Ashfield Boys High School

Venue Address:
115 Liverpool Rd
Ashfield
2131
Phone:
0417215764
View Venue in Google Maps

Season Fixture for Venue

DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
19/08/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 14     Mean Machine   def.   Kick Her In The Balls
19/08/13 (Mon) 20:35 (All Age Mixed) 11     Bench Stretchers   def.   The Potlucks
19/08/13 (Mon)
(Forfeit)
21:10 (All Age Mixed) Cougars   def. by   Happy Monday
19/08/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 1     M & M's   def. by   "The Stepdads"
19/08/13 (Mon) 22:20 (All Age Mixed) 3     In Your Face   def. by   PowerPuff Peeps
20/08/13 (Tue) 19:00 (All Age Men's) 3     Oizgetaroundhim   def. by   Team Gewd
20/08/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) 3     "Planeteers"   def. by   Inner-West All Stars
20/08/13 (Tue) 21:40 (All Age Men's) 17     Chelick United   def.   Pin Pals
20/08/13 (Tue)
(Re-Scheduled)
21:50 (All Age Men's) 6     Time Futbol Chutar!   def.   WTC FC
21/08/13 (Wed) 18:30 (All Age - Men's) 3     Swedish Dive   def. by   Spandau Ballet
21/08/13 (Wed) 19:10 (All Age - Men's) 10     Bad Boy's   def.   The Black Mamba's
21/08/13 (Wed) 19:50 (All Age - Men's) 5     Happy Endings   def.   Wii Unfit
21/08/13 (Wed) 20:30 (All Age - Men's) 5     Diebold FC   def.   Lewo FC
21/08/13 (Wed) 21:10 (All Age - Men's) 3     Because We Can   def.   FSC United
21/08/13 (Wed) 21:50 (All Age - Men's) 10     Bench Stretchers   def.   Eurotrash
22/08/13 (Thu)
(Re -Scheduled)
16:30 (Under 11/12's Girl's) The Foxes   vs   "Vixens"
22/08/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) 4     "Strikers"   def.   "Vamos"
22/08/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) 2     Balmain Colts   vs   Bench Warmers
22/08/13 (Thu) 18:00 (Under 11/12's Girl's) 1     Wild Cats   def. by   The Immortals
22/08/13 (Thu) 18:30 (Under 14/15's Boy's) 5     Thirsty Camels   def.   The Thunderbolts
22/08/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) 3     Predators   def.   Beast FC
26/08/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 10     PowerPuff Peeps   def.   The Potlucks
26/08/13 (Mon) 20:35 (All Age Mixed) 6     In Your Face   def.   Happy Monday
26/08/13 (Mon) 21:10 (All Age Mixed) 4     M & M's   def.   Kick Her In The Balls
26/08/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 1     Cougars   def. by   Mean Machine
26/08/13 (Mon) 22:20 (All Age Mixed) 2     Bench Stretchers   vs   "The Stepdads"
27/08/13 (Tue) 19:00 (All Age Men's) 3     Team Gewd   def. by   Time Futbol Chutar!
27/08/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) 8     Chelick United   def.   Oizgetaroundhim
27/08/13 (Tue) 20:20 (All Age Men's) 2     Inner West   def. by   "Planeteers"
27/08/13 (Tue) 21:00 (All Age Men's) 2     FC Moretti   def. by   Inner-West All Stars
28/08/13 (Wed) 18:30 (All Age - Men's) 7     Bad Boy's   def.   Wii Unfit
28/08/13 (Wed) 19:10 (All Age - Men's) 6     The Black Mamba's   def.   Spandau Ballet
28/08/13 (Wed) 19:50 (All Age - Men's) 4     Happy Endings   def.   Lewo FC
28/08/13 (Wed) 20:30 (All Age - Men's) 3     Swedish Dive   def. by   FSC United
28/08/13 (Wed) 21:10 (All Age - Men's) 10     Diebold FC   def.   Eurotrash
28/08/13 (Wed) 21:50 (All Age - Men's) 1     Because We Can   def. by   Bench Stretchers
29/08/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) 2     Wild Cats   def.   "Vamos"
29/08/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) 3     "Vixens"   vs   "Strikers"
29/08/13 (Thu) 18:00 (Under 11/12's Girl's) 5     The Foxes   def.   Balmain Colts
29/08/13 (Thu) 18:30 (Under 14/15's Boy's) 1     Thirsty Camels   def. by   Beast FC
29/08/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) 9     Da Boizz   def.   M & M's
29/08/13 (Thu) 19:30 (Under 14/15's Boy's) 1     The Thunderbolts   vs   The Spartans
29/08/13 (Thu) 20:00 (Under 14/15's Boy's) 4     Ps5's   vs   Predators
29/08/13 (Thu)
(Re-scheduled)
20:30 (Under 14/15's Boy's) 11     Da Boizz   def.   The Spartans
29/08/13 (Thu)
(Re-Scheduled)
20:30 (Youth Boy's) 1     "Saints"   def. by   Heskey FC
29/08/13 (Thu) 21:10 (Youth Boy's) 5     Red Stars   vs   FC United of Leichhardt
29/08/13 (Thu)
(Forfeit)
21:50 (Youth Boy's) "Foot Longs"   def. by   The "Wanderers"
31/08/13 (Sat) 10:30 (Under 8's) "Cooks River Warriors"   def. by   Apia Tigers
31/08/13 (Sat) 11:00 (Under 8's) "The Footballers"   def. by   Belmore Eagles
31/08/13 (Sat) 11:30 (Under 8's) 3     "Falcons"   def. by   Tigers
31/08/13 (Sat) 12:00 (Under 9's) 5     Belmore Eagles   def.   Red Dragons
31/08/13 (Sat) 12:30 (Under 9's) 4     Wolverines   def.   Gol FC
31/08/13 (Sat) 13:00 (Under 9's) 1     Strathfield Strikers   vs   Stingrays
31/08/13 (Sat) 13:30 (Under 9's) 5     Tigers   def.   The Dynamites
