ROUND 1
25th - 28th March EASTER HOLIDAYS
16th April Ramblers v Eyre United CUMMINS (R)
United Yeelanna v Cummins Kapinnie KARKOO
Lock v Tumby Bay LOCK
(A & B)
23rd April Eyre United v United Yeelanna UNGARRA
Cummins Kapinnie v Lock CUMMINS (C)
Tumby Bay v Ramblers TUMBY BAY
(A Reserves & B Reserves)
30th April United Yeelanna v Lock KARKOO
Ramblers v Cummins Kapinnie CUMMINS (R)
Tumby Bay v Eyre United TUMBY BAY
(A & B)
7th May Cummins Kapinnie v Tumby Bay CUMMINS (C)
Eyre United v Lock UNGARRA
United Yeelanna v Ramblers KARKOO
(A Reserves & B Reserves)
14th May ASSOCIATION GAME –
Great Flinders v Mid West CUMMINS
(RAMBLERS & COUGARS)
21st May Cummins Kapinnie v Eyre United CUMMINS (C)
Tumby Bay v United Yeelanna TUMBY BAY
Lock v Ramblers LOCK
(A & B)
ROUND 2
28th May Eyre United v Ramblers UNGARRA
Cummins Kapinnie v United Yeelanna CUMMINS (C)
Tumby Bay v Lock TUMBY BAY
(A Reserves & B Reserves)
29th May REGIONAL NETBALL CARNIVAL - LOCK
4th June United Yeelanna v Eyre United KARKOO
Lock v Cummins Kapinnie LOCK
Ramblers v Tumby Bay CUMMINS (R)
(A & B)
11th - 13th June MORTLOCK SHIELD - PORT LINCOLN
12th June PORT ADELAIDE CUP - PORT LINCOLN
11th - 13th June SA COUNTRY NETBALL CHAMPIONSHIPS - ADELAIDE
18th June Lock v United Yeelanna LOCK
Cummins Kapinnie v Ramblers KAPINNIE
Eyre United v Tumby Bay UNGARRA
(A Reserves & B Reserves)
25th June Tumby Bay v Cummins Kapinnie TUMBY BAY
Lock v Eyre United LOCK
Ramblers v United Yeelanna CUMMINS (R)
(A & B)
2nd July Eyre United v Cummins Kapinnie UNGARRA
United Yeelanna v Tumby Bay KARKOO
Ramblers v Lock CUMMINS (R)
(A Reserves & B Reserves)
9th July KINLOUGH CUP / PEDLER CUP - PORT LINCOLN
9th & 10th July EP GAME - COUNTRY CHAMPIONSHIPS PORT LINCOLN
ROUND 3
16th July Ramblers v Eyre United CUMMINS (R)
United Yeelanna v Cummins Kapinnie KARKOO
Lock v Tumby Bay LOCK
(A & B)
23rd July Eyre United v United Yeelanna UNGARRA
Cummins Kapinnie v Lock KAPINNIE
Tumby Bay v Rambler TUMBY BAY
(A Reserves & B Reserves)
30th August United Yeelanna v Lock KARKOO
Ramblers v Cummins Kapinnie CUMMINS (R)
Tumby Bay v Eyre United TUMBY BAY
(A & B)
6th August Cummins Kapinnie v Tumby Bay KAPINNIE
Eyre United v Lock UNGARRA
United Yeelanna v Ramblers KARKOO
(A Reserves & B Reserves)
13th August Cummins Kapinnie v Eyre United KAPINNIE
Tumby Bay v United Yeelanna TUMBY BAY
Lock v Ramblers LOCK
(A & B)
14th August KARKOO JUNIOR CARNIVAL KARKOO
20th August 1st SEMI FINAL LOCK
27th August 2nd SEMI FINAL CUMMINS (R)
3rd September PRELIMINARY FINAL UNGARRA
10th September GRAND FINAL KARKOO
Last Modified on 17/02/2016 17:19