Teams in General Club

Click on the Team Name to load their page

Academy 3&4  (Hastings Year 3&4 Div 1 Term 3 2014)

Academy 5&6  (Hastings Year 5&6 Div 1 Term 3 2014)

Academy 7&8  (Hastings Year 7&8 Div 2 Pool A Term 3 2014)

All Stars  (Hastings Year 3&4 Div 2 Pool A Term 3 2014)

Blazers  (A Grade Men Starts July Version 2)

Born Identity  (Hastings Year 5&6 Div 1 Term 3 2014)

Central Eagles  (Napier Year 5&6 Div 1 T3 2014 V2)

Central Falcons  (Napier Zone Year 5&6 Div 3 Term3 2014)

Central Harriers  (Napier Zone Year 3&4 Div 3 Term 3 2014)

Central Hawks  (Napier Zone Year 3&4 Div 1/2 Term 3 2014)

Central Raptors  (Napier Zone Year 5&6 Div 2 Term 3 2014)

Central Storm  (Napier Zone Year 1&2 Term 3 2014)

CHB Dragons  (Senior SS Boys Div 2 A Grade)

CHB Junior A Boys  (JSS Boys Div 2 Premier 2014)

CHB Junior B  (JSS Boys Div 2A Grade 2014)

CHB Junior C Boys  (Junior SS Boys Div 3)

CHB Rebels  (Senior SS Div 2 A / Div 3 Girls 2014)

Cuzy Bros  (A Grade Men Starts July Version 2)

Div 1/2 Friendly  (Napier Zone Year 3&4 Div 3 Term 3 2014)

East 1 Girls  (Central Zone U13 Girls Regionals 2014)

East 2 Girls  (Central Zone U13 Girls Regionals 2014)

East 3 Girls  (Central Zone U13 Girls Regionals 2014)

Eskdale Allstars  (Napier Zone Year 1&2 Term 3 2014)

Eskdale Falcons  (Napier Zone Year 1&2 Term 3 2014)

Eskdale Hawks  (Napier Zone Year 3&4 Div 1/2 Term 3 2014)

Eskdale Hornets  (Napier Zone Year 5&6 Div 2 Term 3 2014)

Eskdale Jets  (Napier Zone Year 1&2 Term 3 2014)

Eskdale Ravens  (Napier Zone Year 3&4 Div 3 Term 3 2014)

Flax College Jnr Boys  (JSS Boys Div 2A Grade 2014)

Flax College Jnr Girls  (Junior SS Div 2A / Div 3 Girls 2014)

Flax College Snr Boys  (Senior SS Boys Div 2 A Grade)

Flax College Snr Girls  (Senior SS Div 1&2Premier Girls)

Flaxmere Heat  (Hastings Year 7&8 Pool B Term 3 2014)

Flaxmere Pacers  (Hastings Year 5&6 Div 2 Pool B Term 3 2014)

Flaxmere Spurs  (Hastings Year 7&8 Div 2 Pool A Term 3 2014)

Flaxmere Thunder  (Hawkes Bay Year 7&8 Div 1 Term 3 2014)

Friend vs A Grade team  (Mens B Grade Starts July V2)

Friendly Div 3  (Napier Zone Year 3&4 Div 1/2 Term 3 2014)

Friendly vs B grade team  (A Grade Men Starts July Version 2)

Friendly vs Pool A  (Hastings Year 7&8 Pool B Term 3 2014)

Frimley Stars  (Hastings Year 5&6 Div 2 Pool ATerm 3 2014)

Gisborne Boys 1  (Central Zone U13 Boys Regionals 2014)

Gisborne Boys 2  (Central Zone U13 Boys Regionals 2014)

Gisborne Girls 1  (Central Zone U13 Girls Regionals 2014)

Gisborne Girls 2  (Central Zone U13 Girls Regionals 2014)

GMS Breakers  (Taradale Year 3&4 Div 2 Term 3 2014)

GMS Bulls  (Taradale Year 5&6 Term 3 2014)

GMS Heat  (Taradale Year 5&6 Term 3 2014)

GMS Suns  (Taradale Zone Year 3&4 Div 1 term 3 2014)

Hastings Central Bulls  (Hastings Year 5&6 Div 3 Term 3 2014)

Hastings Central Rams  (Hastings Year 5&6 Div 3 Term 3 2014)