31/08/13 (Sat) 14:00 (Under 9's) 1     "Trinity Strikers"   def. by   Abbotsford All Stars
02/09/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 9     The Potlucks   def.   Happy Monday
02/09/13 (Mon) 20:35 (All Age Mixed) 3     PowerPuff Peeps   def. by   "The Stepdads"
02/09/13 (Mon) 21:10 (All Age Mixed) 5     In Your Face   def.   Mean Machine
02/09/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 5     Cougars   def.   Kick Her In The Balls
02/09/13 (Mon) 22:20 (All Age Mixed) 9     Bench Stretchers   def.   M & M's
03/09/13 (Tue) 19:00 (All Age Men's) 5     Time Futbol Chutar!   def.   Inner West
03/09/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) 7     Inner-West All Stars   def.   Chelick United
03/09/13 (Tue) 20:20 (All Age Men's) 13     "Planeteers"   def.   Team Gewd
03/09/13 (Tue) 21:00 (All Age Men's) 4     FC Moretti   def.   Oizgetaroundhim
03/09/13 (Tue) 21:40 (All Age Men's) Pin Pals   def. by   WTC FC
04/09/13 (Wed) 18:30 (All Age - Men's) 10     Bad Boy's   def.   Spandau Ballet
04/09/13 (Wed) 19:10 (All Age - Men's) 3     Wii Unfit   def. by   Lewo FC
04/09/13 (Wed) 19:50 (All Age - Men's) The Black Mamba's   def. by   FSC United 14 
04/09/13 (Wed) 20:30 (All Age - Men's) 5     Swedish Dive   def.   Bench Stretchers
04/09/13 (Wed) 21:10 (All Age - Men's) 6     Happy Endings   def.   Eurotrash
04/09/13 (Wed) 21:50 (All Age - Men's) 4     Diebold FC   def.   Because We Can
05/09/13 (Thu) 16:30 (Under 11/12's Girl's) 2     The Foxes   def. by   "Strikers"
05/09/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) "Vamos"   def. by   The Immortals
05/09/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) 2     Balmain Colts   def.   Wild Cats
05/09/13 (Thu) 18:00 (Under 11/12's Girl's) 7     "Vixens"   def.   Bench Warmers
05/09/13 (Thu) 18:30 (Under 14/15's Boy's) 2     The Spartans   def. by   Thirsty Camels
05/09/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) 7     Ps5's   def.   The Thunderbolts
05/09/13 (Thu) 19:30 (Under 14/15's Boy's) 1     M & M's   def. by   Predators 13 
05/09/13 (Thu) 20:00 (Under 14/15's Boy's) Beast FC   def. by   Da Boizz
05/09/13 (Thu) 20:30 (Youth Boy's) 5     FC United of Leichhardt   vs   Heskey FC
05/09/13 (Thu) 21:10 (Youth Boy's) 1     Red Stars   def. by   The "Wanderers"
05/09/13 (Thu) 21:50 (Youth Boy's) 5     "Foot Longs"   vs   "Saints"
07/09/13 (Sat) 10:30 (Under 8's) 4     Apia Tigers   def.   Tigers
07/09/13 (Sat) 11:00 (Under 8's) 3     "Cooks River Warriors"   def.   Belmore Eagles
07/09/13 (Sat) 11:30 (Under 8's) 2     "The Footballers"   def. by   "Falcons"
07/09/13 (Sat) 12:00 (Under 9's) 2     Gol FC   def. by   Tigers
07/09/13 (Sat) 12:30 (Under 9's) 2     The Dynamites   def. by   Strathfield Strikers
07/09/13 (Sat) 13:00 (Under 9's) 2     Stingrays   def. by   Belmore Eagles
07/09/13 (Sat) 13:30 (Under 9's) 1     Red Dragons   def. by   "Trinity Strikers"
07/09/13 (Sat) 14:00 (Under 9's) 1     Abbotsford All Stars   def. by   Wolverines
09/09/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 1     Happy Monday   def. by   "The Stepdads"
09/09/13 (Mon) 20:35 (All Age Mixed) 2     The Potlucks   def. by   Mean Machine
09/09/13 (Mon) 21:10 (All Age Mixed) 5     Bench Stretchers   def.   Kick Her In The Balls
09/09/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 11     PowerPuff Peeps   def.   M & M's
09/09/13 (Mon)
(Forfeit)
22:20 (All Age Mixed) 6     In Your Face   def.   Cougars
10/09/13 (Tue) 19:00 (All Age Men's) 3     FC Moretti   def. by   Time Futbol Chutar!
10/09/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) 3     Oizgetaroundhim   def. by   Inner West
10/09/13 (Tue) 20:20 (All Age Men's) 2     Team Gewd   def. by   Chelick United 11 
10/09/13 (Tue)
(Forfeit)
21:00 (All Age Men's) WTC FC   def. by   Inner-West All Stars
10/09/13 (Tue) 21:40 (All Age Men's) 2     Pin Pals   def. by   "Planeteers" 12 
11/09/13 (Wed) 18:30 (All Age - Men's) 4     Spandau Ballet   vs   FSC United
11/09/13 (Wed) 19:10 (All Age - Men's) 5     Wii Unfit   vs   Eurotrash
11/09/13 (Wed) 19:50 (All Age - Men's) The Black Mamba's   def. by   Bench Stretchers
11/09/13 (Wed) 20:30 (All Age - Men's) 6     Bad Boy's   def. by   Lewo FC 12 
11/09/13 (Wed) 21:10 (All Age - Men's) 3     Happy Endings   def. by   Because We Can
11/09/13 (Wed)
(Forfeit)
21:50 (All Age - Men's) Swedish Dive   def. by   Diebold FC
12/09/13 (Thu)
(Forfeit)
(Under 14/15's Boy's) Beast FC   def. by   The Thunderbolts
12/09/13 (Thu) 16:30 (Under 11/12's Girl's) 2     "Strikers"   def. by   The Immortals
12/09/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) 4     "Vixens"   def.   Wild Cats
12/09/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) 2     The Foxes   def.   Bench Warmers
12/09/13 (Thu) 18:00 (Under 11/12's Girl's) 8     Balmain Colts   def.   "Vamos"
12/09/13 (Thu)
(Re-Scheduled)
