T.B.A.

Venue Address
Venue is yet to be announced


Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
09/05/15 (Sat) 12:30 (Capital 10)   Waterside Karori Swifts   vs   Naenae  
23/05/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool B)   Porirua Leste   vs   PNS Western Suburbs Rovers  
23/05/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool B)   Onslow Thatchers   vs   Porirua Leste  
23/05/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool B)   PNS Western Suburbs Pirates   vs   Porirua Leste  
23/05/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool B)   PNS Western Suburbs Pirates   vs   Onslow Hindipurs  
23/05/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool B)   North Wellington Cyclones   vs   Porirua Leste  
23/05/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool B)   PNS Western Suburbs Rovers   vs   PNS Western Suburbs Pirates  
23/05/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool B)   Onslow Rangoons   vs   Tawa Explorers  
23/05/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool B)   Onslow Rangoons   vs   Onslow Hindipurs  
23/05/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool B)   PNS Western Suburbs Rovers   vs   North Wellington Cyclones  
23/05/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool B)   Onslow Hindipurs   vs   Onslow Thatchers  
23/05/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool B)   North Wellington Cyclones   vs   PNS Western Suburbs Pirates  
23/05/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool B)   Onslow Rangoons   vs   PNS Western Suburbs Rovers  
23/05/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool B)   North Wellington Cyclones   vs   Tawa Explorers  
23/05/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool B)   Onslow Rangoons   vs   Onslow Thatchers  
23/05/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool B)   Onslow Hindipurs   vs   Tawa Explorers  
23/05/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool B)   Tawa Explorers   vs   Onslow Thatchers  
04/06/15 (Thu) 10:00 (7th Grade Festival Draw - Miramar Park Pool B)   Waterside Karori Pumas   vs   IBU Barracudas  
04/06/15 (Thu) 10:00 (7th Grade Festival Draw - Miramar Park Pool B)   IBU Bluefins   vs   BNU Tornadoes  
04/06/15 (Thu) 10:00 (7th Grade Festival Draw - Miramar Park Pool B)   Hataitai Panthers   vs   WU Diamonds  
04/06/15 (Thu) 10:15 (7th Grade Festival Draw - Miramar Park Pool B)   WU Diamonds   vs   Waterside Karori Pumas  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   Onslow Motuekas   vs   PNS Western Suburbs Real  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   PNS Western Suburbs Athletico   vs   Tawa Pirates  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   Onslow Bankots   vs   PNS Western Suburbs Athletico  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   North Wellington Avengers   vs   North Wellington Green Diamonds  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   Onslow Motuekas   vs   Tawa Buccaneers  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   Tawa Buccaneers   vs   Tawa Mariners  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   PNS Western Suburbs Athletico   vs   PNS Western Suburbs Real  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   Tawa Mariners   vs   Onslow Motuekas  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   Onslow Seftons   vs   North Wellington Green Diamonds  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   North Wellington Avengers   vs   Onslow Bankots  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   Tawa Mariners   vs   Onslow Bankots  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   Onslow Seftons   vs   North Wellington Avengers  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   Tawa Pirates   vs   North Wellington Green Diamonds  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   PNS Western Suburbs Athletico   vs   Tawa Buccaneers  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   PNS Western Suburbs Real   vs   Onslow Seftons  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   North Wellington Avengers   vs   Tawa Pirates  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   PNS Western Suburbs Real   vs   Tawa Mariners  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   Onslow Bankots   vs   Tawa Buccaneers  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   North Wellington Green Diamonds   vs   Onslow Motuekas  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   Tawa Pirates   vs   Onslow Seftons  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   Porirua Leste   vs   Onslow Winstons  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   Onslow Winstons   vs   Tawa Renegades  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   PNS Western Suburbs Racing   vs   Onslow