Terry Reserve 1

Venue Address:
Hughes Dr, Albion Park
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
23/04/16 (Sat) 11:00 (FSC Under 18 Division 1) 2     Albion Park White Eagles 18-1   def.   Wests Illawarra 18-1
23/04/16 (Sat) 13:00 (Illawarra Mercury Premier Youth League) Albion Park White Eagles   def. by   Kemblawarra Fury
23/04/16 (Sat) 15:00 (Illawarra Mercury Premier League) 3     Albion Park White Eagles   def. by   Kemblawarra Fury
24/04/16 (Sun) 08:30 (WIN Network 15 Division 2) 3     Albion Park 15-2   def.   Warilla 15-2
24/04/16 (Sun) 10:00 (WIN Network 16 Girls Division 1) 1     Albion Park 16G-2   def. by   Bulli 16G-1 11 
24/04/16 (Sun) 10:00 (WIN Network 16 Girls Division 2) 1     Albion Park 16G-2   def. by   Bulli 16G-1 11 
30/04/16 (Sat) 08:30 (WIN Network 14 Division 4) 1     Albion Park 14-4   def. by   Lakeside 14-4
30/04/16 (Sat) 09:45 (WIN Network 13 Division 3) 10     Albion Park 13-3   def.   Balgownie 13-3
30/04/16 (Sat) 11:00 (WIN Network 14 Division 2) 5     Albion Park 14-2   def.   South Coast United 14-2
07/05/16 (Sat) 08:30 (WIN Network 13 Division 5) 4     Albion Park 13-5   def.   Bulli 13-5
07/05/16 (Sat) 09:45 (WIN Network 13 Division 3) 2     Albion Park 13-3   def. by   Lake Heights 13-3
08/05/16 (Sun) 08:30 (WIN Network 15 Girls Division 1) Albion Park 15G-1   def. by   Woonona 15G-1 Blue
08/05/16 (Sun) 10:00 (WIN Network 18 Girls Division 1) 6     Albion Park 18G-1   def.   Thirroul 18G-1
14/05/16 (Sat) 08:30 (WIN Network 13 Division 5) 2     Albion Park 13-5   def.   Dapto 13-5
14/05/16 (Sat) 11:00 (FSC Under 18 Division 1) 4     Albion Park White Eagles 18-1   vs   Helensburgh Thistle 18-1
14/05/16 (Sat) 13:00 (Illawarra Mercury Premier Youth League) 10     Albion Park White Eagles   def.   Shell Cove FC
14/05/16 (Sat) 15:00 (Illawarra Mercury Premier League) 5     Albion Park White Eagles   def.   Shell Cove FC
15/05/16 (Sun) 08:30 (WIN Network 16 Division 2) 5     Albion Park 16-2   def.   Port Kembla 16-2
15/05/16 (Sun) 10:00 (The Builders Club Womens Division 3) Albion Park W3   def. by   University W3
15/05/16 (Sun) 12:00 (The Builders Club Womens Division 2) 1     Albion Park W2   def. by   Kiama Quarriers W2
15/05/16 (Sun) 14:00 (The Builders Club Womens Division 1) 9     Albion Park W1   def.   Helensburgh W1
18/05/16 (Wed) 20:00 (The Builders Club Womens Division 1) 2     Albion Park W1   def.   Tarrawanna W1
21/05/16 (Sat) 09:35 (WIN Network 13 Division 5) 2     Albion Park 13-5   vs   Helensburgh 13-5
22/05/16 (Sun) 08:30 (WIN Network 15 Girls Division 1) Albion Park 15G-1   def. by   Port Kembla 15G-1 10 
22/05/16 (Sun) 10:00 (WIN Network 18 Girls Division 1) 18     Albion Park 18G-1   def.   Figtree 18G-1
22/05/16 (Sun) 12:00 (The Builders Club Womens Division 2) 3     Albion Park W2   def.   Bulli W2
