Use the "Find" feature in Edit to get to your events quickly.
10/1/2004 01:24 PM
Alice Springs Masters Games
Traeger Park, Alice Springs - 10/16/2004 to 10/23/2004
Performance List
Event 541 M35-100 10000 Meter Run
===============================================================================
Name Age Team
===============================================================================
M35
1 203 Alleberde De Kluijver M36 NETHERLANDS
2 217 Andrew Dracon M39 NT
3 397 Eli Melky M38 NT
4 530 Steve Suthers M38 QLD
M40
1 129 Mike Berard M42 NT
2 145 Pete Brady M44 NT
3 149 James Bristow M44 NT
4 184 Michael Colmagro M41 SA
5 276 Michael Harris M43 SA
6 188 ian henderson M40 TAS
7 378 Terry McCauley M40 QLD
8 379 Tony McCutcheon M40 NT
9 424 David Nicholls M42 NT
10 426 Geoff Nixon M40 VIC
11 509 Fred Spruit M40 NETHERLANDS
12 544 David Tolley M40 NT
13 554 Richard Underhill M42 NT
14 556 Ruud Van Der Dool M44 NETHERLANDS
M45
1 104 David Anderson M47 NT
2 135 Stephen Blake M45 NT
3 159 Peter Bull M47 NT
4 225 Glenn Edwards M47 NT
5 271 Bruce Hall M47 NSW
6 314 Ian Johnson M48 NT
7 335 Alan Killeen M46 VIC
8 367 Rob Manning M47 NT
9 384 Chris McIntyre M48 NT
10 404 David Miller M49 SA
11 453 Bob Potter M47 NSW
12 555 David Underwood M46 SA
13 598 Neil Williams M49 NT
14 589 John (Woody) Woodall M47 NT
M50
1 169 Ian Cameron M50 QLD
2 284 Ross Henwood M52 NT
3 331 Kenny Kenny M54 VIC
4 332 Doug Kewley M54 SA
5 338 Charlie King M53 NT
6 350 Ian Leonard M50 NSW
7 363 Neil MacDonald M53 NT
8 366 Peter Malinowski M53 NSW
9 371 Anthony Marsh M54 SA
10 454 Reg Powell M52 NT
11 461 Alan Radford M53 VIC
12 493 Mal Silich M54 QLD
13 100 Daryl Somers M53 VIC
14 571 Mike Walker M50 SA
M55
1 191 Piet Crosby M55 SA
2 473 Trevor Riley M56 NT
3 527 Steve Sullivan M57 CANADA
4 584 Adrian Wellington M55 NT
M60
1 138 Neil Bowey M61 NT
2 140 Tony Bowland M60 NT
3 215 Robert Doust M60 WA
4 235 Brian Fifield M61 NT
5 251 Scars Godfrey M62 VIC
6 277 Noel Harris M61 NT
7 470 Ian Richter M60 NT
8 485 Bill Ryan M63 VIC
M65
1 111 Alan Atkins M66 NSW
2 136 John Bonsing M66 NSW
3 316 Bryan Johnston M69 VIC
4 370 George Marney M68 VIC
5 375 Rod Martin M65 SA
6 548 Colin Trengove M67 SA
M70
1 192 Dick Crotty M74 TAS
2 223 Norm Eastwood M72 NT
3 279 Ian Hassall M70 NSW
4 291 Tom Hobbs M72 NSW
5 310 Earl James M73 NT
6 336 Ted Kilpatrick M74 NT
7 487 Wilson Samarasundara Arachc M73 KEGALLE
8 517 Roy Stanway M71 VIC
M75
1 171 Bruce Campbell M78 TAS
2 364 Arun Mahajani M75 NT
3 386 Eddie McLean M76 NSW
4 586 Don Weston M79 VIC
M80
1 232 Eric Fazackerley M80 SA