Kaukaus  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   North Wellington Lightning Bolts   vs   Porirua Leste  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   Tawa Renegades   vs   Onslow Raroas  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   Tawa Invaders   vs   PNS Western Suburbs Racing  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   PNS Western Suburbs Racing   vs   Onslow Winstons  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   Tawa Renegades   vs   PNS Western Suburbs Racing  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   Onslow Winstons   vs   Onslow Kaukaus  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   Tawa Invaders   vs   North Wellington Lightning Bolts  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   Porirua Leste   vs   Tawa Invaders  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   Onslow Raroas   vs   Porirua Leste  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   North Wellington Lightning Bolts   vs   Onslow Raroas  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   Onslow Kaukaus   vs   North Wellington Lightning Bolts  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   Tawa Invaders   vs   Onslow Raroas  
06/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   Onslow Kaukaus   vs   Tawa Renegades  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool A)   North Wellington Hornets   vs   Onslow Warus  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool A)   Onslow Ravis   vs   Tawa Vipers  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool A)   Onslow Warus   vs   Tawa Vipers  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool A)   North Wellington Sharks   vs   Tawa Vipers  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool A)   PNS Western Suburbs Jets   vs   Tawa Crocodiles  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool A)   PNS Western Suburbs Wanderers   vs   North Wellington Sharks  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool A)   Onslow Warus   vs   Tawa Crocodiles  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool A)   Onslow Ravis   vs   North Wellington Hornets  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool A)   PNS Western Suburbs Wanderers   vs   Onslow Ravis  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool A)   PNS Western Suburbs Jets   vs   North Wellington Bulls  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool A)   North Wellington Sharks   vs   Onslow Warus  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool A)   Onslow Khans   vs   North Wellington Sharks  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool A)   Tawa Crocodiles   vs   PNS Western Suburbs Wanderers  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool A)   Tawa Crocodiles   vs   Onslow Khans  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool A)   Tawa Vipers   vs   PNS Western Suburbs Jets  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool A)   North Wellington Bulls   vs   Onslow Ravis  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool A)   PNS Western Suburbs Wanderers   vs   North Wellington Bulls  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool A)   PNS Western Suburbs Jets   vs   North Wellington Hornets  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool A)   North Wellington Hornets   vs   Onslow Khans  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool A)   Onslow Khans   vs   North Wellington Bulls  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool B)   Onslow Rajkots   vs   Onslow Ganges  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool B)   Tawa Pythons   vs   Onslow Rajkots  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool B)   North Wellington Gators   vs   Tawa Pythons  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool B)   PNS Western Suburbs Roar   vs   Onslow Sataras  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool B)   PNS Western Suburbs - Suburbs   vs   Onslow Sataras  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool B)   PNS Western Suburbs Roar   vs   Onslow Rajkots  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool B)   Onslow Ganges   vs   North Wellington Gators  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool B)   Onslow Ganges   vs   PNS Western Suburbs Roar  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool B)   North Wellington Gators   vs   PNS Western Suburbs - Suburbs  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool B)   PNS Western Suburbs Roar   vs   North Wellington Lions  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool B)   Onslow Sataras   vs   North Wellington Gators  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool B)   Tawa Pythons   vs   PNS Western Suburbs - Suburbs  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool B)   Onslow Rajkots   vs   North Wellington Lions  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool B)   Onslow Sataras   vs   Tawa Pythons  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool B)   PNS Western Suburbs - Suburbs   vs   North Wellington Lions  