18:30 (Under 14/15's Boy's) M & M's   def. by   Ps5's 10 
12/09/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) 6     Predators   def.   Da Boizz
12/09/13 (Thu) 19:30 (Under 14/15's Boy's) 1     The Spartans   def. by   Ps5's 11 
12/09/13 (Thu) 20:00 (Under 14/15's Boy's) 1     M & M's   def. by   Thirsty Camels
12/09/13 (Thu) 20:30 (Youth Boy's) 12     The "Wanderers"   def.   "Saints"
12/09/13 (Thu) 21:10 (Youth Boy's) 4     FC United of Leichhardt   def.   "Foot Longs"
12/09/13 (Thu) 21:50 (Youth Boy's) 7     Red Stars   def.   Heskey FC
14/09/13 (Sat) 11:00 (Under 8's) 10     Apia Tigers   def.   "The Footballers"
14/09/13 (Sat) 11:30 (Under 8's) 2     "Cooks River Warriors"   def. by   Tigers
14/09/13 (Sat) 12:00 (Under 8's) Belmore Eagles   def. by   "Falcons"
14/09/13 (Sat) 12:30 (Under 9's) 1     Tigers   def. by   Wolverines 11 
14/09/13 (Sat) 13:00 (Under 9's) 2     Abbotsford All Stars   def. by   Red Dragons
14/09/13 (Sat) 13:30 (Under 9's) 7     Belmore Eagles   def.   The Dynamites
14/09/13 (Sat) 14:00 (Under 9's) 4     Strathfield Strikers   vs   Gol FC
14/09/13 (Sat) 14:30 (Under 9's) 1     "Trinity Strikers"   def. by   Stingrays
16/09/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 3     "The Stepdads"   def.   Mean Machine
16/09/13 (Mon) 20:35 (All Age Mixed) 5     In Your Face   def.   Kick Her In The Balls
16/09/13 (Mon) 21:10 (All Age Mixed) 5     Happy Monday   def.   M & M's
16/09/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 4     The Potlucks   def.   Cougars
16/09/13 (Mon) 22:20 (All Age Mixed) 2     PowerPuff Peeps   def. by   Bench Stretchers
17/09/13 (Tue) 19:00 (All Age Men's) 6     WTC FC   vs   Inner West
17/09/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) 22     Inner-West All Stars   def.   Pin Pals
17/09/13 (Tue) 20:20 (All Age Men's) 3     Time Futbol Chutar!   def. by   Chelick United
17/09/13 (Tue) 21:00 (All Age Men's) Oizgetaroundhim   def. by   "Planeteers"
17/09/13 (Tue) 21:40 (All Age Men's) 14     FC Moretti   def.   Team Gewd
18/09/13 (Wed) 18:30 (All Age - Men's) 3     Lewo FC   def.   Eurotrash
18/09/13 (Wed) 19:10 (All Age - Men's) Spandau Ballet   def. by   Bench Stretchers
18/09/13 (Wed) 19:50 (All Age - Men's) 6     Wii Unfit   def. by   Because We Can
18/09/13 (Wed) 20:30 (All Age - Men's) 1     The Black Mamba's   def. by   Diebold FC
18/09/13 (Wed) 21:10 (All Age - Men's) 7     Bad Boy's   def. by   FSC United 10 
18/09/13 (Wed) 21:50 (All Age - Men's) 5     Happy Endings   def.   Swedish Dive
19/09/13 (Thu) 16:30 (Under 11/12's Girl's) 1     Balmain Colts   def. by   The Immortals
19/09/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) The Foxes   def. by   Wild Cats
19/09/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) 2     "Vixens"   vs   "Vamos"
19/09/13 (Thu) 18:00 (Under 11/12's Girl's) 4     "Strikers"   def.   Bench Warmers
19/09/13 (Thu) 18:30 (Under 14/15's Boy's) 1     The Spartans   def. by   Predators
19/09/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) 1     Beast FC   vs   M & M's
19/09/13 (Thu) 19:30 (Under 14/15's Boy's) 1     The Thunderbolts   def. by   Da Boizz
19/09/13 (Thu) 20:00 (Under 14/15's Boy's) 3     Ps5's   def.   Thirsty Camels
19/09/13 (Thu)
(Forfeit)
20:30 (Youth Boy's) 6     Heskey FC   def.   "Foot Longs"
19/09/13 (Thu) 21:10 (Youth Boy's) 4     Red Stars   def. by   "Saints"
19/09/13 (Thu) 21:50 (Youth Boy's) 3     The "Wanderers"   def. by   FC United of Leichhardt
21/09/13 (Sat) 11:00 (Under 8's) 3     "Cooks River Warriors"   def. by   "Falcons"
21/09/13 (Sat) 11:30 (Under 8's) Belmore Eagles   def. by   Apia Tigers
21/09/13 (Sat) 12:00 (Under 8's) 6     Tigers   def.   "The Footballers"
21/09/13 (Sat) 12:30 (Under 9's) 1     Tigers   def. by   Abbotsford All Stars
21/09/13 (Sat) 13:00 (Under 9's) 2     Stingrays   vs   Red Dragons
21/09/13 (Sat) 13:30 (Under 9's) 8     Wolverines   def.   Strathfield Strikers
21/09/13 (Sat) 14:00 (Under 9's) 1     The Dynamites   def. by   "Trinity Strikers"
21/09/13 (Sat) 14:30 (Under 9's) 7     Gol FC   def.   Belmore Eagles
23/09/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 10     Mean Machine   def.   M & M's
23/09/13 (Mon)
(Forfeit)
20:35 (All Age Mixed) 6     "The Stepdads"   def.   Cougars
23/09/13 (Mon) 21:10 (All Age Mixed) 4     Kick Her In The Balls   def. by   PowerPuff Peeps 12 
23/09/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 2     Happy Monday   def. by   Bench Stretchers
23/09/13 (Mon) 22:20 (All Age Mixed) 5     The Potlucks   def. by   In Your Face 15 
24/09/13 (Tue) 19:00 (All Age Men's) 1     Pin Pals   def. by   FC Moretti 20 
24/09/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) 1     Chelick United   def. by   "Planeteers"
24/09/13 (Tue) 20:20 (All Age Men's) 1     Oizgetaroundhim   def. by   Time Futbol Chutar!