M85-100
1 234 Bill Fenney M87 NSW
Event 542 M35-100 Half Marathon
===============================================================================
Name Age Team
===============================================================================
M35
1 397 Eli Melky M38 NT
2 530 Steve Suthers M38 QLD
M40
1 145 Pete Brady M44 NT
2 149 James Bristow M44 NT
3 276 Michael Harris M43 SA
4 424 David Nicholls M42 NT
5 544 David Tolley M40 NT
6 554 Richard Underhill M42 NT
7 587 Jeff White M42 NT
M45
1 133 Pat Black M47 NT
2 135 Stephen Blake M45 NT
3 159 Peter Bull M47 NT
4 225 Glenn Edwards M47 NT
5 335 Alan Killeen M46 VIC
6 367 Rob Manning M47 NT
7 404 David Miller M49 SA
8 453 Bob Potter M47 NSW
9 589 John (Woody) Woodall M47 NT
M50
1 284 Ross Henwood M52 NT
2 332 Doug Kewley M54 SA
3 338 Charlie King M53 NT
4 363 Neil MacDonald M53 NT
5 366 Peter Malinowski M53 NSW
6 371 Anthony Marsh M54 SA
7 454 Reg Powell M52 NT
8 493 Mal Silich M54 QLD
9 528 Iain Summers M51 NT
10 571 Mike Walker M50 SA
M55
1 191 Piet Crosby M55 SA
2 206 Duncan Dean M58 NT
3 473 Trevor Riley M56 NT
4 584 Adrian Wellington M55 NT
M60
1 138 Neil Bowey M61 NT
2 215 Robert Doust M60 WA
3 235 Brian Fifield M61 NT
4 251 Scars Godfrey M62 VIC
5 277 Noel Harris M61 NT
6 470 Ian Richter M60 NT
7 592 Robin Whyte M62 ACT
M65
1 111 Alan Atkins M66 NSW
2 316 Bryan Johnston M69 VIC
3 370 George Marney M68 VIC
4 375 Rod Martin M65 SA
5 588 Ken White M68 QLD
M70
1 192 Dick Crotty M74 TAS
2 200 Tom Davison M72 VIC
3 223 Norm Eastwood M72 NT
4 291 Tom Hobbs M72 NSW
5 310 Earl James M73 NT
6 336 Ted Kilpatrick M74 NT
M75
1 171 Bruce Campbell M78 TAS
2 364 Arun Mahajani M75 NT
3 586 Don Weston M79 VIC
M80
1 232 Eric Fazackerley M80 SA
Event 543 M35-100 5000 Meter Race Walk
===============================================================================
Name Age Team
===============================================================================
M35
1 217 Andrew Dracon M39 NT
M40
1 130 Laurie Berryman M44 NT
2 184 Michael Colmagro M41 SA
3 426 Geoff Nixon M40 VIC
4 554 Richard Underhill M42 NT
M45
1 271 Bruce Hall M47 NSW
2 314 Ian Johnson M48 NT
3 384 Chris McIntyre M48 NT
4 404 David Miller M49 SA
5 511 Mark Stafford-Smith M47 NT
M50
1 270 Gerhard Habedank M52 SA
2 274 Terry Hanrahan M53 NT
3 290 Wayne Hoban M51 NT
4 350 Ian Leonard M50 NSW
5 454 Reg Powell M52 NT
M55
1 155 Gan Bruce M59 NSW
2 400 Stephen Meredith M57 NT
3 526 Ken Stott M59 SA
4 532 Ken Swanson M57 USA
5 584 Adrian Wellington M55 NT
M60
1 140 Tony Bowland M60 NT
2 143 Hugh Bradley M60 NT