Hastings Central Stars  (Hastings Year 3&4 Div 1 Term 3 2014)

Hawkes Bay Boys 'A'  (Central Zone U13 Boys Regionals 2014)

Hawkes Bay Boys Black  (Central Zone U13 Boys Regionals 2014)

Hawkes Bay Boys White  (Central Zone U13 Boys Regionals 2014)

Hawkes Bay Girls 1  (Central Zone U13 Girls Regionals 2014)

Hawkes Bay Girls 2  (Central Zone U13 Girls Regionals 2014)

HB U13 Dvpmt  (Junior SS Boys Div 3)

HB Under 15 Boys  (SSS Boys Div 2 Premier 2014)

HBHS Akina  (SSS Boys Div 1 Top 4 2014)

HBHS Akina Geographers  (SSS Boys Div 3 Bottom RR 2014)

HBHS Blazers  (Senior SS Boys Div 2 A Grade)

HBHS Hop City  (Senior SS Boys Div 2 A Grade)

HBHS Jnr A's  (SSS Boys Div 2 Premier 2014)

HBHS Jnr Dev Akina  (Junior SS Boys Div 1)

HBHS Jnr Dev Huias  (JSS Boys Div 2 Premier 2014)

HBHS Suns  (Senior SS Boys Div 2 A Grade)

HCS  (Hastings Year 7&8 Pool B Term 3 2014)

HCS Hawks  (Hastings Year 1&2 Term 3 2014)

HCS Heat  (Hastings Year 1&2 Term 3 2014)

HCS Lakers  (Hastings Year 5&6 Div 2 Pool B Term 3 2014)

HCS Thunder  (Hastings Year 5&6 Div 3 Term 3 2014)

Hereworth Dunkers  (Hastings Year 7&8 Div 2 Pool A Term 3 2014)

HGHS Junior 10  (Junior SS Div 1&2Premier Girls 2014)

HGHS Junior A  (Junior SS Div 1&2Premier Girls 2014)

HGHS Junior Y9  (Junior SS Div 2A / Div 3 Girls 2014)

HGHS Senior A  (Senior SS Div 1&2Premier Girls)

HGHS Senior B  (Senior SS Div 1&2Premier Girls)

HIS Giants  (Hawkes Bay Year 7&8 Div 1 Term 3 2014)

HIS Hornets  (Hastings Year 7&8 Pool B Term 3 2014)

HNHS Boys Senior B  (SSS Boys Div 3 Bottom RR 2014)

HNHS Jnr A Boys  (JSS Boys Div 2 Premier 2014)

HNHS Junior B Boys  (Junior SS Boys Div 3)

HNHS Junior C Boys  (Junior SS Boys Div 3)

HNHS Junior Girls  (Junior SS Div 1&2Premier Girls 2014)

HNHS Senior A Boys  (Senior SS Boys Div 2 A Grade)

HNHS Senior Girls  (Senior SS Div 2 A / Div 3 Girls 2014)

HNI All Stars  (Hawkes Bay Year 7&8 Div 1 Term 3 2014)

HNI Hornets  (Hastings Year 7&8 Div 2 Pool A Term 3 2014)

HNI Hurricanes  (Hastings Year 7&8 Pool B Term 3 2014)

HNI Thunder  (Hastings Year 7&8 Div 2 Pool A Term 3 2014)

HNP Cobras  (Hastings Year 3&4 Div 2 Pool A Term 3 2014)

HNP Dolphins  (Hastings Year 5&6 Div 3 Term 3 2014)

HNP Dragons  (Hastings Year 5&6 Div 1 Term 3 2014)

HNP Lions  (Hastings Year 3&4 Div 3 Term 3 2014)

HNP Panthers  (Hastings Year 3&4 Div 2 Pool B Term 3 2014)

HNP Pumas  (Hastings Year 3&4 Div 3 Term 3 2014)

HNP Sharks  (Hastings Year 5&6 Div 1 Term 3 2014)

HNP Tigers  (Hastings Year 5&6 Div 2 Pool B Term 3 2014)

HNP Titans  (Hastings Year 3&4 Div 3 Term 3 2014)

Hoops Stars  (Hastings Year 1&2 Term 3 2014)

Hukarere A  (Senior SS Div 2 A / Div 3 Girls 2014)

Hukarere Junior A  (Junior SS Div 2A / Div 3 Girls 2014)

