Huapai Reserve 2

Venue Address
Cnr State Highway 16 and Tapu Road

Huapai
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
02/04/16 (Sat) 10:00 (Girls 09th Div Yellow Grading)   Norwest Diamonds 9G/Y   vs   Birkenhead Blue Buttons 9G/Y  
02/04/16 (Sat) 10:30 (Girls 09th Div Yellow Grading)   Norwest Diamonds 9G/Y   vs   Birkenhead Blue Buttons 9G/Y  
02/04/16 (Sat) 11:00 (Girls 10th Div Purple Grading)   Norwest Jets 10G/P   vs   North Shore Houston 10G/P  
02/04/16 (Sat) 11:00 (SW 10th Anawhata Div B Grading)   Norwest Scotland 10Bana   vs   Waitemata Tigers 10Bana  
02/04/16 (Sat) 11:30 (Girls 10th Div Purple Grading)   Norwest Jets 10G/P   vs   North Shore Houston 10G/P  
02/04/16 (Sat) 11:30 (SW 10th Anawhata Div B Grading)   Norwest Scotland 10Bana   vs   Waitemata Tigers 10Bana  
02/04/16 (Sat) 13:00 (Girls Combined 17th Grade Premier B Group) 2     Norwest Force 17GPB   def. by   Three Kings Inkpen 17GPB
02/04/16 (Sat) 14:45 (AFF/NFF Sat 19th Group A Grading) Norwest United 19/2Sat   def. by   Bucklands Beach Rovers 19/1 Sat
09/04/16 (Sat) (Girls Combined 14th Div 2) 1     Norwest Hotshots 14G2/3   vs   Drury Wolverines 14G2/3
09/04/16 (Sat) 10:00 (Girls 09th Div Green Grading)   Norwest Rubies 9G/G   vs   Oratia Sisters 9G/G  
09/04/16 (Sat) 10:00 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Norwest Paraguay 9Cmot   vs   Oratia Real Madrid 9Cmot  
09/04/16 (Sat) 10:30 (Girls 09th Div Green Grading)   Norwest Rubies 9G/G   vs   Oratia Sisters 9G/G  
09/04/16 (Sat) 10:30 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Norwest Paraguay 9Cmot   vs   Oratia Real Madrid 9Cmot  
09/04/16 (Sat) 11:00 (SW 10th Anawhata Div B Grading)   Norwest Spain 10Bana   vs   Norwest Scotland 10Bana  
09/04/16 (Sat) 11:00 (SW 10th Bethells Div C Grading)   Norwest Sweden 10Cbet   vs   West Auckland Assassins 10Cbet  
09/04/16 (Sat) 11:30 (SW 10th Anawhata Div B Grading)   Norwest Spain 10Bana   vs   Norwest Scotland 10Bana  
09/04/16 (Sat) 11:30 (SW 10th Bethells Div C Grading)   Norwest Sweden 10Cbet   vs   West Auckland Assassins 10Cbet  
09/04/16 (Sat) 14:45 (HW 17th Div 1 Grading) 1     Norwest Stenning 17/1   def. by   Birkenhead Dudley 17/1
16/04/16 (Sat) 10:00 (Girls 11th Div 1 Grading) Norwest Lightning G11/1   def. by   West Auckland Tiger Striker G11/1
16/04/16 (Sat) 11:00 (Girls 12th Grading Div 1) 12     Norwest Firebirds G12/1   def.   Birkenhead Boltz G12/2
16/04/16 (Sat) 11:00 (SW 10th Anawhata Div B Grading)   Norwest Scotland 10Bana   vs   Waitakere Team 2 10Bana  
16/04/16 (Sat) 11:30 (SW 10th Anawhata Div B Grading)   Norwest Scotland 10Bana   vs   Waitakere Team 2 10Bana  
16/04/16 (Sat) 13:00 (HW 14th Div 1 Grading) Norwest Mexico 14/1   def. by   Waitakere Smith 14/1 12 
16/04/16 (Sat) 14:45 (NFF O35s 2nd Division) 1     Norwest Utd O35/2   def.   Hibiscus Invaders O35/2