3 251 Scars Godfrey M62 VIC
4 277 Noel Harris M61 NT
5 329 TK Kendall M62 SA
6 339 John King M60 NT
7 508 Bob Spring M62 QLD
8 592 Robin Whyte M62 ACT
9 594 Bruce Wiggins M63 NSW
M65
1 124 Ian Beaumont M68 VIC
2 292 Peter Hoey M66 NT
3 365 Geoff Major M68 VIC
M70
1 223 Norm Eastwood M72 NT
2 291 Tom Hobbs M72 NSW
3 307 Kevin Isaksen M74 NSW
4 310 Earl James M73 NT
5 336 Ted Kilpatrick M74 NT
6 567 Alan Walker M73 NT
M75
1 171 Bruce Campbell M78 TAS
2 364 Arun Mahajani M75 NT
3 386 Eddie McLean M76 NSW
4 551 Bill Trigg M77 NSW
5 591 Don Whyte M79 NSW
M80
1 197 Joe Da Costa M82 VIC
M85-100
1 401 Lionel Merrett M87 SA
2 500 Andy Smith M89 VIC
Event 544 M35-100 10000 Meter Race Walk
===============================================================================
Name Age Team
===============================================================================
M40
1 130 Laurie Berryman M44 NT
2 145 Pete Brady M44 NT
3 184 Michael Colmagro M41 SA
4 426 Geoff Nixon M40 VIC
5 554 Richard Underhill M42 NT
M45
1 271 Bruce Hall M47 NSW
2 314 Ian Johnson M48 NT
3 404 David Miller M49 SA
4 511 Mark Stafford-Smith M47 NT
M50
1 270 Gerhard Habedank M52 SA
2 274 Terry Hanrahan M53 NT
3 290 Wayne Hoban M51 NT
4 350 Ian Leonard M50 NSW
5 454 Reg Powell M52 NT
M55
1 155 Gan Bruce M59 NSW
2 206 Duncan Dean M58 NT
3 400 Stephen Meredith M57 NT
4 526 Ken Stott M59 SA
5 532 Ken Swanson M57 USA
6 584 Adrian Wellington M55 NT
M60
1 140 Tony Bowland M60 NT
2 143 Hugh Bradley M60 NT
3 277 Noel Harris M61 NT
4 339 John King M60 NT
5 508 Bob Spring M62 QLD
6 592 Robin Whyte M62 ACT
7 594 Bruce Wiggins M63 NSW
M65
1 124 Ian Beaumont M68 VIC
2 292 Peter Hoey M66 NT
3 365 Geoff Major M68 VIC
M70
1 200 Tom Davison M72 VIC
2 223 Norm Eastwood M72 NT
3 307 Kevin Isaksen M74 NSW
4 310 Earl James M73 NT
5 336 Ted Kilpatrick M74 NT
M75
1 364 Arun Mahajani M75 NT
2 386 Eddie McLean M76 NSW
3 520 Trevor Stephens M75 NT
4 551 Bill Trigg M77 NSW
5 591 Don Whyte M79 NSW
M85-100
1 401 Lionel Merrett M87 SA
Event 545 M35-100 6k Run CC
===============================================================================
Name Age Team
===============================================================================
M35
1 217 Andrew Dracon M39 NT
2 397 Eli Melky M38 NT
3 530 Steve Suthers M38 QLD
M40
1 129 Mike Berard M42 NT
2 145 Pete Brady M44 NT
3 149 James Bristow M44 NT
4 184 Michael Colmagro M41 SA
5 238 Tony Flanegan M44 NT
6 276 Michael Harris M43 SA
7 188 ian henderson M40 TAS
8 378 Terry McCauley M40 QLD
9 424 David Nicholls M42 NT
10 426 Geoff Nixon M40 VIC
11 544 David Tolley M40 NT