28/05/16 (Sat) 08:30 (WIN Network 12 Division 1) 4     Albion Park 12-1   def.   Wollongong 12-1
28/05/16 (Sat) 09:45 (WIN Network 13 Division 5) Albion Park 13-5   def. by   Figtree 13-5
28/05/16 (Sat) 11:00 (WIN Network 12 Division 4) Albion Park 12-4 White   def. by   Woonona 12-4
29/05/16 (Sun) 08:30 (WIN Network 16 Girls Division 2) Albion Park 16G-2   def. by   Berkeley 16G-2
29/05/16 (Sun) 10:00 (WIN Network 16 Division 2) 2     Albion Park 16-2   def. by   Thirroul 16-2
29/05/16 (Sun) 12:00 (The Builders Club Womens Division 3) 4     Albion Park W3   def.   Thirroul W3
08/06/16 (Wed) 18:30 (WIN Network 18 Girls Division 1) 16     Albion Park 18G-1   def.   Coledale 18G-1
08/06/16 (Wed) 20:00 (The Builders Club Womens Division 1) 3     Albion Park W1   def.   Woonona W1
11/06/16 (Sat) 08:30 (WIN Network 14 Division 4) 4     Albion Park 14-4   def.   Oak Flats 14-4
11/06/16 (Sat) 09:45 (WIN Network 13 Division 3) 5     Albion Park 13-3   def.   Wollongong 13-3
11/06/16 (Sat) 11:00 (WIN Network 18 Girls Division 1) 7     Albion Park 18G-1   def.   Shellharbour 18G-1 White
12/06/16 (Sun) 08:30 (WIN Network 16 Girls Division 2) 1     Albion Park 16G-2   def. by   Balgownie 16G-2 11 
12/06/16 (Sun) 10:00 (WIN Network 15 Girls Division 1) Albion Park 15G-1   def. by   Bulli 15G-1
13/06/16 (Mon) 08:30 (WIN Network 14 Division 4) 1     Albion Park 14-4   def. by   Figtree 14-4
13/06/16 (Mon) 09:45 (WIN Network 15 Girls Division 1) Albion Park 15G-1   def. by   Dapto 15G-1
15/06/16 (Wed) 18:00 (MCR Youth Cup) 2     Wests Illawarra   def.   Kemblawarra Fury
15/06/16 (Wed) 20:00 (MCR Bert Bampton Cup) 3     Albion Park White Eagles   def.   Kemblawarra Fury
18/06/16 (Sat) 08:30 (WIN Network 14 Division 2) 3     Albion Park 14-2   def.   Thirroul 14-2
18/06/16 (Sat) 09:45 (WIN Network 13 Division 3) 5     Albion Park 13-3   def.   South Coast United 13-3
18/06/16 (Sat) 11:00 (WIN Network 15 Division 2) 2     Albion Park 15-2   def.   Shellharbour 15-2
19/06/16 (Sun) 08:30 (WIN Network 15 Shelia Morris Cup) 1     Albion Park 15-2   def. by   Woonona 15-1
19/06/16 (Sun) 11:00 (FSC Under 18 Division 1) Albion Park White Eagles 18-1   def. by   Bulli 18-1
19/06/16 (Sun) 13:00 (Illawarra Mercury Premier Youth League) Albion Park White Eagles   def. by   Bulli
19/06/16 (Sun) 15:00 (Illawarra Mercury Premier League) 3     Albion Park White Eagles   def.   Bulli
24/06/16 (Fri) 18:30 (The Builders Club Womens Division 1) 1     Wollongong Olympic W1   vs   Albion Park W1
25/06/16 (Sat) 08:30 (WIN Network 14 Division 2) 2     Albion Park 14-2   vs   Kiama 14-2
25/06/16 (Sat) 09:45 (WIN Network 13 Division 5) Albion Park 13-5   def. by   Oak Flats 13-5
25/06/16 (Sat) 11:00 (FSC Under 18 Division 1) 2     Albion Park White Eagles 18-1   def.   Cringila Lions 18-1