30/04/16 (Sat) 10:00 (Girls 09th Div Yellow Grading)   Norwest Diamonds 9G/Y   vs   Forrest Hill Ferns 9G/Y  
30/04/16 (Sat) 10:00 (Girls 11th Div 1 Grading) 7     Norwest Hurricanes G11/1   def.   Waitemata Ferns G11/1
30/04/16 (Sat) 10:00 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Norwest Paraguay 9Cmot   vs   Waitakere Ctiy Bedding 9Cmot  
30/04/16 (Sat) 10:30 (Girls 09th Div Yellow Grading)   Norwest Diamonds 9G/Y   vs   Forrest Hill Ferns 9G/Y  
30/04/16 (Sat) 10:30 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Norwest Paraguay 9Cmot   vs   Waitakere Ctiy Bedding 9Cmot  
30/04/16 (Sat) 11:00 (Girls 10th Div Purple Grading)   Norwest Jets 10G/P   vs   Greenhithe Devils 10G/P  
30/04/16 (Sat) 11:00 (SW 10th Bethells Div C Grading)   Norwest Sweden 10Cbet   vs   Ranui Dragons 10Cbet  
30/04/16 (Sat) 11:30 (Girls 10th Div Purple Grading)   Norwest Jets 10G/P   vs   Greenhithe Devils 10G/P  
30/04/16 (Sat) 11:30 (SW 10th Bethells Div C Grading)   Norwest Sweden 10Cbet   vs   Ranui Dragons 10Cbet  
30/04/16 (Sat) 14:45 (AFF/NFF Sat 19th Group A Grading) Norwest United 19/2Sat   def. by   Takapuna Raven Hunters 19/2Sat
01/05/16 (Sun) 11:00 (AFF/NFF Women's Championship) 4     Norwest Barker WCh   def.   Clendon United WCh
07/05/16 (Sat) 10:00 (Girls 09th Div Green Grading)   Norwest Rubies 9G/G   vs   Forrest Hill Stars 9G/G  
07/05/16 (Sat) 10:00 (Girls 11th Div 1 Grading) 3     Norwest Hurricanes G11/1   def.   Oratia Go Girls 11/1
07/05/16 (Sat) 10:30 (Girls 09th Div Green Grading)   Norwest Rubies 9G/G   vs   Forrest Hill Stars 9G/G  
07/05/16 (Sat) 11:00 (Girls 10th Div Orange Grading)   Norwest Rockets 10G/O   vs   Hibiscus Coast Percival 10G/O  
07/05/16 (Sat) 11:00 (SW 10th Anawhata Div B Grading)   Norwest Scotland 10Bana   vs   Waitemata Reds 10Bana  
07/05/16 (Sat) 11:30 (Girls 10th Div Orange Grading)   Norwest Rockets 10G/O   vs   Hibiscus Coast Percival 10G/O  
07/05/16 (Sat) 11:30 (SW 10th Anawhata Div B Grading)   Norwest Scotland 10Bana   vs   Waitemata Reds 10Bana  
07/05/16 (Sat) 12:00 (HW 13th Div 1 Grading) Norwest Uruguay 13/1   def. by   East Coast Bays Daw 13/1 16 
07/05/16 (Sat) 13:00 (Girls Combined 17th Grade Premier B Group) 2     Norwest Force 17GPB   def. by   Forrest Hill Milford Ferns 17GPB 11 
07/05/16 (Sat) 14:30 (HW 14th Div 1 Grading) 3     Norwest Mexico 14/1   def. by   Greenhithe Saints 14/1
08/05/16 (Sun) 10:45 (NFF Women's 4th Division) 1     Norwest United W4   def. by   Ranui Swanson New W4 10 
14/05/16 (Sat) 10:00 (Girls 09th Div Yellow Grading)   Norwest Diamonds 9G/Y   vs   Warkworth Sapphires 9G/Y  
14/05/16 (Sat) 10:00 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Norwest Paraguay 9Cmot   vs   Waitemata Spurs 9Cmot  
14/05/16 (Sat) 10:30 (Girls 09th Div Yellow Grading)   Norwest Diamonds 9G/Y   vs   Warkworth Sapphires 9G/Y  
14/05/16 (Sat) 10:30 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Norwest Paraguay 9Cmot   vs   Waitemata Spurs 9Cmot  