12 554 Richard Underhill M42 NT
M45
1 104 David Anderson M47 NT
2 133 Pat Black M47 NT
3 135 Stephen Blake M45 NT
4 159 Peter Bull M47 NT
5 212 Will Dobbie M46 NT
6 225 Glenn Edwards M47 NT
7 271 Bruce Hall M47 NSW
8 314 Ian Johnson M48 NT
9 335 Alan Killeen M46 VIC
10 367 Rob Manning M47 NT
11 384 Chris McIntyre M48 NT
12 404 David Miller M49 SA
13 453 Bob Potter M47 NSW
14 511 Mark Stafford-Smith M47 NT
15 555 David Underwood M46 SA
16 589 John (Woody) Woodall M47 NT
M50
1 169 Ian Cameron M50 QLD
2 270 Gerhard Habedank M52 SA
3 284 Ross Henwood M52 NT
4 290 Wayne Hoban M51 NT
5 331 Kenny Kenny M54 VIC
6 332 Doug Kewley M54 SA
7 338 Charlie King M53 NT
8 350 Ian Leonard M50 NSW
9 363 Neil MacDonald M53 NT
10 366 Peter Malinowski M53 NSW
11 454 Reg Powell M52 NT
12 461 Alan Radford M53 VIC
13 493 Mal Silich M54 QLD
14 571 Mike Walker M50 SA
M55
1 191 Piet Crosby M55 SA
2 206 Duncan Dean M58 NT
3 473 Trevor Riley M56 NT
4 481 Don Ross M57 QLD
5 584 Adrian Wellington M55 NT
M60
1 138 Neil Bowey M61 NT
2 140 Tony Bowland M60 NT
3 143 Hugh Bradley M60 NT
4 215 Robert Doust M60 WA
5 235 Brian Fifield M61 NT
6 251 Scars Godfrey M62 VIC
7 277 Noel Harris M61 NT
8 329 TK Kendall M62 SA
9 339 John King M60 NT
10 470 Ian Richter M60 NT
11 485 Bill Ryan M63 VIC
12 508 Bob Spring M62 QLD
13 594 Bruce Wiggins M63 NSW
M65
1 111 Alan Atkins M66 NSW
2 124 Ian Beaumont M68 VIC
3 136 John Bonsing M66 NSW
4 316 Bryan Johnston M69 VIC
5 318 Peter Johnstone M68 VIC
6 370 George Marney M68 VIC
7 375 Rod Martin M65 SA
8 548 Colin Trengove M67 SA
M70
1 200 Tom Davison M72 VIC
2 223 Norm Eastwood M72 NT
3 279 Ian Hassall M70 NSW
4 291 Tom Hobbs M72 NSW
5 307 Kevin Isaksen M74 NSW
6 310 Earl James M73 NT
7 336 Ted Kilpatrick M74 NT
8 517 Roy Stanway M71 VIC
9 567 Alan Walker M73 NT
M75
1 171 Bruce Campbell M78 TAS
2 386 Eddie McLean M76 NSW
3 520 Trevor Stephens M75 NT
4 586 Don Weston M79 VIC
M80
1 197 Joe Da Costa M82 VIC
2 232 Eric Fazackerley M80 SA
M85-100
1 234 Bill Fenney M87 NSW
2 500 Andy Smith M89 VIC
Event 547 W30-100 10000 Meter Run
===============================================================================
Name Age Team
===============================================================================
W30
1 105 Kate Anderson W32 NT
2 359 Kylie Lucas W33 NT
3 512 Dawn Staley W33 NT
4 547 Lynn Treis W30 NT
W35
1 139 Jane Bowland W38 NT
2 148 Beth Briggs W35 NT
3 158 Helen Buckley W35 NT
4 267 Colleen Gwynne W38 NT
5 302 Sharyn Hunter W36 VIC
6 344 Robyn Lambley W39 NT
7 429 Louise Ogden W36 NT
8 446 Kerry Pedlar W38 SA
