles FC   vs   University of Melbourne SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Waverley Wanderers SC   vs   Croydon City Arrows SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Noble Park SC   vs   Whitehorse United SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Monbulk Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Women's Premier League) Monbulk Rangers SC   vs   Sandringham SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Albert Park Field 3/4 (S) (Metropolitan League 6 South-East) Middle Park FC   vs   Old Xaverians SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Corio SC   vs   La Trobe University SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Corio SC   vs   La Trobe University SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Elcho Park - Pitch 1 (Women's State League 1 Reserves) North Geelong Warriors SC   vs   South Yarra SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Elcho Park - Pitch 1 (Women's State League 1) North Geelong Warriors SC   vs   South Yarra SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Noble Park SC   vs   Lyndale United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 14:00 FORFEIT (Men's Metropolitan Masters South-East) White Star Dandenong SC   vs   Waverley Victory FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Cardinia Recreation Reserve (Metropolitan League 4 South-East) Pakenham SC   vs   Brighton SC Thirds
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Sandringham Secondary College - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13D) Sandringham SC Red   vs   Bunyip District SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:30 Kooyong Park (Sportsmart Boys' East 15C) Malvern City FC   vs   Boroondara Eagles FC Boys 15C
Appt Assistant 12/09/14 (Fri) 20:30 Ardeer Reserve (Men's State League 1 North-West) Westgate FC   vs   Altona Magic SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Dallas Brooks Park - Junior 3 (Sportsmart Boys' South 13C) Mornington SC Blue   vs   Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 Dallas Brooks Park - Junior 2 (Sportsmart Girls' South 13-14D) Mornington SC   vs   Casey Comets FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Mount Eliza Secondary College (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Mount Eliza Reds   vs   Chelsea FC Red
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14C) Seaford United SC   vs   Bayside Argonauts FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 15C) Seaford United SC   vs   Keysborough SC U15C 2
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Paisley Park - Pitch 1 (Metropolitan League 2 North-West) Altona Magic SC   vs   La Trobe University SC Old Boys
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 13:00 Monbulk Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Women's Premier League) Monbulk Rangers SC   vs   Sandringham SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Western Eagles SC   vs   Essendon United FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Western Eagles SC   vs   Essendon United FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 13A) Bundoora United FC Blue   vs   Brunswick Zebras FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North-West) Thomastown Raiders FC North West 35's   vs   Whittlesea United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 FORFEIT (Sportsmart Boys' North-West 18) Thomastown Raiders FC North-West 18   vs   Keilor Park SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 17:00 State Football Centre - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 16B) East Kew JFC   vs   Boroondara Eagles FC Boys 16B Blue
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Monbulk Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Boys' East 13C) Monbulk Rangers SC   vs   Riversdale SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 11:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Women's Premier League Reserves) Bundoora United FC   vs   Box Hill United SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 13:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Sportsmart Women's Premier League) Bundoora United FC   vs   Box Hill United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:45 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 15B) Ringwood City FC   vs   Ashburton United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 14:10 Jubilee Park (S) (Sportsmart Boys' East 15A) Ringwood City FC   vs   Nunawading City FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 2 North-West Reserves) Banyule City SC   vs   Yarraville FC Reserves
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 2 North-West) Banyule City SC   vs   YarravilleFC Seniors
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Wallace Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 14B) North City Wolves FC   vs   Thomastown Raiders FC North 14B
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 North) North City Wolves FC   vs   Brunswick Zebras FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Sandringham Secondary College - Pitch 2 (Sportsmart Girls' South 15-16B) Sandringham SC   vs   Endeavour United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:15 Shipston Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 South-East) Bayside Argonauts FC   vs   Old Melburnians SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 15C) NCJFC U15 Boys 2014   vs   Chisholm United FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 6 (Sportsmart Boys' East 18A) NCJFC U18 Boys 2014   vs   Doncaster Rovers SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Bayside Argonauts FC   vs   Endeavour United SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:00 White Eagles Stadium - Serbian Sports Centre - Pitch 1 (Women's State League 4 South) Springvale White Eagles FC   vs   Pakenham Soccer Club
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Coomoora Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South Blue 12 Joeys) Keysborough SC U12   vs   Sandringham SC Gold
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:00 Coomoora Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' South 15C) Keysborough SC U15C 1   vs   Brighton SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 19:00 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Heatherton United SC   vs   Mooroolbark Senior SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Central Park - Pitch 1 (Metropolitan League 2 South-East) Central Park SC   vs   Elwood City SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Meadow Park Eagles SC   vs   Northern Falcons SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 2 North-West) Banyule City SC   vs   YarravilleFC Seniors
