Teams in Christchurch Futsal

Click on the Team Name to load their page

A3 Milan  (Sunday Youth C)

About 2 b kicked SMD  (Sunday Senior Division 2)

ACS Trill Lord$  (Wednesday Boys 9-10 Pool C)

Previously Associated Competitions

ACS Trill Lord$  (Wednesday Boys 9-10 Pool A)

AJ Futsal Club  (Sunday Senior Division 1)

All Shites  (Wednesday Mens B)

Bayern Neverlusen  (Sunday Senior Division 2)

Previously Associated Competitions

Bayern Neverlusen  (Sunday Senior Mens)

BBC  (Wednesday Mens B)

Burnside High School Junior Boys  (Wednesday Boys 9-10 Pool C)

Previously Associated Competitions

Burnside High School Junior Boys  (Wednesday Boys 9-10 Pool A)

Cashmere Black  (Wednesday Boys 9-10 Pool B)

Previously Associated Competitions

Cashmere Black  (Wednesday Boys 9-10 Pool A)

Cashmere Girls  (Wednesday Girls 9 -13)

Cashmere Gold  (Wednesday Boys 11-13 Pool A)

Cashmere Gold  (Wednesday Boys 9-10 Pool A)

Cashmere Maroon  (Wednesday Boys 9-10 Pool A)

Cashmere Maroon  (Wednesday Boys 11-13 Pool B)

Previously Associated Competitions

Cashmere Maroon  (Wednesday Boys 11-13 Pool A)

Cashmere White  (Wednesday Boys 9-10 Pool C)

Previously Associated Competitions

Cashmere White  (Wednesday Boys 9-10 Pool A)

Cathedral Year 10 A  (Wednesday Boys 9-10 Pool A)

Catunda Futsal Club II  (Sunday Senior Division 1)

CBHS  (Wednesday Boys 11-13 Pool B)

Previously Associated Competitions

CBHS  (Wednesday Boys 11-13 Pool A)

Coastal Magic  (Sunday Youth C)

Denghy Fever  (Sunday Senior Division 1)

Previously Associated Competitions

Denghy Fever  (Sunday Senior Mens)

Electric Blue  (Wednesday Mixed)

FC Aidanfield  (Wednesday Boys 9-10 Pool B)

Previously Associated Competitions

FC Aidanfield  (Wednesday Boys 9-10 Pool A)

FC Bahías  (Sunday Youth C)

FC LUCE  (Wednesday Mens B)

Footy Ninjas  (Sunday Youth C)

Fughzsd  (Wednesday Mens A)

Futbol Sala  (Sunday Juniors)

Futsaljas  (Wednesday Mixed)

Hi5  (Sunday Youth C)

Hi5  (Sunday Youth C)

High Voltage  (Sunday Youth B)

Kickin Bits  (Sunday Youth A)

Licorice Allsorts  (Sunday Senior Division 1)

Lincoln High School   (Wednesday Boys 11-13 Pool A)

Lincoln High School Y10  (Wednesday Boys 9-10 Pool A)

Lincoln Y9  (Wednesday Boys 9-10 Pool B)

Previously Associated Competitions

Lincoln Y9  (Wednesday Boys 9-10 Pool A)

Linwood College  (Wednesday Boys 11-13 Pool A)

Linwood College Senior Boys A  (Wednesday Boys 11-13 Pool A)

Linwood College Senior Boys B  (Wednesday Boys 11-13 Pool B)

Previously Associated Competitions

Linwood College Senior Boys B  (Wednesday Boys 11-13 Pool A)

linwood College Womens  (Wednesday Girls 9 -13)

Linwood College Year 10 A  (Wednesday Boys 9-10 Pool A)

Linwood College Year 10 B  (Wednesday Boys 9-10 Pool B)

Previously Associated Competitions

Linwood College Year 10 B  (Wednesday Boys 9-10 Pool A)

Linwood College Year 9 A  (Wednesday Boys 9-10 Pool B)

Previously Associated Competitions

Linwood College Year 9 A  (Wednesday Boys 9-10 Pool A)

Linwood College Year 9 B  (Wednesday Boys 9-10 Pool C)

Previously Associated Competitions

Linwood College Year 9 B  (Wednesday Boys 9-10 Pool A)

Madrid  (Sunday Youth C)

Mainland Misfits  (Wednesday Mixed)

Mcleods Daughters  (Wednesday Mens A)