9 577 Jo Warden W36 NT
W40
1 106 Ree Andrew W41 NT
2 113 Anne Backhouse W42 SA
3 303 jacky constanzo W41 NT
4 194 Moogie Curtis W42 NT
5 218 Liza Dubois W41 NT
6 278 Gail Hart W42 NT
7 419 Susan Nankivell W43 NT
8 421 Di Neville W42 NT
9 460 Jo-Anne Pulsford W44 NT
10 462 Meredith Radford W44 VIC
11 475 Melissa Roberts W43 NT
12 489 Kveta Scales W41 SA
13 490 Chris Schultz W41 NT
14 495 Chris Simpson W41 NT
15 521 Betsy Stevenson W40 NT
16 582 Amanda Webster W40 NT
W45
1 118 Annie Ballard W49 NT
2 156 Tricia Bruce W45 NT
3 198 Leanne Daniels W47 NT
4 300 Karen Humphries W47 SA
5 334 Anne Kidman W49 NT
6 398 Susy Mengel W45 NT
7 399 Cerina Meredith W46 NSW
8 423 Alison Nicholls W46 NT
9 434 Debbie Page W45 NT
10 573 Helen Walsh W45 SA
11 585 Kris Wellington W49 NT
W50
1 180 Annis Churchill W52 VIC
2 320 Robynne Jones W50 SA
3 385 Heather McIntyre W51 NT
4 394 Sue McVicar W52 NT
W55
1 144 Sue Bradley W58 NT
2 229 Cobie Esplin W58 NT
3 340 Stephanie King W59 NT
4 368 Carole Mansfield W56 NT
5 433 Sue Padgett W55 QLD
6 471 Jenny Richter W59 NT
7 494 Margie Silich W55 QLD
8 570 Ady Wright W57 SA
W60
1 222 Pat Eady W60 SA
2 304 Ann Ireland W63 NT
3 317 Heather Johnstone W60 VIC
4 486 Carol Ryan W60 VIC
5 583 Heather Weippert W64 NT
W65
1 110 Annie Ashwell W65 SA
2 285 Mary Heppell W67 WA
W75
1 342 Margaret Krause W78 QLD
W80
1 258 Joyce Greaves W80 SA
2 430 Monica Osborne W82 SA
Event 548 W30-100 Half Marathon
===============================================================================
Name Age Team
===============================================================================
W30
1 105 Kate Anderson W32 NT
2 359 Kylie Lucas W33 NT
3 512 Dawn Staley W33 NT
4 547 Lynn Treis W30 NT
W35
1 429 Louise Ogden W36 NT
2 472 Jennifer Riley W36 NT
3 577 Jo Warden W36 NT
W40
1 303 jacky constanzo W41 NT
2 194 Moogie Curtis W42 NT
3 218 Liza Dubois W41 NT
4 460 Jo-Anne Pulsford W44 NT
5 521 Betsy Stevenson W40 NT
W45
1 156 Tricia Bruce W45 NT
2 198 Leanne Daniels W47 NT
3 246 Kerry Gein W47 SA
4 300 Karen Humphries W47 SA
5 334 Anne Kidman W49 NT
6 399 Cerina Meredith W46 NSW
7 423 Alison Nicholls W46 NT
8 434 Debbie Page W45 NT
W50
1 173 Trish Campbell W51 NT
2 320 Robynne Jones W50 SA
3 385 Heather McIntyre W51 NT
4 394 Sue McVicar W52 NT
5 590 Shelley White W50 NT
W55
1 229 Cobie Esplin W58 NT
2 494 Margie Silich W55 QLD
W60
1 179 Val Chesterton W64 ACT
2 304 Ann Ireland W63 NT
3 507 Ann Spring W60 QLD
W65
1 110 Annie Ashwell W65 SA
2 285 Mary Heppell W67 WA
Event 549 W30-100 5000 Meter Race Walk