14/05/16 (Sat) 11:00 (Girls Combined 13th Div 1 Grading) Norwest Utd Sapphires 13G/1   def. by   Takapuna Fury 13G/1
14/05/16 (Sat) 11:00 (SW 10th Bethells Div C Grading)   Norwest Sweden 10Cbet   vs   Waitemata Sunderland 10Cbet  
14/05/16 (Sat) 11:30 (SW 10th Bethells Div C Grading)   Norwest Sweden 10Cbet   vs   Waitemata Sunderland 10Cbet  
14/05/16 (Sat) 14:45 (HW 17th Div 1 Grading) Norwest Stenning 17/1   def. by   Te Atatu Rangers 17/1
21/05/16 (Sat) 10:00 (Girls 10th Grade Mini Ferns RE GRADED)   Norwest Jets 10G/P   vs   Oratia Rockstars 10G/P  
21/05/16 (Sat) 10:00 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Norwest Paraguay 9Cmot   vs   West Auckland Supershooters 9Cmot  
21/05/16 (Sat) 10:30 (Girls 10th Grade Mini Ferns RE GRADED)   Norwest Jets 10G/P   vs   Oratia Rockstars 10G/P  
21/05/16 (Sat) 10:30 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Norwest Paraguay 9Cmot   vs   West Auckland Supershooters 9Cmot  
21/05/16 (Sat) 11:00 (Girls 12th Div 1 Championship) 4     Norwest Firebirds G12/1   def.   East Coast Bays Clews G12/1
21/05/16 (Sat) 11:00 (SW 10th Bethells Div C Grading)   Norwest Sweden 10Cbet   vs   Waitakere Team 4 10Cbet  
21/05/16 (Sat) 11:30 (SW 10th Bethells Div C Grading)   Norwest Sweden 10Cbet   vs   Waitakere Team 4 10Cbet  
21/05/16 (Sat) 12:00 (Girls Combined 14th Div 2) 3     Norwest Hotshots 14G2/3   def.   West Auckland Sapphires 14G2/3
21/05/16 (Sat) 13:00 (HW 14th Div 1 Grading) 2     Norwest Mexico 14/1   def. by   North Shore Brazil 14/1
21/05/16 (Sat) 14:45 (HW 17th Div 1 Grading) Norwest Stenning 17/1   def.   Waitemata Gunners 17/1
22/05/16 (Sun) 10:45 (NFF Women's 4th Division) Norwest United W4   def. by   Albany United New W4
28/05/16 (Sat)
(POSTPONED)
10:00 (Girls 09th Junior Ferns RE GRADED)   Norwest Rubies 9G/G   vs   Birkenhead Blue Belles 9G/G  
28/05/16 (Sat)
(POSTPONED)
10:00 (Girls 11th Div 1 Grading)   Norwest Lightning G11/1   vs   East Coast Bays Sharman G11/1  
28/05/16 (Sat)
(POSTPONED)
10:00 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Norwest Paraguay 9Cmot   vs   Glen Eden Ateroids 9Cmot  
28/05/16 (Sat)
(POSTPONED)
10:30 (Girls 09th Junior Ferns RE GRADED)   Norwest Rubies 9G/G   vs   Birkenhead Blue Belles 9G/G  
28/05/16 (Sat)
(POSTPONED)
10:30 (SW 09th Motuihe Div Grading)   Norwest Paraguay 9Cmot   vs   Glen Eden Ateroids 9Cmot  
28/05/16 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (Girls 12th Div 2 Championship)   Norwest Chargers G12/2   vs   North Shore Miami G12/2  
28/05/16 (Sat)
(POSTPONED)
11:00 (SW 10th Anawhata Div B Grading)   Norwest Scotland 10Bana   vs   Waitakere Team 3 10Bana  
28/05/16 (Sat)
(POSTPONED)
11:30 (SW 10th Anawhata Div B Grading)   Norwest Scotland 10Bana   vs   Waitakere Team 3 10Bana  
28/05/16 (Sat) 14:45 (NFF O35s 2nd Division) 6     Norwest Utd O35/2   def.   Te Atatu Footy Fishers O35/2