06/06/15 (Sat) 10:30 (8th Grade Festival Day - Alex Moore Park Pool B)   North Wellington Lions   vs   Onslow Ganges  
13/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   PNS Western Suburbs Real   vs   Tawa Buccaneers  
13/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   Tawa Pirates   vs   PNS Western Suburbs Real  
13/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   Onslow Seftons   vs   Onslow Motuekas  
13/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   Tawa Pirates   vs   Tawa Buccaneers  
13/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   Tawa Mariners   vs   North Wellington Green Diamonds  
13/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   Onslow Bankots   vs   North Wellington Green Diamonds  
13/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   Tawa Mariners   vs   North Wellington Avengers  
13/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   Onslow Motuekas   vs   North Wellington Avengers  
13/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   Onslow Seftons   vs   Tawa Mariners  
13/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   PNS Western Suburbs Real   vs   Onslow Bankots  
13/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   Onslow Motuekas   vs   PNS Western Suburbs Athletico  
13/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   Onslow Bankots   vs   Tawa Pirates  
13/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   Tawa Pirates   vs   Onslow Motuekas  
13/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   North Wellington Green Diamonds   vs   PNS Western Suburbs Real  
13/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   Tawa Buccaneers   vs   Onslow Seftons  
13/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   Tawa Buccaneers   vs   North Wellington Avengers  
13/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   PNS Western Suburbs Athletico   vs   North Wellington Green Diamonds  
13/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   Onslow Seftons   vs   Onslow Bankots  
13/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   North Wellington Avengers   vs   PNS Western Suburbs Athletico  
13/06/15 (Sat) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Alex Moore Park Pool A)   PNS Western Suburbs Athletico   vs   Tawa Mariners  
20/06/15 (Sat) 08:15 (7th Grade Festival Draw - Miramar Park Pool B)   Hataitai Panthers   vs   BNU Tornadoes  
20/06/15 (Sat) 08:15 (7th Grade Festival Draw - Miramar Park Pool B)   IBU Bluefins   vs   WU Hungaria  
20/06/15 (Sat) 08:15 (7th Grade Festival Draw - Miramar Park Pool B)   Waterside Karori Tigers   vs   IBU Barracudas  
20/06/15 (Sat) 08:15 (7th Grade Festival Draw - Miramar Park Pool B)   WU Diamonds   vs   Waterside Karori Tigers  
20/06/15 (Sat) 08:15 (7th Grade Festival Draw - Miramar Park Pool B)   IBU Bluefins   vs   Seatoun Rockets  
20/06/15 (Sat) 08:15 (7th Grade Festival Draw - Miramar Park Pool B)   Waterside Karori Pumas   vs   Hataitai Panthers  
20/06/15 (Sat) 08:15 (7th Grade Festival Draw - Miramar Park Pool B)   WU Hungaria   vs   WU Diamonds  
20/06/15 (Sat) 08:15 (7th Grade Festival Draw - Miramar Park Pool B)   BNU Tornadoes   vs   IBU Barracudas  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool A)   Waterside Karori Tigers   vs   Waterside Karori Cheetahs  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool A)   IBU Herrings   vs   Waterside Karori Tigers  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool A)   Seatoun Sharks   vs   Hataitai Caracals  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool A)   Waterside Karori Gazelles   vs   IBU Herrings  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool A)   IBU Herrings   vs   BNU Blizzards  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool A)   Hataitai Caracals   vs   Miramar Rangers Karakas  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool A)   Waterside Karori Cheetahs   vs   WU Diamonds  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool A)   BNU Blizzards   vs   Waterside Karori Tigers  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool A)   WU Diamonds   vs   Seatoun Sharks  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool A)   IBU Mullets   vs   Seatoun Sharks  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool A)   WU Diamonds   vs   Hataitai Caracals  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool A)   Miramar Rangers Karakas   vs   IBU Mullets  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool A)   IBU Herrings   vs   Miramar Rangers Karakas  