===============================================================================
Name Age Team
===============================================================================
W30
1 269 Tammy H. Lehnert W30 QLD
2 435 Vanessa Page W32 NT
3 512 Dawn Staley W33 NT
4 547 Lynn Treis W30 NT
W35
1 139 Jane Bowland W38 NT
2 148 Beth Briggs W35 NT
3 196 Liz Cypelt W35 NT
4 358 Janet Lucas W37 NT
5 406 Michelle Morelli W36 NT
6 478 Neeska Robinson W36 NT
7 545 Jo Tomlin W39 SA
W40
1 106 Ree Andrew W41 NT
2 167 Jo Caffery W44 NT
3 174 Stacey Carew W44 NT
4 303 jacky constanzo W41 NT
5 273 Sharon Hamil W42 NT
6 356 Sue Louend W41 NT
7 373 Andrea Martin W44 NT
8 419 Susan Nankivell W43 NT
9 421 Di Neville W42 NT
10 460 Jo-Anne Pulsford W44 NT
11 475 Melissa Roberts W43 NT
12 476 Trudy Robertson W42 NT
13 495 Chris Simpson W41 NT
14 521 Betsy Stevenson W40 NT
15 539 Colleen Thomas W40 NT
16 569 Leanne Walker W42 NSW
17 566 Fiona Wright W43 NT
W45
1 114 Kay Bailey W49 NT
2 118 Annie Ballard W49 NT
3 160 Janeen Bulsey W47 NT
4 162 Margaret Butler W47 QLD
5 165 Wendy Buttle W47 QLD
6 166 Donna Button W45 VIC
7 183 Jeanette Collinson W45 NT
8 195 Pene Curtis W48 NT
9 198 Leanne Daniels W47 NT
10 293 Anneliese Hollis W49 NT
11 352 Jenny Lewis W49 WA
12 354 Shaka Llewelyn W49 NT
13 357 Barbara Low W49 NT
14 362 Sue Macauslan W48 NT
15 415 Rose Murphy W49 NT
16 434 Debbie Page W45 NT
17 502 Shaz Smith W49 NT
18 519 Debbie Stein W49 NT
W50
1 117 Ursula Balfour W51 NT
2 173 Trish Campbell W51 NT
3 176 Carolyn Chalmers W53 NT
4 243 Joan Furletti W54 NT
5 245 Ruth Garden W53 NT
6 259 Marg Green W54 QLD
7 289 Judy Hoban W51 NT
8 294 Glenda Hollis W53 SA
9 315 Marg Johnson W54 NT
10 321 Sandra Jones W51 NT
11 325 Irene Karpluk W52 SA
12 369 Frances Marlor W54 NT
13 387 Jenny McMahon W50 SA
14 394 Sue McVicar W52 NT
15 459 Sandra Pugh W50 QLD
16 467 Gail Reimers W51 NT
17 537 Vicki Taylor W50 NT
W55
1 144 Sue Bradley W58 NT
2 368 Carole Mansfield W56 NT
3 382 Sue McGrath W58 NT
4 433 Sue Padgett W55 QLD
5 452 Sue Pierce W57 NT
6 471 Jenny Richter W59 NT
7 480 Surmani Rose W58 NT
8 525 Anne Stott W58 SA
9 564 Sue Wait W56 NT
10 574 Jenny Walsh W55 NT
11 576 Mary Ward W56 NT
12 559 Jean Wigley W56 SA
W60
1 123 Chris Bateman W64 NT
2 170 Bev Camp W62 USA
3 179 Val Chesterton W64 ACT
4 202 Gwen Daye W60 NT
5 450 Margaret Pickard W64 NT
6 457 Julia Price W60 NT
7 469 Ann Richards W62 NT
8 486 Carol Ryan W60 VIC
9 549 Margaret Trengove W60 SA
10 563 Loretta Wagner W63 NT
11 583 Heather Weippert W64 NT
W65
1 125 Margaret Beaumont W66 VIC
2 201 Bev Dawson W69 NT
3 372 Anna Marshall W67 NT