29/05/16 (Sun) 13:00 (AFF/NFF Women's Championship)   Norwest Barker WCh   vs   Takapuna WCh  
04/06/16 (Sat) 10:00 (Girls 10th Grade Junior Ferns RE GRADED)   Norwest Rockets 10G/O   vs   Greenhithe Devils 10G/P  
04/06/16 (Sat) 10:00 (Girls 11th Div 1 Grading)   Norwest Hurricanes G11/1   vs   West Auckland Tiger Striker G11/1  
04/06/16 (Sat) 10:30 (Girls 10th Grade Junior Ferns RE GRADED)   Norwest Rockets 10G/O   vs   Greenhithe Devils 10G/P  
04/06/16 (Sat) 11:00 (Girls 12th Div 2 Championship)   Norwest Stormers G12/2   vs   Norwest Chargers G12/2  
04/06/16 (Sat) 11:00 (SW 10th Bethells Div C Grading)   Norwest Sweden 10Cbet   vs   Oratia Tottenham 10Cbet  
04/06/16 (Sat) 11:30 (SW 10th Bethells Div C Grading)   Norwest Sweden 10Cbet   vs   Oratia Tottenham 10Cbet  
04/06/16 (Sat) 14:45 (HW 17th Div 1 Grading)   Norwest Stenning 17/1   vs   North Shore Belarus 17/1  
11/06/16 (Sat) 10:00 (Girls 09th Mini Ferns RE GRADED)   Norwest Diamonds 9G/Y   vs   Warkworth Sapphires 9G/Y  
11/06/16 (Sat) 10:00 (Girls 10th Grade Mini Ferns RE GRADED)   Norwest Jets 10G/P   vs   Forrest Hill Wilkies 10G/O  
11/06/16 (Sat) 10:00 (Girls 11th Div 1 Grading)   Norwest Lightning G11/1   vs   Norwest Hurricanes G11/1  
11/06/16 (Sat) 10:30 (Girls 09th Mini Ferns RE GRADED)   Norwest Diamonds 9G/Y   vs   Warkworth Sapphires 9G/Y  
11/06/16 (Sat) 10:30 (Girls 10th Grade Mini Ferns RE GRADED)   Norwest Jets 10G/P   vs   Forrest Hill Wilkies 10G/O  
18/06/16 (Sat) 10:00 (Girls 09th Junior Ferns RE GRADED)   Norwest Rubies 9G/G   vs   Oratia All Stars  
18/06/16 (Sat) 10:00 (Girls 10th Grade Mini Ferns RE GRADED)   Norwest Jets 10G/P   vs   North Shore Houston 10G/P  
18/06/16 (Sat) 10:00 (Girls 11th Div 1 Grading)   Norwest Hurricanes G11/1   vs   North Shore Kansas G11/1  
18/06/16 (Sat) 10:30 (Girls 09th Junior Ferns RE GRADED)   Norwest Rubies 9G/G   vs   Oratia All Stars  
18/06/16 (Sat) 10:30 (Girls 10th Grade Mini Ferns RE GRADED)   Norwest Jets 10G/P   vs   North Shore Houston 10G/P  
18/06/16 (Sat) 11:00 (Girls 12th Div 1 Championship)   Norwest Firebirds G12/1   vs   Hibiscus Coast Cyra G12/1  
19/06/16 (Sun) 10:45 (NFF Women's 4th Division)   Norwest United W4   vs   Oratia Divas W4  
25/06/16 (Sat) 10:00 (Girls 09th Mini Ferns RE GRADED)   Norwest Diamonds 9G/Y   vs   North Shore New York 9G/Y  
25/06/16 (Sat) 10:00 (Girls 10th Grade Junior Ferns RE GRADED)   Norwest Rockets 10G/O   vs   East Coast Bays Herbst 10G/O  
25/06/16 (Sat) 10:30 (Girls 09th Mini Ferns RE GRADED)   Norwest Diamonds 9G/Y   vs   North Shore New York 9G/Y  
25/06/16 (Sat) 10:30 (Girls 10th Grade Junior Ferns RE GRADED)   Norwest Rockets 10G/O   vs   East Coast Bays Herbst 10G/O  
25/06/16 (Sat) 11:00 (Girls 12th Div 2 Championship)   Norwest Stormers G12/2   vs   Hibiscus Coast Comets G12/2  