Iona  (Senior SS Div 2 A / Div 3 Girls 2014)

Jump Stars  (Hastings Year 1&2 Term 3 2014)

Kakirawa  (Hastings Year 3&4 Div 2 Pool B Term 3 2014)

KHS Boys  (SSS Boys Div 3 Top 4 2014)

KHS Girls  (Senior SS Div 1&2Premier Girls)

Lindisfarne 10A  (JSS Boys Div 2A Grade 2014)

Lindisfarne 9A  (JSS Boys Div 2A Grade 2014)

Lindisfarne Junior A  (Junior SS Boys Div 1)

Lindisfarne Senior A  (SSS Boys Div 2 Premier 2014)

Lindisfarne Year 11/12  (SSS Boys Div 3 Top 4 2014)

Lindisfarne Year 13A  (Senior SS Boys Div 2 A Grade)

Lucknow Bouncers  (Hastings Year 3&4 Div 2 Pool B Term 3 2014)

Lucknow Dunkers  (Hastings Year 5&6 Div 1 Term 3 2014)

Lucknow Hotshots  (Hastings Year 3&4 Div 1 Term 3 2014)

Lucknow Lightning  (Hastings Year 1&2 Term 3 2014)

Lucknow Shooters  (Hastings Year 1&2 Term 3 2014)

Mahora Magic  (Hastings Year 3&4 Div 3 Term 3 2014)

Mahora Minis  (Hastings Year 1&2 Term 3 2014)

Mahora Mystics  (Hastings Year 3&4 Div 3 Term 3 2014)

Maraenui Kura  (Napier Year 7&8 Div 2 Term 3 2014)

Maraenui Whero  (Napier Zone Year 5&6 Div 2 Term 3 2014)

Metal Heads  (Mens B Grade Starts July V2)

MKK Magic  (Hastings Year 5&6 Div 1 Term 3 2014)

MKK Mavericks  (Hastings Year 3&4 Div 2 Pool A Term 3 2014)

Napier Heat  (Hawkes Bay Year 7&8 Div 1 Term 3 2014)

Napier Sprockets  (Napier Year 7&8 Div 2 Term 3 2014)

Napier Spurs  (Napier Year 7&8 Div 2 Term 3 2014)

Napier Wizards  (Hawkes Bay Year 7&8 Div 1 Term 3 2014)

NBHS 10B  (JSS Boys Div 2 Premier 2014)

NBHS Junior A  (Junior SS Boys Div 1)

Previously Associated Competitions

NBHS Junior A  (SSS Boys Div 2 Premier 2014)

NBHS Junior B  (Junior SS Boys Div 1)

NBHS Senior A  (SSS Boys Div 1 Top 4 2014)

NBHS Senior B  (Senior SS Boys Div 2 A Grade)

NBHS Year 11A  (SSS Boys Div 3 Top 4 2014)

NBHS Year 11B  (SSS Boys Div 3 Top 4 2014)

NBHS Year 11C  (SSS Boys Div 3 Bottom RR 2014)

Nelson Park Cheetahs  (Napier Zone Year 3&4 Div 3 Term 3 2014)

Nelson Park Leopards  (Napier Zone Year 3&4 Div 1/2 Term 3 2014)

Nelson Park Lightening  (Napier Zone Year 5&6 Div 3 Term3 2014)

Nelson Park Panthers  (Napier Zone Year 3&4 Div 1/2 Term 3 2014)

Nelson Park Pumas  (Napier Zone Year 3&4 Div 3 Term 3 2014)

Nelson Park Thunder  (Napier Zone Year 5&6 Div 3 Term3 2014)

Nelson Park Tornadoes  (Napier Year 5&6 Div 1 T3 2014 V2)

Nelson Park Wildcats  (Napier Zone Year 3&4 Div 3 Term 3 2014)

Neon  (A Grade Men Starts July Version 2)

Ngati Porou Girls  (Central Zone U13 Girls Regionals 2014)

NGHS Junior 10A  (Junior SS Div 1&2Premier Girls 2014)

NGHS Junior 9A  (Junior SS Div 1&2Premier Girls 2014)

NGHS Senior Prems  (Senior SS Div 1&2Premier Girls)

One more team  (Hastings Year 3&4 Div 3 Term 3 2014)

Palmerston North Boys  (Central Zone U13 Boys Regionals 2014)

Palmerston North Girls  (Central Zone U13 Girls Regionals 2014)