25/06/16 (Sat) 13:00 (Illawarra Mercury Premier Youth League) 2     Albion Park White Eagles   def. by   Cringila Lions
25/06/16 (Sat) 15:00 (Illawarra Mercury Premier League) 6     Albion Park White Eagles   def.   Cringila Lions
26/06/16 (Sun) 09:00 (WIN Network 18 Girls Division 1) 3     Albion Park 18G-1   def.   Unanderra 18G-1
26/06/16 (Sun) 11:00 (The Builders Club Womens Division 2) Albion Park W2   vs   Wests Illawarra W2
26/06/16 (Sun) 13:00 (The Builders Club Womens Division 1) 11     Albion Park W1   def.   Thirroul W1
02/07/16 (Sat) 09:00 (WIN Network 15 Shelia Morris Cup) 2     Lake Heights 15-1   def.   Woonona 15-1
02/07/16 (Sat) 11:00 (FSC Under 18 Division 1) Albion Park White Eagles 18-1   def. by   Woonona 18-1
02/07/16 (Sat) 13:00 (Illawarra Mercury Premier Youth League) Albion Park White Eagles   def. by   Woonona FC
02/07/16 (Sat) 15:00 (Illawarra Mercury Premier League) 2     Albion Park White Eagles   def.   Woonona FC
03/07/16 (Sun) 08:30 (WIN Network 15 Girls Florence Stephenson Cup) 3     Shellharbour 15G-1   def.   Woonona 15G-1 Red
03/07/16 (Sun) 10:30 (WIN Network 17 Jim Nolan Cup) 1     Thirroul 17-1   def. by   Coledale 17-1
03/07/16 (Sun) 12:30 (WIN Network 16 Robert Brown Cup) Thirroul 16-1   def. by   Shellharbour 16-1
03/07/16 (Sun) 14:15 (WIN Network 13 Bob Maughan Cup) Shellharbour 13-1   def. by   Wollongong 13-1
16/07/16 (Sat) 08:30 (WIN Network 12 Division 4) 8     Albion Park 12-4 Green   def.   Shellharbour 12-4
16/07/16 (Sat) 09:35 (WIN Network 15 Division 2) 4     Albion Park 15-2   def.   Russell Vale 15-2
16/07/16 (Sat) 11:00 (FSC Under 18 Division 1) Albion Park White Eagles 18-1   def. by   Tarrawanna Blueys 18-1
16/07/16 (Sat) 13:00 (Illawarra Mercury Premier Youth League) 3     Albion Park White Eagles   def.   Tarrawanna Blueys
16/07/16 (Sat) 15:00 (Illawarra Mercury Premier League) 2     Albion Park White Eagles   def.   Tarrawanna Blueys
17/07/16 (Sun) 08:30 (WIN Network 14 Division 2) 3     Albion Park 14-2   def.   Balgownie 14-2
17/07/16 (Sun) 10:00 (WIN Network 16 Division 2) 4     Albion Park 16-2   def.   Figtree 16-2
23/07/16 (Sat) 11:00 (FSC Under 18 Division 1) Albion Park White Eagles 18-1   vs   Kemblawarra Fury 18-1
23/07/16 (Sat) 13:00 (Illawarra Mercury Premier Youth League) Albion Park White Eagles   def. by   Wollongong Olympic
23/07/16 (Sat) 15:00 (Illawarra Mercury Premier League) 2     Albion Park White Eagles   def.   Wollongong Olympic
24/07/16 (Sun) 09:00 (WIN Network 18 Girls Division 1) 2     Albion Park 18G-1   def.   Balgownie 18G-1 Black
24/07/16 (Sun) 11:00 (The Builders Club Womens Division 2) 1     Albion Park W2   vs   Oak Flats Falcons W2
24/07/16 (Sun) 13:00 (The Builders Club Womens Division 1) 9     Albion Park W1   def.   Helensburgh W1
30/07/16 (Sat) 08:30 (WIN Network 14 Division 2)   Albion Park 14-2   vs   Thirroul 14-2  