24/09/13 (Tue) 21:00 (All Age Men's) 9     Inner-West All Stars   def.   Inner West
24/09/13 (Tue) 21:40 (All Age Men's) 2     Team Gewd   def. by   WTC FC
25/09/13 (Wed) 18:30 (All Age - Men's) 2     FSC United   vs   Bench Stretchers
25/09/13 (Wed) 19:10 (All Age - Men's) 3     Lewo FC   def. by   Because We Can
25/09/13 (Wed) 19:50 (All Age - Men's) 1     Spandau Ballet   def. by   Diebold FC
25/09/13 (Wed) 20:30 (All Age - Men's) 1     Wii Unfit   def. by   Swedish Dive
25/09/13 (Wed) 21:10 (All Age - Men's) 1     The Black Mamba's   def. by   Happy Endings 11 
25/09/13 (Wed) 21:50 (All Age - Men's) 1     Bad Boy's   def. by   Eurotrash
26/09/13 (Thu)
(Forfeit)
16:30 (Under 11/12's Girl's) Bench Warmers   def. by   Wild Cats
26/09/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) 7     The Foxes   def.   "Vamos"
26/09/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) 3     Balmain Colts   def.   "Strikers"
26/09/13 (Thu) 18:00 (Under 11/12's Girl's) 2     "Vixens"   def. by   The Immortals
26/09/13 (Thu) 18:30 (Under 14/15's Boy's) 4     Da Boizz   def.   Thirsty Camels
26/09/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) 6     Predators   def.   The Thunderbolts
26/09/13 (Thu) 19:30 (Under 14/15's Boy's) 1     M & M's   vs   The Spartans
26/09/13 (Thu) 20:00 (Under 14/15's Boy's) 1     Beast FC   def. by   Ps5's
26/09/13 (Thu) 20:30 (Youth Boy's) 1     "Saints"   def. by   FC United of Leichhardt
26/09/13 (Thu) 21:10 (Youth Boy's) 6     Red Stars   vs   "Foot Longs"
26/09/13 (Thu)
(Forfeit)
21:50 (Youth Boy's) Heskey FC   def. by   The "Wanderers"
28/09/13 (Sat) 11:00 (Under 8's) 2     Tigers   def.   Belmore Eagles
28/09/13 (Sat) 11:30 (Under 8's) 2     "Cooks River Warriors"   def.   "The Footballers"
28/09/13 (Sat) 12:00 (Under 8's) 2     "Falcons"   def. by   Apia Tigers
28/09/13 (Sat) 12:30 (Under 9's) 2     Belmore Eagles   def. by   Wolverines
28/09/13 (Sat) 13:00 (Under 9's) 3     Strathfield Strikers   def.   Tigers
28/09/13 (Sat) 13:30 (Under 9's) 4     Red Dragons   vs   The Dynamites
28/09/13 (Sat) 14:00 (Under 9's) 4     "Trinity Strikers"   def.   Gol FC
28/09/13 (Sat) 14:30 (Under 9's) 2     Abbotsford All Stars   def. by   Stingrays
30/09/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 6     M & M's   def.   Cougars
30/09/13 (Mon) 20:35 (All Age Mixed) 2     Mean Machine   def. by   Bench Stretchers
30/09/13 (Mon) 21:10 (All Age Mixed) 4     "The Stepdads"   def. by   In Your Face
30/09/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 2     The Potlucks   def. by   Kick Her In The Balls 11 
30/09/13 (Mon) 22:20 (All Age Mixed) 1     Happy Monday   def. by   PowerPuff Peeps 12 
01/10/13 (Tue) 19:00 (All Age Men's) 1     Team Gewd   def. by   Time Futbol Chutar!
01/10/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) Inner West   def. by   "Planeteers"
01/10/13 (Tue) 20:20 (All Age Men's) 9     Chelick United   def.   WTC FC
01/10/13 (Tue) 21:00 (All Age Men's) 12     Inner-West All Stars   def.   FC Moretti
01/10/13 (Tue) 21:40 (All Age Men's) 17     Oizgetaroundhim   def.   Pin Pals
02/10/13 (Wed)
(Forfeit)
18:30 (All Age - Men's) Eurotrash   def. by   Because We Can
02/10/13 (Wed) 19:10 (All Age - Men's) 2     FSC United   def. by   Diebold FC 10 
02/10/13 (Wed) 19:50 (All Age - Men's) 4     Lewo FC   def.   Swedish Dive
02/10/13 (Wed) 20:30 (All Age - Men's) 4     Spandau Ballet   def. by   Happy Endings
02/10/13 (Wed) 21:10 (All Age - Men's) 3     Bad Boy's   def. by   Bench Stretchers
02/10/13 (Wed) 21:30 (All Age - Men's) 5     Wii Unfit   def.   The Black Mamba's
03/10/13 (Thu) 16:30 (Under 11/12's Girl's) 2     "Vixens"   def.   Balmain Colts
03/10/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) 1     "Strikers"   vs   Wild Cats
03/10/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) The Foxes   def. by   The Immortals
03/10/13 (Thu) 18:00 (Under 11/12's Girl's) 10     Bench Warmers   def.   "Vamos"
03/10/13 (Thu) 18:30 (Under 14/15's Boy's) Ps5's   def. by   Da Boizz
03/10/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) Thirsty Camels   def. by   Predators
03/10/13 (Thu) 19:30 (Under 14/15's Boy's) 2     The Thunderbolts   def. by   M & M's
03/10/13 (Thu) 20:00 (Under 14/15's Boy's) 2     The Spartans   def.   Beast FC
03/10/13 (Thu) 20:30 (Youth Boy's) 1     "Foot Longs"   def. by   The "Wanderers" 21 
03/10/13 (Thu) 21:10 (Youth Boy's) 1     Red Stars   def. by   FC United of Leichhardt
03/10/13 (Thu)
(Forfeit)
21:50 (Youth Boy's) 6     "Saints"   def.   Heskey FC
05/10/13 (Sat) 11:00 (Under 8's) 5     "Falcons"   def.   Tigers
05/10/13 (Sat) 11:30 (Under 8's) 6     "Cooks River Warriors"   def.   Apia Tigers
05/10/13 (Sat) 12:00 (Under 8's) 2     "The Footballers"   def.   Belmore Eagles
05/10/13 (Sat) 12:30 (Under 9's) 1     The Dynamites   def. by   Stingrays
05/10/13 (Sat) 13:00 (Under 9's) 2     Strathfield Strikers   def. by   Abbotsford All Stars
05/10/13 (Sat) 13:30 (Under 9's) 4     Wolverines   def.   "Trinity Strikers"
05/10/13 (Sat) 14:00 (Under 9's) 5     Gol FC   def.   Red Dragons
05/10/13 (Sat)
(Forfeit)
14:30 (Under 9's) Tigers   def. by   Belmore Eagles
05/10/13 (Sat)
(Re-Scheduled)
15:00 (Under 11/12's Girl's) 6     Bench Warmers   def.   The Immortals
07/10/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 3     Kick Her In The Balls   def.   Happy Monday
07/10/13 (Mon) 20:35 (All Age Mixed) Cougars   def. by   Bench Stretchers
07/10/13 (Mon) 21:10 (All Age Mixed) 3     M & M's   def. by   In Your Face
07/10/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 6     Mean Machine   def. by   PowerPuff Peeps
07/10/13 (Mon) 22:20 (All Age Mixed) 7     "The Stepdads"   def.   The Potlucks
08/10/13 (Tue) 19:00 (All Age Men's) 9     Pin Pals   def.   Team Gewd
08/10/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) 1     "Planeteers"   def. by   Time Futbol Chutar!