Parkvale Asteroids  (Hastings Year 3&4 Div 2 Pool B Term 3 2014)

Parkvale Kilsby  (Hastings Year 5&6 Div 1 Term 3 2014)

PArkvale Meteors  (Hastings Year 3&4 Div 2 Pool A Term 3 2014)

Parkvale Moons  (Hastings Year 3&4 Div 2 Pool A Term 3 2014)

Parkvale Stars  (Hastings Year 3&4 Div 2 Pool B Term 3 2014)

Peterhead Girls  (Hastings Year 7&8 Pool B Term 3 2014)

PH All Day  (Hastings Year 5&6 Div 1 Term 3 2014)

PH Bullets  (Hastings Year 3&4 Div 1 Term 3 2014)

PH Bulls  (Hastings Year 3&4 Div 1 Term 3 2014)

PH Infantry  (Hastings Year 7&8 Div 2 Pool A Term 3 2014)

PH Legends  (Hastings Year 5&6 Div 2 Pool ATerm 3 2014)

PH Potiki  (Hastings Year 1&2 Term 3 2014)

PH Slam Dunkers  (Hastings Year 5&6 Div 2 Pool B Term 3 2014)

PH Thunder  (Hastings Year 3&4 Div 1 Term 3 2014)

Pirimai Berserkers  (Mens B Grade Starts July V2)

Pool B Friendly  (Hastings Year 7&8 Div 2 Pool A Term 3 2014)

Porritt Buzzy Bees  (Taradale Year 3&4 DIv 3 Term 3 2014)

Porritt Golden Tigers  (Taradale Year 5&6 Term 3 2014)

Porritt Hornets  (Taradale Year 3&4 Div 2 Term 3 2014)

Porritt Rockers  (Taradale Year 5&6 Term 3 2014)

Porritt Titans  (Taradale Year 5&6 Term 3 2014)

Porritt Wasps  (Taradale Zone Year 3&4 Div 1 term 3 2014)

Port Pacers  (Napier Zone Year 5&6 Div 2 Term 3 2014)

Port Panthers  (Napier Zone Year 3&4 Div 1/2 Term 3 2014)

Port Patriots  (Napier Year 5&6 Div 1 T3 2014 V2)

Port Pelicans  (Napier Zone Year 3&4 Div 1/2 Term 3 2014)

Port Phantoms  (Napier Zone Year 5&6 Div 3 Term3 2014)

Port Pilots  (Napier Zone Year 3&4 Div 1/2 Term 3 2014)

Port Pirates  (Napier Zone Year 5&6 Div 2 Term 3 2014)

Port Pistols  (Napier Zone Year 1&2 Term 3 2014)

Port Pistons  (Napier Year 5&6 Div 1 T3 2014 V2)

Port Pumas  (Napier Zone Year 1&2 Term 3 2014)

Port Pythons  (Napier Zone Year 3&4 Div 1/2 Term 3 2014)

Public Enemy  (Mens B Grade Starts July V2)

Puketapu MAvericks  (Taradale Year 3&4 Div 2 Term 3 2014)

Reignier Hawks  (Taradale Year 3&4 Div 2 Term 3 2014)

Reignier Heat  (Taradale Zone Year 3&4 Div 1 term 3 2014)

Reignier Lakers  (Taradale Year 3&4 DIv 3 Term 3 2014)

Reignier Saints  (Taradale Year 5&6 Term 3 2014)

Reignier Thunder  (Taradale Year 3&4 Div 2 Term 3 2014)

Rim Reapers  (Mens B Grade Starts July V2)

Rim Stars  (Hastings Year 1&2 Term 3 2014)

Rudolph Steiner Yo Lo Swag  (Junior SS Div 2A / Div 3 Girls 2014)

Shaquille O'Neal  (Mens B Grade Starts July V2)

SHC Junior  (Junior SS Div 1&2Premier Girls 2014)

SHC Senior  (Senior SS Div 1&2Premier Girls)

SJMGC 1  (Junior SS Div 1&2Premier Girls 2014)

St John's College Junior A  (Junior SS Boys Div 1)

St John's Junior Lakers  (Junior SS Boys Div 3)

St Johns College Senior A  (SSS Boys Div 1 Top 4 2014)

St Johns Junior Celtics  (JSS Boys Div 2 Premier 2014)