30/07/16 (Sat) 09:45 (WIN Network 14 Division 4)   Albion Park 14-4   vs   Coledale 14-4  
31/07/16 (Sun) 09:00 (WIN Network 15 Division 3)   Albion Park 15-3   vs   Woonona 15-3  
31/07/16 (Sun) 11:00 (The Builders Club Womens Division 3)   Albion Park W3   vs   Dandaloo W3  
03/08/16 (Wed)
(Round 16 catch up)
19:00 (The Builders Club Womens Division 1)   Albion Park W1   vs   Wollongong Olympic W1  
06/08/16 (Sat) 08:30 (WIN Network 13 Division 3)   Albion Park 13-3   vs   Shellharbour 13-3  
06/08/16 (Sat) 09:45 (WIN Network 12 Division 4)   Albion Park 12-4 White   vs   Dapto 12-4  
06/08/16 (Sat) 11:00 (WIN Network 12 Division 4)   Albion Park 12-4 Green   vs   Unanderra 12-4  
07/08/16 (Sun) 08:30 (WIN Network 16 Division 2)   Albion Park 16-2   vs   Balgownie 16-2  
07/08/16 (Sun) 10:00 (WIN Network 15 Girls Division 1)   Albion Park 15G-1   vs   Woonona 15G-1 Red  
07/08/16 (Sun) 12:00 (The Builders Club Womens Division 2)   Albion Park W2   vs   Thirroul 21 W2  
13/08/16 (Sat) 08:30 (WIN Network 13 Division 5)   Albion Park 13-5   vs   Lake Heights 13-5  
13/08/16 (Sat) 09:45 (WIN Network 14 Division 2)   Albion Park 14-2   vs   Coledale 14-2  
13/08/16 (Sat) 13:00 (Illawarra Mercury Premier Youth League)   Albion Park White Eagles   vs   Picton Rangers  
13/08/16 (Sat) 15:00 (FSC Under 18 Division 1)   Albion Park White Eagles 18-1   vs   Wollongong Olympic 18-1  
14/08/16 (Sun) 08:30 (WIN Network 16 Division 2)   Albion Park 16-2   vs   Shellharbour 16-2  
14/08/16 (Sun) 10:00 (The Builders Club Womens Division 3)   Albion Park W3   vs   Bulli W3  
14/08/16 (Sun) 12:00 (The Builders Club Womens Division 2)   Albion Park W2   vs   Coledale W2  
14/08/16 (Sun) 14:00 (The Builders Club Womens Division 1)   Albion Park W1   vs   Balgownie W1  
20/08/16 (Sat) 08:30 (WIN Network 14 Division 2)   Albion Park 14-2   vs   Balgownie 14-2  
20/08/16 (Sat) 09:45 (WIN Network 14 Division 4)   Albion Park 14-4   vs   Woonona 14-4  
20/08/16 (Sat) 11:00 (FSC Under 18 Division 1)   Albion Park White Eagles 18-1   vs   South Coast United 18-1  
20/08/16 (Sat) 13:00 (Illawarra Mercury Premier Youth League)   Albion Park White Eagles   vs   South Coast United  
20/08/16 (Sat) 15:00 (Illawarra Mercury Premier League)   Albion Park White Eagles   vs   South Coast United  
21/08/16 (Sun) 08:30 (WIN Network 12 Girls Division 1)   Albion Park 12G-1   vs   Shellharbour 12G-1  
21/08/16 (Sun) 09:45 (WIN Network 16 Girls Division 2)   Albion Park 16G-2   vs   Bulli 16G-2  
28/08/16 (Sun) 10:30 (FSC Under 18 Division 1)   Albion Park White Eagles 18-1   vs   Wollongong United 18-1  
28/08/16 (Sun) 12:30 (Illawarra Mercury Premier Youth League)   Albion Park White Eagles   vs   Wollongong United  
28/08/16 (Sun) 14:30 (Illawarra Mercury Premier League)   Albion Park White Eagles   vs   Wollongong United