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool A)   Hataitai Caracals   vs   Waterside Karori Tigers  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool A)   Waterside Karori Cheetahs   vs   BNU Blizzards  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool A)   IBU Mullets   vs   BNU Blizzards  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool A)   Seatoun Sharks   vs   Waterside Karori Gazelles  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool A)   WU Diamonds   vs   IBU Mullets  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool A)   Waterside Karori Gazelles   vs   Waterside Karori Cheetahs  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool A)   Miramar Rangers Karakas   vs   Waterside Karori Gazelles  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool B)   IBU Paua   vs   Waterside Karori Rhinos  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool B)   Waterside Karori Rhinos   vs   Hataitai Ocelots  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool B)   IBU Trevally   vs   IBU Crays  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool B)   IBU Trevally   vs   Miramar Rangers Breakers  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool B)   BNU Turbines   vs   Hataitai Ocelots  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool B)   IBU Trevally   vs   BNU Turbines  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool B)   IBU Crays   vs   Miramar Rangers Breakers  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool B)   Miramar Rangers Breakers   vs   IBU Paua  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool B)   IBU Trevally   vs   IBU Paua  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool B)   Seatoun Swordfish   vs   BNU Turbines  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool B)   Seatoun Swordfish   vs   Miramar Rangers Breakers  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool B)   IBU Crays   vs   Hataitai Ocelots  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool B)   Seatoun Swordfish   vs   Hataitai Ocelots  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool B)   Waterside Karori Rhinos   vs   BNU Turbines  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool B)   Seatoun Swordfish   vs   Waterside Karori Rhinos  
20/06/15 (Sat) 09:00 (8th Grade Festival Day - Martin Luckie Park Pool B)   IBU Paua   vs   IBU Crays  
30/06/15 (Tue) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   Onslow Winstons   vs   PNS Western Suburbs Racing  
30/06/15 (Tue) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   Onslow Kaukaus   vs   Onslow Winstons  
30/06/15 (Tue) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   North Wellington Storm Gliders   vs   North Wellington Lightning Bolts  
30/06/15 (Tue) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   Onslow Raroas   vs   Tawa Renegades  
30/06/15 (Tue) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   Tawa Invaders   vs   North Wellington Storm Gliders  
30/06/15 (Tue) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   PNS Western Suburbs Racing   vs   Tawa Invaders  
30/06/15 (Tue) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   Onslow Raroas   vs   North Wellington Lightning Bolts  
30/06/15 (Tue) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   PNS Western Suburbs Racing   vs   Tawa Renegades  
30/06/15 (Tue) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   Onslow Winstons   vs   North Wellington Storm Gliders  
30/06/15 (Tue) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   North Wellington Lightning Bolts   vs   Onslow Kaukaus  
30/06/15 (Tue) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   North Wellington Lightning Bolts   vs   PNS Western Suburbs Racing  
30/06/15 (Tue) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   Onslow Winstons   vs   Onslow Raroas  
30/06/15 (Tue) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   Tawa Renegades   vs   North Wellington Storm Gliders  
30/06/15 (Tue) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   Onslow Raroas   vs   Tawa Invaders  
30/06/15 (Tue) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   Tawa Renegades   vs   Onslow Kaukaus  