08/10/13 (Tue) 20:20 (All Age Men's) 3     WTC FC   def. by   FC Moretti
08/10/13 (Tue) 21:00 (All Age Men's) 6     Chelick United   def. by   Inner West 10 
08/10/13 (Tue) 21:40 (All Age Men's) Oizgetaroundhim   def. by   Inner-West All Stars 15 
09/10/13 (Wed) 18:30 (All Age - Men's) 2     Bench Stretchers   def. by   Diebold FC
09/10/13 (Wed) 19:10 (All Age - Men's) 5     Eurotrash   def.   Swedish Dive
09/10/13 (Wed) 19:50 (All Age - Men's) 3     FSC United   vs   Happy Endings
09/10/13 (Wed) 20:30 (All Age - Men's) 1     Bad Boy's   def. by   Because We Can 13 
09/10/13 (Wed) 21:10 (All Age - Men's) 5     Lewo FC   def.   The Black Mamba's
09/10/13 (Wed) 21:50 (All Age - Men's) 4     Spandau Ballet   def.   Wii Unfit
10/10/13 (Thu) 16:30 (Under 11/12's Girl's) 13     "Strikers"   def.   "Vamos"
10/10/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) 1     Balmain Colts   vs   Bench Warmers
10/10/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) 4     The Foxes   def.   "Vixens"
10/10/13 (Thu) 18:00 (Under 11/12's Girl's) 1     Wild Cats   def. by   The Immortals
10/10/13 (Thu) 18:30 (Under 14/15's Boy's) 4     Da Boizz   vs   Predators
10/10/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) 1     The Thunderbolts   def. by   Beast FC
10/10/13 (Thu) 19:30 (Under 14/15's Boy's) 5     Thirsty Camels   def.   M & M's
10/10/13 (Thu) 20:00 (Under 14/15's Boy's) 8     Ps5's   def.   The Spartans
10/10/13 (Thu) 20:30 (Youth Boy's) 2     Red Stars   def. by   The "Wanderers" 10 
10/10/13 (Thu) 21:10 (Youth Boy's) 3     "Foot Longs"   def.   "Saints"
10/10/13 (Thu) 21:50 (Youth Boy's) 4     FC United of Leichhardt   def.   Heskey FC
12/10/13 (Sat) 11:00 (Under 8's) 1     "The Footballers"   def. by   "Falcons"
12/10/13 (Sat) 11:30 (Under 8's) 13     Apia Tigers   def.   Tigers
12/10/13 (Sat) 12:00 (Under 8's) "Cooks River Warriors"   def. by   Belmore Eagles
12/10/13 (Sat) 12:30 (Under 9's) 5     Belmore Eagles   def.   Strathfield Strikers
12/10/13 (Sat) 13:00 (Under 9's) 1     Stingrays   def. by   Gol FC
12/10/13 (Sat) 13:30 (Under 9's) Red Dragons   def. by   Wolverines 13 
12/10/13 (Sat) 14:00 (Under 9's) 7     Abbotsford All Stars   def.   The Dynamites
12/10/13 (Sat) 14:30 (Under 9's) 7     "Trinity Strikers"   def.   Tigers
14/10/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 7     "The Stepdads"   def.   Kick Her In The Balls
14/10/13 (Mon) 20:35 (All Age Mixed) 4     Cougars   def. by   PowerPuff Peeps
14/10/13 (Mon) 21:10 (All Age Mixed) 4     M & M's   vs   The Potlucks
14/10/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 5     Mean Machine   def.   Happy Monday
14/10/13 (Mon) 22:20 (All Age Mixed) 3     Bench Stretchers   def.   In Your Face
15/10/13 (Tue) 19:00 (All Age Men's) 7     Oizgetaroundhim   def.   WTC FC
15/10/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) 4     FC Moretti   vs   Chelick United
15/10/13 (Tue) 20:20 (All Age Men's) 1     Pin Pals   def. by   "Planeteers" 18 
15/10/13 (Tue) 21:00 (All Age Men's) 2     Inner-West All Stars   def. by   Time Futbol Chutar!