St Johns Junior Pistons  (JSS Boys Div 2A Grade 2014)

St Josephs Blazers  (Hastings Year 7&8 Div 2 Pool A Term 3 2014)

St Josephs Breakers  (Hastings Year 5&6 Div 3 Term 3 2014)

St Mary's Heat  (Hastings Year 7&8 Pool B Term 3 2014)

St Mary's Hurricanes  (Hastings Year 1&2 Term 3 2014)

St Mary's Lions  (Hastings Year 1&2 Term 3 2014)

St Mary's Mavericks  (Hastings Year 3&4 Div 2 Pool B Term 3 2014)

St Mary's Sharks  (Hastings Year 3&4 Div 2 Pool A Term 3 2014)

St Mary's Tigers  (Hastings Year 1&2 Term 3 2014)

St Mary's Zone  (Hastings Year 5&6 Div 2 Pool ATerm 3 2014)

Sweepers  (Mens B Grade Starts July V2)

Swish Gold  (Napier Year 5&6 Div 1 T3 2014 V2)

Swish Purple  (Napier Zone Year 3&4 Div 1/2 Term 3 2014)

Swish Purple  (Napier Zone Year 5&6 Div 2 Term 3 2014)

Swish White  (Napier Zone Year 3&4 Div 1/2 Term 3 2014)

Swish White  (Napier Zone Year 5&6 Div 2 Term 3 2014)

TAH Kahurangi  (Napier Year 7&8 Div 2 Term 3 2014)

TAH Karaka  (Napier Zone Year 3&4 Div 1/2 Term 3 2014)

TAH Kowhai  (Napier Zone Year 5&6 Div 2 Term 3 2014)

TAH Okea Ururoatia  (Senior SS Div 2 A / Div 3 Girls 2014)

Takitimu  (Hastings Year 5&6 Div 2 Pool B Term 3 2014)

Takitimu Ruawano  (Hawkes Bay Year 7&8 Div 1 Term 3 2014)

Tamatea Dream Team  (Hawkes Bay Year 7&8 Div 1 Term 3 2014)

Tamatea Hawks  (Taradale Year 5&6 Term 3 2014)

Tamatea Heat  (Taradale Year 3&4 DIv 3 Term 3 2014)

Tamatea Jazz  (Taradale Year 5&6 Term 3 2014)

Tamatea Junior Boys  (JSS Boys Div 2A Grade 2014)

Tamatea Junior Girls  (Junior SS Div 2A / Div 3 Girls 2014)

Tamatea Senior Boys  (Senior SS Boys Div 2 A Grade)

Tamatea Senior Girls  (Senior SS Div 2 A / Div 3 Girls 2014)

Tamatea Spurs  (Taradale Year 3&4 DIv 3 Term 3 2014)

Tamatea Stars  (Taradale Zone Year 3&4 Div 1 term 3 2014)

Tamatea Swagetts  (Hawkes Bay Year 7&8 Div 1 Term 3 2014)

Tamatea Thunder  (Napier Year 5&6 Div 1 T3 2014 V2)

Taradale Jnr Boys  (JSS Boys Div 2A Grade 2014)

Taradale Junior Girls  (Junior SS Div 2A / Div 3 Girls 2014)

Taradale Nets  (Taradale Zone Year 3&4 Div 1 term 3 2014)

Taradale Nuggets  (Taradale Year 3&4 DIv 3 Term 3 2014)

Taradale Pistons  (Taradale Year 5&6 Term 3 2014)

Taradale Senior Boys  (SSS Boys Div 1 Top 4 2014)

Taradale Senior Girls  (Senior SS Div 1&2Premier Girls)

Taradale Warriors  (Taradale Year 5&6 Term 3 2014)

Taradale Wizards  (Taradale Year 3&4 Div 2 Term 3 2014)

Taranaki Boys  (Central Zone U13 Boys Regionals 2014)

Taranaki Girls  (Central Zone U13 Girls Regionals 2014)

Te Aute College  (Senior SS Boys Div 2 A Grade)

Te Aute College  (JSS Boys Div 2 Premier 2014)

Te Mata 12  (Hastings Year 3&4 Div 2 Pool A Term 3 2014)

Te Mata Coram O Kane  (Hastings Year 3&4 Div 3 Term 3 2014)

Te Mata Curran  (Hastings Year 5&6 Div 2 Pool ATerm 3 2014)