4 393 Nea McQueen W65 QLD
5 409 Sally Mowles W65 QLD
6 501 Leigh Smith W69 SA
7 516 Marlaine Stanway W66 VIC
8 568 Anne Walker W67 NT
W70
1 185 Rae Colson W71 NT
2 283 Colleen Hutchinson W70 SA
3 506 Alvy Spears W70 NT
4 562 Thelma Wade W74 NSW
W75
1 342 Margaret Krause W78 QLD
Event 550 W30-100 10000 Meter Race Walk
===============================================================================
Name Age Team
===============================================================================
W30
1 269 Tammy H. Lehnert W30 QLD
2 435 Vanessa Page W32 NT
3 512 Dawn Staley W33 NT
4 547 Lynn Treis W30 NT
W35
1 139 Jane Bowland W38 NT
2 148 Beth Briggs W35 NT
3 302 Sharyn Hunter W36 VIC
4 406 Michelle Morelli W36 NT
5 478 Neeska Robinson W36 NT
W40
1 106 Ree Andrew W41 NT
2 167 Jo Caffery W44 NT
3 303 jacky constanzo W41 NT
4 273 Sharon Hamil W42 NT
5 356 Sue Louend W41 NT
6 373 Andrea Martin W44 NT
7 419 Susan Nankivell W43 NT
8 460 Jo-Anne Pulsford W44 NT
9 475 Melissa Roberts W43 NT
10 521 Betsy Stevenson W40 NT
11 569 Leanne Walker W42 NSW
12 566 Fiona Wright W43 NT
W45
1 118 Annie Ballard W49 NT
2 165 Wendy Buttle W47 QLD
3 166 Donna Button W45 VIC
4 183 Jeanette Collinson W45 NT
5 198 Leanne Daniels W47 NT
6 246 Kerry Gein W47 SA
7 293 Anneliese Hollis W49 NT
8 354 Shaka Llewelyn W49 NT
9 357 Barbara Low W49 NT
10 362 Sue Macauslan W48 NT
11 415 Rose Murphy W49 NT
12 434 Debbie Page W45 NT
13 519 Debbie Stein W49 NT
14 597 Mary Williams W48 NT
W50
1 117 Ursula Balfour W51 NT
2 173 Trish Campbell W51 NT
3 176 Carolyn Chalmers W53 NT
4 243 Joan Furletti W54 NT
5 245 Ruth Garden W53 NT
6 259 Marg Green W54 QLD
7 289 Judy Hoban W51 NT
8 294 Glenda Hollis W53 SA
9 321 Sandra Jones W51 NT
10 325 Irene Karpluk W52 SA
11 369 Frances Marlor W54 NT
12 387 Jenny McMahon W50 SA
13 394 Sue McVicar W52 NT
14 459 Sandra Pugh W50 QLD
15 467 Gail Reimers W51 NT
W55
1 144 Sue Bradley W58 NT
2 368 Carole Mansfield W56 NT
3 433 Sue Padgett W55 QLD
4 452 Sue Pierce W57 NT
5 471 Jenny Richter W59 NT
6 480 Surmani Rose W58 NT
7 525 Anne Stott W58 SA
8 565 Geraldine Waites W55 SA
9 576 Mary Ward W56 NT
W60
1 123 Chris Bateman W64 NT
2 170 Bev Camp W62 USA
3 179 Val Chesterton W64 ACT
4 202 Gwen Daye W60 NT
5 450 Margaret Pickard W64 NT
6 469 Ann Richards W62 NT
7 486 Carol Ryan W60 VIC
8 549 Margaret Trengove W60 SA
W65
1 125 Margaret Beaumont W66 VIC
2 372 Anna Marshall W67 NT
3 409 Sally Mowles W65 QLD
4 501 Leigh Smith W69 SA
5 516 Marlaine Stanway W66 VIC
W70
1 185 Rae Colson W71 NT
2 283 Colleen Hutchinson W70 SA
W75