15/10/13 (Tue) 21:40 (All Age Men's) 1     Team Gewd   def. by   Inner West
16/10/13 (Wed) 18:30 (All Age - Men's) 10     Because We Can   def.   Swedish Dive
16/10/13 (Wed) 19:10 (All Age - Men's) 2     Bench Stretchers   def. by   Happy Endings
16/10/13 (Wed) 19:50 (All Age - Men's) 3     Bad Boy's   def. by   Diebold FC
16/10/13 (Wed) 20:30 (All Age - Men's) 4     Eurotrash   def.   The Black Mamba's
16/10/13 (Wed) 21:10 (All Age - Men's) 7     FSC United   def.   Wii Unfit
16/10/13 (Wed) 21:50 (All Age - Men's) 6     Lewo FC   def.   Spandau Ballet
17/10/13 (Thu) 16:30 (Under 11/12's Girl's) 3     Bench Warmers   vs   The Immortals
17/10/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) 3     "Vixens"   vs   "Strikers"
17/10/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) 8     Wild Cats   def.   "Vamos"
17/10/13 (Thu) 18:00 (Under 11/12's Girl's) 3     The Foxes   def. by   Balmain Colts
17/10/13 (Thu) 18:30 (Under 14/15's Boy's) 1     M & M's   def. by   Da Boizz 12 
17/10/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) 5     Beast FC   def.   Thirsty Camels
17/10/13 (Thu)
(Forfeit)
19:30 (Under 14/15's Boy's) 6     The Spartans   def.   The Thunderbolts
17/10/13 (Thu) 20:00 (Under 14/15's Boy's) 3     Predators   def. by   Ps5's
17/10/13 (Thu)
(Forfeit)
20:00 (Youth Boy's) 6     Heskey FC   def.   "Foot Longs"
17/10/13 (Thu) 20:30 (Youth Boy's) 4     FC United of Leichhardt   def.   "Foot Longs"
17/10/13 (Thu) 20:30 (Youth Boy's) 7     Red Stars   def.   "Saints"
17/10/13 (Thu) 21:10 (Youth Boy's) 5     Red Stars   def. by   Heskey FC
17/10/13 (Thu) 21:50 (Youth Boy's) 11     The "Wanderers"   def.   "Saints"
19/10/13 (Sat) 11:00 (Under 8's) 3     "Cooks River Warriors"   def.   Tigers
19/10/13 (Sat) 11:30 (Under 8's) 1     Belmore Eagles   def. by   "Falcons"
19/10/13 (Sat) 12:00 (Under 8's) 5     Apia Tigers   def.   "The Footballers"
19/10/13 (Sat) 12:30 (Under 9's) 1     Strathfield Strikers   def. by   "Trinity Strikers"
19/10/13 (Sat) 13:00 (Under 9's) Tigers   def. by   Red Dragons
19/10/13 (Sat) 13:30 (Under 9's) 13     Wolverines   def.   Stingrays
19/10/13 (Sat) 14:00 (Under 9's) 10     Gol FC   def.   The Dynamites
19/10/13 (Sat) 14:30 (Under 9's) 4     Belmore Eagles   def.   Abbotsford All Stars
21/10/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 4     In Your Face   def. by   PowerPuff Peeps 10 
21/10/13 (Mon) 20:35 (All Age Mixed) 11     Bench Stretchers   def.   The Potlucks
21/10/13 (Mon) 21:10 (All Age Mixed) 8     Cougars   def.   Happy Monday
21/10/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 2     M & M's   def. by   "The Stepdads"
21/10/13 (Mon)
(Forfeit)
22:20 (All Age Men's) FC Moretti   def. by   Inner West
21/10/13 (Mon)
(Forfeit)
22:20 (All Age Mixed) 6     Mean Machine   def.   Kick Her In The Balls
22/10/13 (Tue) 19:00 (All Age Men's) 11     Inner West   def.   Pin Pals
22/10/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) Team Gewd   def. by   Inner-West All Stars
22/10/13 (Tue) 20:20 (All Age Men's) 7     FC Moretti   def.   "Planeteers"
22/10/13 (Tue) 21:00 (All Age Men's) 5     Chelick United   def.   Oizgetaroundhim
22/10/13 (Tue) 21:41 (All Age Men's) 3     WTC FC   def. by   Time Futbol Chutar!
23/10/13 (Wed) 18:30 (All Age - Men's) 1     Diebold FC   def. by   Happy Endings
24/10/13 (Thu) 16:30 (Under 11/12's Girl's) 1     Bench Warmers   vs   "Vixens"
24/10/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) 2     "Vamos"   def. by   The Immortals
24/10/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) 1     Balmain Colts   def. by   Wild Cats
24/10/13 (Thu) 18:00 (Under 11/12's Girl's) The Foxes   def. by   "Strikers"
24/10/13 (Thu) 18:30 (Under 14/15's Boy's) 6     Thirsty Camels   def.   The Spartans
24/10/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) 8     Da Boizz   def.   Beast FC
24/10/13 (Thu) 19:30 (Under 14/15's Boy's) 11     Predators   def.   M & M's
24/10/13 (Thu) 20:00 (Under 14/15's Boy's) 1     The Thunderbolts   def. by   Ps5's 13 
24/10/13 (Thu) 20:30 (Youth Boy's) 2     Heskey FC   def. by   The "Wanderers" 11 
24/10/13 (Thu) 21:10 (Youth Boy's) 5     Red Stars   def.   "Foot Longs"
24/10/13 (Thu) 21:50 (Youth Boy's) 2     "Saints"   def. by   FC United of Leichhardt 11 
26/10/13 (Sat) 11:00 (Under 8's) 1     Belmore Eagles   def. by   Apia Tigers
26/10/13 (Sat) 11:30 (Under 8's) 8     Tigers   def.   "The Footballers"
26/10/13 (Sat) 12:00 (Under 8's) 5     "Cooks River Warriors"   vs   "Falcons"
26/10/13 (Sat) 12:30 (Under 9's) The Dynamites   def. by   Wolverines 17 
26/10/13 (Sat) 13:00 (Under 9's) 2     Stingrays   def.   Tigers
26/10/13 (Sat) 13:30 (Under 9's) 3     Red Dragons   def. by   Strathfield Strikers
26/10/13 (Sat) 14:00 (Under 9's) Abbotsford All Stars   def. by   Gol FC
26/10/13 (Sat) 14:30 (Under 9's) 2     "Trinity Strikers"   def. by   Belmore Eagles
28/10/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 10     PowerPuff Peeps   def.   The Potlucks
28/10/13 (Mon) 20:35 (All Age Mixed) 9     In Your Face   def.   Happy Monday
28/10/13 (Mon) 21:10 (All Age Mixed) 1     Bench Stretchers   def. by   "The Stepdads"
28/10/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 9     M & M's   def.   Kick Her In The Balls
28/10/13 (Mon) 22:20 (All Age Mixed) 6     Cougars   def.   Mean Machine
29/10/13 (Tue) 19:00 (All Age Men's) 5     Oizgetaroundhim   def. by   FC Moretti
29/10/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) 6     Team Gewd   def. by   "Planeteers"
29/10/13 (Tue) 20:20 (All Age Men's) 3     Inner West   def. by   Time Futbol Chutar!