30/06/15 (Tue) 09:00 (7th Grade Festival Draw - Endeavour Park Pool B)   Onslow Kaukaus   vs   Tawa Invaders  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 1.)   Waikanae Black   vs   Waikanae Yellow  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 1.)   Otaki Purple   vs   Paekakariki Zombies BLACK  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 1.)   Paekakariki Zombies BLACK   vs   KCU Vipers  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 1.)   Waikanae Blue   vs   KCU Blue Marlins  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 1.)   Waikanae Blue   vs   Otaki Purple  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 1.)   Paekakariki Gold   vs   Waikanae Yellow  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 1.)   Waikanae White   vs   Paekakariki Gold  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 1.)   Otaki Black   vs   Otaki Purple  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 1.)   Otaki Purple   vs   Waikanae White  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 1.)   Waikanae Black   vs   Waikanae Blue  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 1.)   KCU Avengers   vs   Paekakariki Gold  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 1.)   Waikanae White   vs   KCU Chaos  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 1.)   KCU Avengers   vs   KCU Blue Marlins  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 1.)   KCU Blue Marlins   vs   Waikanae White  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 1.)   Waikanae Yellow   vs   KCU Vipers  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 1.)   Paekakariki Zombies BLACK   vs   KCU Chaos  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 1.)   KCU Blue Marlins   vs   Paekakariki Zombies BLACK  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 1.)   Paekakariki Gold   vs   Waikanae Blue  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 1.)   Waikanae Black   vs   KCU Avengers  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 1.)   Otaki Black   vs   Waikanae Black  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 1.)   KCU Vipers   vs   KCU Avengers  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 1.)   KCU Vipers   vs   Otaki Black  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 1.)   Waikanae Yellow   vs   KCU Chaos  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 1.)   KCU Chaos   vs   Otaki Black  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 2.)   KCU Tornadoes   vs   Waikanae Red  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 2.)   Otaki White   vs   KCU Whales  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 2.)   KCU Real Kapiti   vs   KCU Tornadoes  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 2.)   Waikanae Green   vs   KCU Real Kapiti  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 2.)   Pukerua Bay Marlins   vs   Paekakariki Zombies GREEN  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 2.)   KCU Whales   vs   Pukerua Bay Sharks  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 2.)   Otaki Orange   vs   KCU Lions  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 2.)   KCU Tigers   vs   Otaki White  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 2.)   KCU Lions   vs   Waikanae Green  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 2.)   Waikanae Red   vs   KCU Tigers  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 2.)   KCU Lions   vs   KCU Whales  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 2.)   Pukerua Bay Marlins   vs   KCU Real Kapiti  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 2.)   Pukerua Bay Sharks   vs   Pukerua Bay Marlins  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 2.)   Pukerua Bay Sharks   vs   Otaki Orange  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 2.)   Waikanae Green   vs   Pukerua Bay Sharks  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 2.)   Otaki Orange   vs   Waikanae Red  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 2.)   Waikanae Red   vs   KCU Whales  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 2.)   Paekakariki Zombies GREEN   vs   Otaki Orange  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 2.)   Otaki White   vs   Waikanae Green  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 2.)   Paekakariki Zombies GREEN   vs   KCU Tornadoes  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 2.)   KCU Real Kapiti   vs   KCU Tigers  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 2.)   KCU Tigers   vs   Paekakariki Zombies GREEN  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 2.)   KCU Tornadoes   vs   KCU Lions  
04/07/15 (Sat) 09:00 (Kapiti Festival Day 7th and 8th Grade - 2015 Pool 2.)   Pukerua Bay Marlins   vs   Otaki White  
18/07/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Black - 2015.)   Tawa Liverpool   vs   WC Burton  
18/07/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Black - 2015.)   IBU Stingrays   vs   WC Elliot  
18/07/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Black - 2015.)   IBU Great Whites   vs   Karori Vikings  
18/07/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Black - 2015.)   Miramar Rangers Catapults   vs   WC Oughton  
18/07/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Yellow - 2015.)   North Wellington/Onslow Ottawas   vs   WC Bertos  
18/07/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Yellow - 2015.)   Onslow Croftons   vs   Olympic Kratos  