Te Mata Four  (Hastings Year 3&4 Div 2 Pool B Term 3 2014)

Te Mata Hancock  (Hastings Year 1&2 Term 3 2014)

Te Mata James  (Hastings Year 1&2 Term 3 2014)

Te Mata Perrott  (Hastings Year 3&4 Div 2 Pool B Term 3 2014)

Te Mata Perrott  (Hastings Year 5&6 Div 2 Pool B Term 3 2014)

Te Mata Phillips  (Hastings Year 5&6 Div 1 Term 3 2014)

Te Mata Speers  (Hastings Year 3&4 Div 2 Pool A Term 3 2014)

Te Mata VanWorkman  (Hastings Year 1&2 Term 3 2014)

Te Mata Ward  (Hastings Year 3&4 Div 3 Term 3 2014)

Te Mata Wynne-Lewis  (Hastings Year 5&6 Div 2 Pool ATerm 3 2014)

TeMata Jones  (Hastings Year 1&2 Term 3 2014)

Texans  (A Grade Men Starts July Version 2)

The Titans  (Mens B Grade Starts July V2)

TMT  (Mens B Grade Starts July V2)

Toki  (A Grade Men Starts July Version 2)

Toki Social  (Mens B Grade Starts July V2)

Turamoe  (Hastings Year 5&6 Div 2 Pool ATerm 3 2014)

Twyford  (Hastings Year 7&8 Pool B Term 3 2014)

Twyford  (Hastings Year 5&6 Div 3 Term 3 2014)

Undecided  (Napier Zone Year 1&2 Term 3 2014)

Previously Associated Competitions

Undecided  (Napier Zone Year 3&4 Div 1/2 Term 3 2014)

Undecided  (Napier Zone Year 3&4 Div 3 Term 3 2014)

Undecided  (Napier Zone Year 5&6 Div 2 Term 3 2014)

Undecided  (Napier Zone Year 5&6 Div 3 Term3 2014)

Undecided  (Hawkes Bay Year 7&8 Div 1 Term 3 2014)

Undecided  (Napier Year 5&6 Div 1 T3 2014 V2)

Undecided  (Hastings Year 1&2 Term 3 2014)

Undecided  (Hastings Year 5&6 Div 3 Term 3 2014)

Undecided  (Hastings Year 5&6 Div 1 Term 3 2014)

Undecided  (Hastings Year 5&6 Div 2 Pool ATerm 3 2014)

Undecided  (Hastings Year 5&6 Div 2 Pool B Term 3 2014)

Undecided  (Hastings Year 3&4 Div 1 Term 3 2014)

Undecided  (Hastings Year 3&4 Div 2 Pool A Term 3 2014)

Undecided  (Hastings Year 3&4 Div 2 Pool B Term 3 2014)

Undecided  (Hastings Year 3&4 Div 3 Term 3 2014)

Undecided  (Taradale Zone Year 3&4 Div 1 term 3 2014)

Undecided  (Taradale Year 3&4 Div 2 Term 3 2014)

Undecided  (Taradale Year 3&4 DIv 3 Term 3 2014)

Undecided  (Taradale Year 5&6 Term 3 2014)

Undecided  (Napier Year 7&8 Div 2 Term 3 2014)

Undecided  (A Grade Men Starts July Version 2)

Undecided  (Mens B Grade Starts July V2)

Wairoa College Jetz  (Senior SS Div 2 A / Div 3 Girls 2014)

Wairoa College Junior Boys  (Junior SS Boys Div 3)

Wairoa College Majix  (Junior SS Div 2A / Div 3 Girls 2014)

Wairoa College Senior Boys  (SSS Boys Div 3 Bottom RR 2014)

Wanganui Girls  (Central Zone U13 Girls Regionals 2014)

WCC Senior A6  (Senior SS Boys Div 2 A Grade)

WCC Senior Boys  (Senior SS Boys Div 2 A Grade)

WCC Senior Girls  (Senior SS Div 1&2Premier Girls)

WCC Y10 Boys  (Junior SS Boys Div 1)

WCC Y10 Girls  (Junior SS Div 1&2Premier Girls 2014)

WCC Y9 Boys  (JSS Boys Div 2A Grade 2014)

WCC Y9 Girls  (Junior SS Div 2A / Div 3 Girls 2014)

WH Development  (Senior SS Div 2 A / Div 3 Girls 2014)