29/10/13 (Tue) 21:00 (All Age Men's) 5     Pin Pals   def. by   WTC FC
29/10/13 (Tue) 21:40 (All Age Men's) 4     Chelick United   def.   Inner-West All Stars
31/10/13 (Thu) 16:30 (Under 11/12's Girl's) 2     "Strikers"   def. by   The Immortals
31/10/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) "Vixens"   def. by   Wild Cats
31/10/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) 2     The Foxes   def.   Bench Warmers
31/10/13 (Thu)
(Forfeit)
18:00 (Under 11/12's Girl's) 6     Balmain Colts   def.   "Vamos"
31/10/13 (Thu) 18:00 (Under 14/15's Boy's) 3     The Thunderbolts   vs   Thirsty Camels
31/10/13 (Thu) 18:30 (Under 14/15's Boy's) 2     The Spartans   def. by   Da Boizz
31/10/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) 9     Ps5's   def.   M & M's
31/10/13 (Thu) 19:30 (Under 14/15's Boy's) 1     Beast FC   def. by   Predators
31/10/13 (Thu) 20:00 (Youth Boy's) 3     The "Wanderers"   def.   FC United of Leichhardt
31/10/13 (Thu) 20:30 (Youth Boy's) 1     "Foot Longs"   def. by   The "Wanderers" 11 
31/10/13 (Thu) 21:10 (Youth Boy's) Red Stars   def. by   FC United of Leichhardt
31/10/13 (Thu) 21:50 (Youth Boy's) 2     "Saints"   def. by   Heskey FC
02/11/13 (Sat) 11:00 (Under 8's) 1     "Cooks River Warriors"   def. by   "The Footballers"
02/11/13 (Sat) 11:30 (Under 8's) 4     "Falcons"   def. by   Apia Tigers
02/11/13 (Sat) 12:00 (Under 8's) 1     Tigers   def. by   Belmore Eagles
02/11/13 (Sat) 12:30 (Under 9's) 3     Abbotsford All Stars   def.   "Trinity Strikers"
02/11/13 (Sat) 13:00 (Under 9's) 1     The Dynamites   def. by   Tigers
02/11/13 (Sat) 13:30 (Under 9's) Gol FC   def. by   Wolverines
02/11/13 (Sat) 14:00 (Under 9's) 4     Red Dragons   def. by   Belmore Eagles
02/11/13 (Sat)
(Forfeit)
14:30 (Under 9's) Stingrays   def. by   Strathfield Strikers
04/11/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 5     The Potlucks   def. by   Happy Monday
04/11/13 (Mon) 20:35 (All Age Mixed) 5     PowerPuff Peeps   def.   "The Stepdads"
04/11/13 (Mon) 21:10 (All Age Mixed) 2     Cougars   def.   Kick Her In The Balls
04/11/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 6     In Your Face   def.   Mean Machine
04/11/13 (Mon) 22:20 (All Age Mixed) 6     Bench Stretchers   def.   M & M's
05/11/13 (Tue)
(Forfeit)
19:00 (All Age Men's) WTC FC   def. by   "Planeteers"
05/11/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) 1     Oizgetaroundhim   def. by   Inner West
05/11/13 (Tue) 20:20 (All Age Men's) 5     FC Moretti   def. by   Time Futbol Chutar!
05/11/13 (Tue) 21:00 (All Age Men's) 2     Team Gewd   def. by   Chelick United
05/11/13 (Tue) 21:40 (All Age Men's) 2     Pin Pals   def. by   Inner-West All Stars 17 
07/11/13 (Thu) 16:30 (Under 11/12's Girl's) 1     Balmain Colts   def. by   The Immortals
07/11/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) 1     The Foxes   def. by   Wild Cats
07/11/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) 3     "Vixens"   def.   "Vamos"
07/11/13 (Thu) 18:00 (Under 11/12's Girl's) 5     "Strikers"   def.   Bench Warmers
07/11/13 (Thu) 18:30 (Under 14/15's Boy's) 8     Predators   def.   The Spartans
07/11/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) M & M's   def. by   Beast FC
07/11/13 (Thu) 19:30 (Under 14/15's Boy's) 11     Da Boizz   def.   The Thunderbolts
07/11/13 (Thu) 20:00 (Under 14/15's Boy's) 3     Thirsty Camels   def. by   Ps5's
07/11/13 (Thu) 20:30 (Youth Boy's) 4     "Foot Longs"   def.   "Saints"
07/11/13 (Thu) 21:10 (Youth Boy's) 6     Red Stars   def. by   The "Wanderers"
07/11/13 (Thu) 21:50 (Youth Boy's) 4     FC United of Leichhardt   def.   Heskey FC
09/11/13 (Sat) 11:00 (Under 8's) "Cooks River Warriors"   def. by   Apia Tigers
09/11/13 (Sat) 11:30 (Under 8's) 2     "The Footballers"   def. by   Belmore Eagles
09/11/13 (Sat) 12:00 (Under 8's) 3     "Falcons"   def. by   Tigers
09/11/13 (Sat) 12:30 (Under 9's) 10     Strathfield Strikers   def.   The Dynamites
09/11/13 (Sat) 13:00 (Under 9's) 3     Belmore Eagles   def.   Stingrays
09/11/13 (Sat) 13:30 (Under 9's) 7     Wolverines   def.   Abbotsford All Stars
09/11/13 (Sat) 14:00 (Under 9's) 3     "Trinity Strikers"   vs   Red Dragons
09/11/13 (Sat) 14:30 (Under 9's) 4     Tigers   def. by   Gol FC
11/11/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 9     Bench Stretchers   def.   Kick Her In The Balls
11/11/13 (Mon) 20:35 (All Age Mixed) 1     Happy Monday   def. by   "The Stepdads"
11/11/13 (Mon) 21:10 (All Age Mixed) 8     The Potlucks   def. by   Mean Machine 11 
11/11/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 12     PowerPuff Peeps   def.   M & M's
11/11/13 (Mon) 22:20 (All Age Mixed) 4     In Your Face   def.   Cougars
12/11/13 (Tue) 19:00 (All Age Men's) 4     Inner-West All Stars   def.   Inner West
12/11/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) Oizgetaroundhim   def. by   Time Futbol Chutar!