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Meadow Park Eagles SC   vs   Northern Falcons SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:00 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' North 14A) Heidelberg Stars SC   vs   Bundoora United FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 Cartledge Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 15B) Heidelberg Stars SC   vs   Thomastown Raiders FC North 15B
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Banyul Warri Reserve (S) (Men's State League 4 West) Surf Coast FC   vs   Melton Phoenix FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 RGC Cook Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Sporting Whittlesea FC   vs   Westvale SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 RGC Cook Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Sporting Whittlesea FC   vs   Westvale SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:15 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Girls' North 15-16B) Watsonia Heights FC U16 Girls   vs   FC Clifton Hill
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Sportsmart Boys' North 16B) Watsonia Heights FC U16 Boys   vs   Moreland City FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 09:30 Ralph Reserve (Sportsmart Boys' West 13B) Western Suburbs SC   vs   Keilor Park SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Bailey Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South Blue 12 Joeys) East Bentleigh Lightning   vs   Brighton Rebels
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 12 Kangaroos) Glen Eira (Extreme)   vs   Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Mackie Road Reserve (Sportsmart Boys' South 15C) Glen Eira (Impact)   vs   Sandringham SC Maroon
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 3 South-East) East Brighton United FC   vs   Caulfield United Cobras SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Truemans Road Recreation Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 13C) Rosebud Heart Junior SC   vs   Casey Panthers SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Truemans Road Recreation Reserve - Junior 1 (Sportsmart Boys' South 15C) Rosebud Heart Junior SC   vs   Skye United FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Progress Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Light United SC   vs   Keon Park SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Progress Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Light United SC   vs   Keon Park SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East Red 12 Wallabies) Croydon City Arrows SC   vs   Doncaster Rovers SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East 13C) Croydon City Arrows SC   vs   Waverley Victory FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:45 Dorset Recreation Reserve (Sportsmart Boys' East 14A) Croydon City Arrows SC   vs   Boroondara Eagles FC Boys 14A
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Spring St Oval (Men's State League 3 South-East) Sandringham SC   vs   Monash University SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 South) Skye United FC   vs   Elwood City SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Waratah Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Doveton SC   vs   Old Scotch SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Fairfield Park - Senior (Men's Metropolitan Masters Central) Fitzroy City SC   vs   Juventus Old Boys SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters South-East) Beaumaris SC   vs   Juventus Old Boys SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Cairnlea FC   vs   Moreland City SC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Cairnlea Park - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Cairnlea FC   vs   Moreland City SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Lois Twohig Reserve (Sportsmart Boys' South 16A) Dandenong Warriors FC   vs   Sandringham SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:20 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 13D) Hampton Junior SC   vs   Aspendale SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:30 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' South 14B) Hampton Junior SC   vs   Skye United FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Veneto Club - David Barro Stadium (S) (Sportsmart Boys' North 12 Kangaroos) Templestowe United FC   vs   FC Strathmore
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 13:00 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 3 (Junior) (Sportsmart Girls' South 15-16C) Chelsea FC Blue   vs   Casey Panthers SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 14:30 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Girls' South 15-16C) Chelsea FC Red   vs   South Springvale SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Capital Reserve (Men's State League 5 East Reserves) Glen Waverley Reserves   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 13/09/14 (Sat) 15:00 Capital Reserve (Men's State League 5 East) Glen Waverley Seniors   vs   Eltham Redbacks FC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 13:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Meadow Park Eagles SC   vs   Northern Falcons SC
Appt Referee 13/09/14 (Sat) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Meadow Park Eagles SC   vs   Northern Falcons SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Cairnlea Park - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters North-West) Cairnlea FC   vs   Williamstown SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 10:10 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 12 Kangaroos/Wallabies) Point Cook FC   vs   Barnstoneworth United Junior FC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 12:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 14B) Point Cook FC   vs   Sunbury United Junior SC
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 15:15 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Sportsmart Boys' West 16B) Point Cook FC   vs   Yarraville FC U16B
Appt Referee 14/09/14 (Sun) 11:00 Dixon Field Reserve (Women's State League 4 West) Gisborne SC   vs   Melton Phoenix FC