18/07/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Yellow - 2015.)   PNS Western Suburbs Jaguars   vs   North Wellington Werewolves  
18/07/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Yellow - 2015.)   Onslow Nalandas   vs   WC T Brown  
25/07/15 (Sat) 01:00 (Hutt Valley 13th Grade - 2015)   UH Phoenix Flyers   vs   Petone Nomads  
25/07/15 (Sat) 01:00 (Hutt Valley 13th Grade - 2015)   UH United   vs   Wainui Rangers  
25/07/15 (Sat) 01:00 (Hutt Valley 13th Grade - 2015)   Eastbourne   vs   Stop Out McCreadie  
25/07/15 (Sat) 10:45 (13th Grade Travel League C 2015)   Petone Wanderers   vs   PNS Western Suburbs Scorpions  
25/07/15 (Sat) 10:45 (13th Grade Travel League C 2015)   Stop Out RUFER   vs   Kapiti Coast United 13th B  
25/07/15 (Sat) 10:45 (13th Grade Travel League C 2015)   WC Preston   vs   UH Renegades  
25/07/15 (Sat) 10:45 (13th Grade Travel League C 2015)   North Wellington Flames   vs   Lower Hutt City AFC - Janus Bakkerij  
25/07/15 (Sat) 10:45 (13th Grade Travel League C 2015)   Karori Spurs   vs   Onslow Rothsays  
25/07/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Black - 2015.)   WC Elliot   vs   WC Oughton  
25/07/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Black - 2015.)   Tawa Liverpool   vs   Miramar Rangers Catapults  
25/07/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Black - 2015.)   Karori Vikings   vs   IBU Stingrays  
25/07/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Black - 2015.)   WC Burton   vs   IBU Great Whites  
25/07/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Yellow - 2015.)   WC Bertos   vs   PNS Western Suburbs Jaguars  
25/07/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Yellow - 2015.)   North Wellington/Onslow Ottawas   vs   Onslow Croftons  
25/07/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Yellow - 2015.)   WC T Brown   vs   Olympic Kratos  
25/07/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Yellow - 2015.)   North Wellington Werewolves   vs   Onslow Nalandas  
26/07/15 (Sun) 13:00 (Women's Division 1 - Round 2 2015)   BNU Reserves   vs   North Wellington Recon  
26/07/15 (Sun) 13:00 (Women's Division 1 - Round 2 2015)   Wellington United Emeralds   vs   Tawa  
26/07/15 (Sun) 13:00 (Women's Division 1 - Round 2 2015)   Stokes Valley   vs   Seatoun  
26/07/15 (Sun) 13:00 (Women's Division 1 - Round 2 2015)   Victoria University   vs   Wairarapa United  
26/07/15 (Sun) 13:00 (Women's Division 1 - Round 2 2015)   Porirua City   vs   Island Bay Sharkettes  
26/07/15 (Sun) 13:00 (Women's Division 2 - Round 2 2015)   Petone   vs   Naenae  
26/07/15 (Sun) 13:00 (Women's Division 2 - Round 2 2015)   Stop Out Red   vs   KCU 2nds  
26/07/15 (Sun) 13:00 (Women's Division 2 - Round 2 2015)   Powerex Petone   vs   Wainui  
26/07/15 (Sun) 13:00 (Women's Division 2 - Round 2 2015)   BNU Pretenders   vs   Victoria University  
01/08/15 (Sat) 10:45 (13th Grade Travel League C 2015)   Stop Out RUFER   vs   Petone Wanderers  
01/08/15 (Sat) 10:45 (13th Grade Travel League C 2015)   Kapiti Coast United 13th B   vs   Onslow Rothsays  
01/08/15 (Sat) 10:45 (13th Grade Travel League C 2015)   UH Renegades   vs   PNS Western Suburbs Scorpions  
01/08/15 (Sat) 10:45 (13th Grade Travel League C 2015)   North Wellington Flames   vs   Karori Spurs  
01/08/15 (Sat) 10:45 (13th Grade Travel League C 2015)   Lower Hutt City AFC - Janus Bakkerij   vs   WC Preston  
01/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Black - 2015.)   WC Oughton   vs   Karori Vikings  
01/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Black - 2015.)   IBU Stingrays   vs   WC Burton  
01/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Black - 2015.)   Miramar Rangers Catapults   vs   WC Elliot  
01/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Black - 2015.)   IBU Great Whites   vs   Tawa Liverpool  
01/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Yellow - 2015.)   Onslow Croftons   vs   WC T Brown  
01/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Yellow - 2015.)   PNS Western Suburbs Jaguars   vs   North Wellington/Onslow Ottawas  
01/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Yellow - 2015.)   Onslow Nalandas   vs   WC Bertos  
01/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Yellow - 2015.)   Olympic Kratos   vs   North Wellington Werewolves  
02/08/15 (Sun) 13:00 (Women's Division 1 - Round 2 2015)   Stokes Valley   vs   Wairarapa United  
02/08/15 (Sun) 13:00 (Women's Division 1 - Round 2 2015)   Island Bay Sharkettes   vs   Victoria University  
02/08/15 (Sun) 13:00 (Women's Division 1 - Round 2 2015)   Tawa   vs   Porirua City  
02/08/15 (Sun) 13:00 (Women's Division 1 - Round 2 2015)   North Wellington Recon   vs   Wellington United Emeralds  
02/08/15 (Sun) 13:00 (Women's Division 1 - Round 2 2015)   Seatoun   vs   BNU Reserves  