Previously Associated Competitions

Mcleods Daughters  (Sunday Senior Mens)

Mcleods Daughters  (Wednesday Mens B)

Mcleods Daughters  (Sunday Senior Division 2)

MDGR A  (Wednesday Boys 11-13 Pool A)

MDGR Y11  (Wednesday Boys 11-13 Pool B)

Previously Associated Competitions

MDGR Y11  (Wednesday Boys 11-13 Pool A)

Men In Black  (Sunday Junior Development)

Men In Black  (Sunday Youth A)

Mercosur  (Sunday Senior Division 1)

Middleton Grange Y9  (Wednesday Boys 9-10 Pool B)

Previously Associated Competitions

Middleton Grange Y9  (Wednesday Boys 9-10 Pool A)

Mini Marvels  (Sunday Juniors)

Mini Messi  (Sunday Juniors)

nameless  (Sunday Senior Division 2)

Nomad 7  (Sunday Youth A)

Not sure  (Wednesday Mens A)

Previously Associated Competitions

Not sure  (Sunday Senior Division 1)

Not sure  (Sunday Senior Division 1)

Pele's Team  (Wednesday Mixed)

Possums  (Sunday Senior Division 2)

Possums  (Sunday Senior Division 1)

Possums  (Wednesday Mixed)

PSG  (Wednesday Mens A)

Real Sociopath  (Wednesday Mens B)

Real Steel  (Sunday Youth B)

Rebels  (Wednesday Mens B)

Red Assassins  (Wednesday Mens B)

REVOLUTION!  (Sunday Youth B)

Rudolf Steiner  (Wednesday Boys 9-10 Pool A)

Saints FC  (Sunday Senior Division 2)

SBHS 'A'  (Sunday Senior Division 2)

Previously Associated Competitions

SBHS 'A'  (Sunday Senior Division 1)

SBHS 'B'  (Sunday Senior Division 1)

Previously Associated Competitions

SBHS 'B'  (Sunday Senior Division 2)

SBHS C  (Wednesday Boys 9-10 Pool C)

Previously Associated Competitions

SBHS C  (Wednesday Boys 9-10 Pool A)

SBHS Junior  (Sunday Youth A)

SBHS Junior 'A'  (Wednesday Boys 9-10 Pool A)

SBHS Junior 'B'  (Wednesday Boys 9-10 Pool B)

Previously Associated Competitions

SBHS Junior 'B'  (Wednesday Boys 9-10 Pool A)

SBHS Senior 'A'  (Wednesday Boys 11-13 Pool A)

SBHS Senior 'B'  (Wednesday Boys 11-13 Pool B)

Previously Associated Competitions

SBHS Senior 'B'  (Wednesday Boys 11-13 Pool A)

Spanish Giants  (Sunday Youth C)

Spirit 7  (Sunday Youth C)

St Andrew's College  (Sunday Senior Division 2)

St Andrew's College  (Wednesday Boys 11-13 Pool A)

St Andrew's College  (Wednesday Girls 9 -13)

St Bede's College  (Wednesday Boys 9-10 Pool A)

St Bedes  (Wednesday Boys 9-10 Pool C)

StAC 9A  (Wednesday Boys 9-10 Pool B)

Previously Associated Competitions

StAC 9A  (Wednesday Boys 9-10 Pool A)

StAC Year 10 Highlanders  (Wednesday Boys 9-10 Pool A)

StAC Year 9 Highlanders  (Wednesday Boys 9-10 Pool C)

Previously Associated Competitions

StAC Year 9 Highlanders  (Wednesday Boys 9-10 Pool A)

StAC Year 9 Thistles  (Wednesday Boys 9-10 Pool C)

Previously Associated Competitions

StAC Year 9 Thistles  (Wednesday Boys 9-10 Pool A)

The Blades  (Sunday Juniors)

The Gunners  (Sunday Senior Division 1)

The Gunners  (Wednesday Mens A)

The Mavericks  (Sunday Youth B)

The Rangers  (Sunday Youth A)

The Team  (Sunday Youth B)

Previously Associated Competitions

The Team  (Sunday Youth C)

The Team  (Sunday Youth B)

ThunderBlastz  (Sunday Youth A)

ThunderShotz  (Sunday Juniors)

ThunderStrikz  (Sunday Youth A)

Tiki Taka FC  (Sunday Youth C)

Wills Team  (Sunday Youth C)