12/11/13 (Tue) 20:20 (All Age Men's) 2     Pin Pals   def. by   FC Moretti 14 
12/11/13 (Tue) 21:00 (All Age Men's) 2     Chelick United   def. by   "Planeteers"
12/11/13 (Tue) 21:40 (All Age Men's) 4     Team Gewd   def.   WTC FC
14/11/13 (Thu) 16:30 (Under 11/12's Girl's) 1     "Vamos"   def. by   The Foxes
14/11/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) 1     Bench Warmers   def. by   Wild Cats
14/11/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) Balmain Colts   def. by   "Strikers"
14/11/13 (Thu) 18:00 (Under 11/12's Girl's) 1     "Vixens"   def. by   The Immortals
14/11/13 (Thu) 18:30 (Under 14/15's Boy's) 3     Ps5's   def.   Beast FC
14/11/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) 1     The Thunderbolts   def. by   Predators
14/11/13 (Thu) 19:30 (Under 14/15's Boy's) 5     The Spartans   def.   M & M's
14/11/13 (Thu)
(Forfeit)
20:00 (Under 14/15's Boy's) Thirsty Camels   def. by   Da Boizz
14/11/13 (Thu) 20:30 (Youth Boy's) 5     Red Stars   def. by   Heskey FC
14/11/13 (Thu) 21:10 (Youth Boy's) 6     The "Wanderers"   def.   "Saints"
14/11/13 (Thu) 21:50 (Youth Boy's) 5     FC United of Leichhardt   def.   "Foot Longs"
16/11/13 (Sat) 08:00 (Summer 6/7's Green) 5     Grass Hoppers   def.   Wolves
16/11/13 (Sat) 08:30 (Summer 6/7's Green) 13     Haberfield Hornets   def.   Thunder
16/11/13 (Sat) 09:00 (Summer 6/7's Green) 5     Lightning   def.   The Foxes
16/11/13 (Sat) 09:30 (Summer U6/7's Gold) 3     The Sharknados   def.   M & M's
16/11/13 (Sat) 10:00 (Summer U6/7's Gold) 8     Cheetahs   def.   The Flying Lions
16/11/13 (Sat) 10:30 (Summer U6/7's Gold) 4     Crouching Tigers   def.   "The Rockets"
16/11/13 (Sat) 11:00 (Under 8's) 4     "Cooks River Warriors"   def.   Belmore Eagles
16/11/13 (Sat) 11:30 (Under 8's) 12     Apia Tigers   def.   Tigers
16/11/13 (Sat) 12:00 (Under 8's) "The Footballers"   def. by   "Falcons"
16/11/13 (Sat) 12:30 (Under 9's) 2     Stingrays   vs   "Trinity Strikers"
16/11/13 (Sat) 13:00 (Under 9's) 6     Gol FC   def.   Strathfield Strikers
16/11/13 (Sat) 13:30 (Under 9's) The Dynamites   def. by   Belmore Eagles
16/11/13 (Sat) 14:00 (Under 9's) 4     Red Dragons   def. by   Abbotsford All Stars
16/11/13 (Sat)
(Forfeit)
14:30 (Under 9's) 6     Wolverines   def.   Tigers
18/11/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 8     In Your Face   def.   Kick Her In The Balls
18/11/13 (Mon) 20:35 (All Age Mixed) 4     PowerPuff Peeps   def.   Bench Stretchers
18/11/13 (Mon) 21:10 (All Age Mixed) 3     Happy Monday   def. by   M & M's
18/11/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 1     The Potlucks   def. by   Cougars 12 
18/11/13 (Mon) 22:20 (All Age Mixed) 3     Mean Machine   def. by   "The Stepdads"
19/11/13 (Tue) 19:00 (All Age Men's) 1     Pin Pals   def. by   Team Gewd 16 
19/11/13 (Tue)
(Forfeit)
19:00 (All Age Men's) Oizgetaroundhim   def. by   Team Gewd
19/11/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) 3     FC Moretti   def. by   "Planeteers"
19/11/13 (Tue) 20:20 (All Age Men's) 21     Time Futbol Chutar!   def.   Pin Pals
19/11/13 (Tue)
(Forfeit)
21:00 (All Age Men's) Inner West   def. by   Chelick United
19/11/13 (Tue) 21:40 (All Age Men's) 2     Inner-West All Stars   vs   WTC FC
21/11/13 (Thu) 16:30 (Under 11/12's Girl's) 1     "Vixens"   def.   Balmain Colts
21/11/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) 7     Bench Warmers   def.   "Vamos"
21/11/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) 1     The Foxes   def. by   The Immortals
21/11/13 (Thu) 18:00 (Under 11/12's Girl's) 2     "Strikers"   vs   Wild Cats
21/11/13 (Thu) 18:30 (Under 14/15's Boy's) 1     Beast FC   def.   The Spartans
21/11/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) 4     Predators   def.   Thirsty Camels
21/11/13 (Thu) 19:30 (Under 14/15's Boy's) 4     Da Boizz   def.   Ps5's
21/11/13 (Thu) 20:00 (Under 14/15's Boy's) M & M's   def. by   The Thunderbolts
21/11/13 (Thu) 20:30 (Youth Boy's) 3     Red Stars   vs   "Saints"
21/11/13 (Thu) 21:10 (Youth Boy's) 4     Heskey FC   def.   "Foot Longs"
21/11/13 (Thu)
(Forfeit)
21:50 (Youth Boy's) 6     FC United of Leichhardt   def.   The "Wanderers"
23/11/13 (Sat) 08:00 (Summer 6/7's Green) 3     Wolves   def.   The Foxes
23/11/13 (Sat) 08:30 (Summer 6/7's Green) 9     Grass Hoppers   def.   Thunder
23/11/13 (Sat) 09:00 (Summer 6/7's Green) 6     Haberfield Hornets   def.   Lightning
23/11/13 (Sat) 09:30 (Summer U6/7's Gold) 1     M & M's   def. by   "The Rockets"
23/11/13 (Sat) 10:00 (Summer U6/7's Gold) 4     The Sharknados   def.   The Flying Lions
23/11/13 (Sat) 10:30 (Summer U6/7's Gold) 4     Cheetahs   def.   Crouching Tigers
23/11/13 (Sat) 11:00 (Under 8's) Belmore Eagles   def. by   "Falcons"
23/11/13 (Sat) 11:30 (Under 8's) 9     Apia Tigers   def.   "The Footballers"
23/11/13 (Sat) 12:00 (Under 8's) 3     "Cooks River Warriors"   def. by   Tigers
23/11/13 (Sat) 12:30 (Under 9's) 9     "Trinity Strikers"   def.   The Dynamites
23/11/13 (Sat) 13:00 (Under 9's) 5     Red Dragons   def.   Stingrays
23/11/13 (Sat) 13:30 (Under 9's) Strathfield Strikers   def. by   Wolverines
23/11/13 (Sat) 14:00 (Under 9's) 1     Abbotsford All Stars   vs   Tigers
23/11/13 (Sat) 14:30 (Under 9's) 2     Belmore Eagles   vs   Gol FC
24/11/13 (Sun)
(Semi Final 1 (Forfeit))
19:30 (All Age Men's) 6     Time Futbol Chutar!   def.   Chelick United
24/11/13 (Sun)
(Semi Final 2)
20:10 (All Age Men's) 8     Inner-West All Stars   def.   "Planeteers"
24/11/13 (Sun)
(Grand Final)
20:50 (All Age Men's) 1     Time Futbol Chutar!   def. by   Inner-West All Stars

Notice Board - Sidebar

 Football NSW Web                                

http://www.footballnsw.com.au/