02/08/15 (Sun) 13:00 (Women's Premier Cup)   Undecided   vs   Undecided  
08/08/15 (Sat) 10:45 (13th Grade Travel League C 2015)   Karori Spurs   vs   Kapiti Coast United 13th B  
08/08/15 (Sat) 10:45 (13th Grade Travel League C 2015)   Stop Out RUFER   vs   UH Renegades  
08/08/15 (Sat) 10:45 (13th Grade Travel League C 2015)   Petone Wanderers   vs   Onslow Rothsays  
08/08/15 (Sat) 10:45 (13th Grade Travel League C 2015)   WC Preston   vs   North Wellington Flames  
08/08/15 (Sat) 10:45 (13th Grade Travel League C 2015)   PNS Western Suburbs Scorpions   vs   Lower Hutt City AFC - Janus Bakkerij  
08/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Black - 2015.)   WC Burton   vs   WC Oughton  
08/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Black - 2015.)   Karori Vikings   vs   WC Elliot  
08/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Black - 2015.)   Tawa Liverpool   vs   IBU Stingrays  
08/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Black - 2015.)   IBU Great Whites   vs   Miramar Rangers Catapults  
08/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Yellow - 2015.)   PNS Western Suburbs Jaguars   vs   Onslow Croftons  
08/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Yellow - 2015.)   North Wellington/Onslow Ottawas   vs   Onslow Nalandas  
08/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Yellow - 2015.)   WC Bertos   vs   Olympic Kratos  
08/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Yellow - 2015.)   North Wellington Werewolves   vs   WC T Brown  
08/08/15 (Sat) 12:30 (Capital 1)   Seatoun AFC   vs   Wellington United Reserves  
08/08/15 (Sat) 12:30 (Capital 1)   Western Suburbs   vs   Tawa  
08/08/15 (Sat) 12:30 (Capital 1)   Marist AFC   vs   Waterside Karori  
08/08/15 (Sat) 12:30 (Capital 1)   Island Bay United AFC   vs   Miramar Rangers  
08/08/15 (Sat) 12:30 (Capital 1)   North Wellington 1st Team   vs   Lower Hutt City  
09/08/15 (Sun) 13:00 (Women's Division 1 - Round 2 2015)   Wellington United Emeralds   vs   Seatoun  
09/08/15 (Sun) 13:00 (Women's Division 1 - Round 2 2015)   Victoria University   vs   Tawa  
09/08/15 (Sun) 13:00 (Women's Division 1 - Round 2 2015)   BNU Reserves   vs   Stokes Valley  
09/08/15 (Sun) 13:00 (Women's Division 1 - Round 2 2015)   Wairarapa United   vs   Island Bay Sharkettes  
09/08/15 (Sun) 13:00 (Women's Division 1 - Round 2 2015)   Porirua City   vs   North Wellington Recon  
15/08/15 (Sat) 10:45 (13th Grade Travel League C 2015)   WC Preston   vs   Karori Spurs  
15/08/15 (Sat) 10:45 (13th Grade Travel League C 2015)   North Wellington Flames   vs   PNS Western Suburbs Scorpions  
15/08/15 (Sat) 10:45 (13th Grade Travel League C 2015)   Kapiti Coast United 13th B   vs   Petone Wanderers  
15/08/15 (Sat) 10:45 (13th Grade Travel League C 2015)   Lower Hutt City AFC - Janus Bakkerij   vs   Stop Out RUFER  
15/08/15 (Sat) 10:45 (13th Grade Travel League C 2015)   UH Renegades   vs   Onslow Rothsays  
15/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Black - 2015.)   Karori Vikings   vs   Miramar Rangers Catapults  
15/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Black - 2015.)   WC Oughton   vs   Tawa Liverpool  
15/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Black - 2015.)   WC Elliot   vs   WC Burton  
15/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Black - 2015.)   IBU Stingrays   vs   IBU Great Whites  
15/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Yellow - 2015.)   WC T Brown   vs   WC Bertos  
15/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Yellow - 2015.)   Olympic Kratos   vs   North Wellington/Onslow Ottawas  
15/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Yellow - 2015.)   North Wellington Werewolves   vs   Onslow Croftons  
15/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Yellow - 2015.)   Onslow Nalandas   vs   PNS Western Suburbs Jaguars  
22/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Black - 2015.)   WC Burton   vs   Karori Vikings  
22/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Black - 2015.)   Tawa Liverpool   vs   WC Elliot  
22/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Black - 2015.)   Miramar Rangers Catapults   vs   IBU Stingrays  
22/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Black - 2015.)   IBU Great Whites   vs   WC Oughton  
22/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Yellow - 2015.)   PNS Western Suburbs Jaguars   vs   Olympic Kratos  
22/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Yellow - 2015.)   WC Bertos   vs   North Wellington Werewolves  
22/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Yellow - 2015.)   North Wellington/Onslow Ottawas   vs   WC T Brown  
22/08/15 (Sat) 10:45 (Wellington/Western 14th Grade Yellow - 2015.)   Onslow Croftons   vs   Onslow Nalandas  

Football Development

NZ Football Headlines