25/06/16 (Sat) 11:00 (Girls 12th Div 2 Championship)   Norwest Chargers G12/2   vs   Birkenhead Boltz G12/2  
25/06/16 (Sat) 14:45 (NFF O35s 2nd Division)   Norwest Utd O35/2   vs   Birkenhead Cavheads O35/2  
02/07/16 (Sat) 10:00 (Girls 10th Grade Junior Ferns RE GRADED)   Norwest Rockets 10G/O   vs   Hibiscus Coast Hassett 10G/P  
02/07/16 (Sat) 10:30 (Girls 10th Grade Junior Ferns RE GRADED)   Norwest Rockets 10G/O   vs   Hibiscus Coast Hassett 10G/P  
02/07/16 (Sat) 11:00 (Girls 12th Div 1 Championship)   Norwest Firebirds G12/1   vs   Oratia Whippets G12/1  
02/07/16 (Sat) 11:00 (Girls 12th Div 2 Championship)   Norwest Stormers G12/2   vs   North Shore Chicago G12/2  
03/07/16 (Sun) 10:45 (NFF Women's 4th Division)   Norwest United W4   vs   Glen Eden Social W4  
09/07/16 (Sat) 10:00 (Girls 09th Junior Ferns RE GRADED)   Norwest Rubies 9G/G   vs   Oratia Sisters 9G/G  
09/07/16 (Sat) 10:00 (Girls 09th Mini Ferns RE GRADED)   Norwest Diamonds 9G/Y   vs   Forrest Hill Stars 9G/G  
09/07/16 (Sat) 10:00 (Girls 10th Grade Mini Ferns RE GRADED)   Norwest Jets 10G/P   vs   North Shore Seattle 10G/O  
09/07/16 (Sat) 10:30 (Girls 09th Junior Ferns RE GRADED)   Norwest Rubies 9G/G   vs   Oratia Sisters 9G/G  
09/07/16 (Sat) 10:30 (Girls 09th Mini Ferns RE GRADED)   Norwest Diamonds 9G/Y   vs   Forrest Hill Stars 9G/G  
09/07/16 (Sat) 10:30 (Girls 10th Grade Mini Ferns RE GRADED)   Norwest Jets 10G/P   vs   North Shore Seattle 10G/O  
09/07/16 (Sat) 11:00 (Girls 12th Div 2 Championship)   Norwest Chargers G12/2   vs   Norwest Stormers G12/2  
09/07/16 (Sat) 14:45 (NFF O35s 2nd Division)   Norwest Utd O35/2   vs   Warkworth O35/2  
16/07/16 (Sat) 14:45 (NFF O35s 2nd Division)   Norwest Utd O35/2   vs   West Auckland Old Gnus O35/2  
17/07/16 (Sun) 10:45 (NFF Women's 4th Division)   Norwest United W4   vs   West Auckland Wookettes W4  
23/07/16 (Sat) 10:00 (Girls 09th Junior Ferns RE GRADED)   Norwest Rubies 9G/G   vs   Birkenhead Blue Buttons 9G/Y  
23/07/16 (Sat) 10:00 (Girls 10th Grade Junior Ferns RE GRADED)   Norwest Rockets 10G/O   vs   Hibiscus Coast Percival 10G/O  
23/07/16 (Sat) 10:30 (Girls 09th Junior Ferns RE GRADED)   Norwest Rubies 9G/G   vs   Birkenhead Blue Buttons 9G/Y  
23/07/16 (Sat) 10:30 (Girls 10th Grade Junior Ferns RE GRADED)   Norwest Rockets 10G/O   vs   Hibiscus Coast Percival 10G/O  
23/07/16 (Sat) 11:00 (Girls 12th Div 2 Championship)   Norwest Stormers G12/2   vs   Birkenhead Boltz G12/2  
30/07/16 (Sat) 10:00 (Girls 09th Mini Ferns RE GRADED)   Norwest Diamonds 9G/Y   vs   Warkworth Diamonds 9G/G  
30/07/16 (Sat) 10:30 (Girls 09th Mini Ferns RE GRADED)   Norwest Diamonds 9G/Y   vs   Warkworth Diamonds 9G/G  
06/08/16 (Sat) 10:00 (Girls 09th Junior Ferns RE GRADED)   Norwest Rubies 9G/G   vs   Hibiscus Coast Hearn 9G/Y  
06/08/16 (Sat) 10:30 (Girls 09th Junior Ferns RE GRADED)   Norwest Rubies 9G/G   vs   Hibiscus Coast Hearn 9G/Y