1 342 Margaret Krause W78 QLD
Event 551 W30-100 6k Run CC
===============================================================================
Name Age Team
===============================================================================
W30
1 105 Kate Anderson W32 NT
2 257 Alison Grant W34 NT
3 269 Tammy H. Lehnert W30 QLD
4 359 Kylie Lucas W33 NT
5 512 Dawn Staley W33 NT
6 547 Lynn Treis W30 NT
W35
1 139 Jane Bowland W38 NT
2 158 Helen Buckley W35 NT
3 302 Sharyn Hunter W36 VIC
4 344 Robyn Lambley W39 NT
5 358 Janet Lucas W37 NT
6 446 Kerry Pedlar W38 SA
7 478 Neeska Robinson W36 NT
8 545 Jo Tomlin W39 SA
9 577 Jo Warden W36 NT
W40
1 106 Ree Andrew W41 NT
2 119 Joanne Bandiera W44 NT
3 167 Jo Caffery W44 NT
4 303 jacky constanzo W41 NT
5 194 Moogie Curtis W42 NT
6 218 Liza Dubois W41 NT
7 356 Sue Louend W41 NT
8 419 Susan Nankivell W43 NT
9 460 Jo-Anne Pulsford W44 NT
10 462 Meredith Radford W44 VIC
11 475 Melissa Roberts W43 NT
12 490 Chris Schultz W41 NT
13 495 Chris Simpson W41 NT
14 521 Betsy Stevenson W40 NT
15 539 Colleen Thomas W40 NT
16 582 Amanda Webster W40 NT
17 566 Fiona Wright W43 NT
W45
1 114 Kay Bailey W49 NT
2 118 Annie Ballard W49 NT
3 156 Tricia Bruce W45 NT
4 165 Wendy Buttle W47 QLD
5 183 Jeanette Collinson W45 NT
6 198 Leanne Daniels W47 NT
7 246 Kerry Gein W47 SA
8 334 Anne Kidman W49 NT
9 398 Susy Mengel W45 NT
10 399 Cerina Meredith W46 NSW
11 423 Alison Nicholls W46 NT
12 434 Debbie Page W45 NT
13 519 Debbie Stein W49 NT
14 524 Jo Stormer W45 SA
15 573 Helen Walsh W45 SA
16 585 Kris Wellington W49 NT
W50
1 173 Trish Campbell W51 NT
2 176 Carolyn Chalmers W53 NT
3 243 Joan Furletti W54 NT
4 245 Ruth Garden W53 NT
5 259 Marg Green W54 QLD
6 289 Judy Hoban W51 NT
7 315 Marg Johnson W54 NT
8 320 Robynne Jones W50 SA
9 321 Sandra Jones W51 NT
10 369 Frances Marlor W54 NT
11 385 Heather McIntyre W51 NT
12 394 Sue McVicar W52 NT
W55
1 121 Rosemary Barber W56 NSW
2 144 Sue Bradley W58 NT
3 340 Stephanie King W59 NT
4 368 Carole Mansfield W56 NT
5 452 Sue Pierce W57 NT
6 471 Jenny Richter W59 NT
7 480 Surmani Rose W58 NT
W60
1 123 Chris Bateman W64 NT
2 170 Bev Camp W62 USA
3 202 Gwen Daye W60 NT
4 304 Ann Ireland W63 NT
5 317 Heather Johnstone W60 VIC
6 450 Margaret Pickard W64 NT
7 486 Carol Ryan W60 VIC
8 583 Heather Weippert W64 NT
W65
1 110 Annie Ashwell W65 SA
2 125 Margaret Beaumont W66 VIC
3 201 Bev Dawson W69 NT
4 409 Sally Mowles W65 QLD
5 568 Anne Walker W67 NT
W70
1 185 Rae Colson W71 NT
2 506 Alvy Spears W70 NT
W75
1 342 Margaret Krause W78 QLD
W80
1 258 Joyce Greaves W80 SA
2 430 Monica Osborne W82 SA